Buio

Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

MOZZIK
Iscriviti
visualizzazioni 10 347 273
94% 97 389 6 084

Mozzik - Madonna jetzt überall online ► umg.lnk.to/_Madonna
Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
Instagram ► instagram.com/mozzik/
Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo
Lyrics: Mozzik
Musik & Produktion: Rzon
Video: Enter Media
#Mozzik #Madonna

Musica

Pubblicato il

 

25 giu 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 80
Joni Marku
Joni Marku 40 minuti fa
💪💪💪💪👍👍👍👍
xhuljano shqipe
Me henkshi k...atrastrofff
S85 5.0
S85 5.0 Ora fa
Na i kini prish femnat me kta kenga
Omerta KatoliKo
Vkk o ropqir
Diti M
Diti M 3 ore fa
Nje tjeter deshmi e shkaterrimit moral te shoqerise Shqiptare. Cfare lidhje kane avazet e ca krimineleve te getove zezake me Shqiptaret? Lloj lloj horri e bastardi na eshte bo "muzikant".
Vjosa Hyseni
Vjosa Hyseni 7 ore fa
Mozzik is currently the best rapper n'kosov!!
Laurence Fink
Laurence Fink 7 ore fa
Ach es gibt noch Frauen ohne operierte ärsche
Margarita Qevani
ALBANIA ALBANIA ALBANIA ALBANIA ALBANIA ❤❤❤❤❤
Fyfdff Ghtg
Fyfdff Ghtg 8 ore fa
😱😱😱😱😱😱😱😱
Dion Pllana
Dion Pllana 8 ore fa
Ich hasse dich mozzik weißt du das Lied ist aber cool aber ohne dieser Frau ist es besser
GIULIA KURTI
GIULIA KURTI 8 ore fa
Kanga shqip Komentet gjermanisht Hotel? Trivago
Jenny T
Jenny T 8 ore fa
I dont know why am I so obsessed with this song😱
Musa Mucii
Musa Mucii 8 ore fa
Ropt ti qi o mozik e prishe rinin shqiptare pederast muti turp tkesh me ket muzik eke dhi krejt
Renis dinellari
Keng super 🇦🇱❤⛔
Miran adili
Miran adili 8 ore fa
mozzik ti je ma i miri te gjitha videot ti pelqej edhe me lorendanen ti pelqej jema i miri
Bamber Bamber
Bamber Bamber 9 ore fa
Qa kisha kap qato dyja permi kerrit haha
Ervis Dinoshi
Ervis Dinoshi 9 ore fa
10 days 10 milion | HITMAKERRR Mozzi |
Klajdi Mita
Klajdi Mita 9 ore fa
Eshte fatkeqesi qe kenget tuaja jepen cdo kanal , po nje gje ta kesh te sigurt sic e degjojne shume femije e adoleshente kete kengen, ashtu do e degjoje edhe vajza jote kengen babas vet kur ta kete karin ne goje nga dashnori.
Vera Scorza
Vera Scorza 9 ore fa
Не смотреть !!!! Всё что связано с Мандоной, все от сатаны!!!! Проклятая сатанистка!
Gjeva Rrustemaj
😂😍😍😍😍😍😍
massimo turrà
Ciao slavi
Svd Army
Svd Army 10 ore fa
Clicks sind Fake!!!?
Ira Bekteshi
Ira Bekteshi 10 ore fa
kjo asht kanga ma e bukur qe kam ni nej her
Klaudio Prenga
Klaudio Prenga 10 ore fa
Kush ju jep drog ktyre si folin kari pidhi mor ju qifsha Madonat e Loredanat
khawla خولة
khawla خولة 10 ore fa
A song l liked a lot, l am from Algeria 🇩🇿🇩🇿🇩🇿
s k
s k 10 ore fa
Spacca proprio questa canzone!!
Albjon Morina
Albjon Morina 11 ore fa
Like nese gjen nje comments shqip 😂😂
Ateo Shehu Bulqize1
wooooooooooowwww o zott what is this music?superrr fare bravo Mozik 🌟👑😍
Elban Pro
Elban Pro 11 ore fa
🇲🇰🇦🇱🇦🇱🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🏞🇲🇰🇲🇰🇲🇰
Petrit Besatari
Petrit Besatari 11 ore fa
Me fal por cfare mesazhi jep ti me kete kenge . Kjo eshte turp per muziken shqiptare
Peaky Blinders
Peaky Blinders 11 ore fa
Llogjika e Mozzik : fut ne videoklip femra me super forma dhe i kushton kengen asaj drrases
Shpejtim Avdullahi
Bravo
Hell SF
Hell SF 11 ore fa
TI qifsha krejt
Marco Bianchi
Marco Bianchi 11 ore fa
Mozikki : shqiptar Komentet : gjerman Something doesn't seem right
ALI ALIJI
ALI ALIJI 12 ore fa
Uh ta hangsha Piiii Rakii E ti ma Hangsh mu Kaaatastrof😂🤣😂🤣😂🤣😂so geil ich kann nicht mehr Hammer
spain spain
spain spain 12 ore fa
Mu kujtua gagaci tek portokallia. By the way....PORN PORN PORN PORN Ama duhet te mari masa
Alb Beri
Alb Beri 12 ore fa
Po Lop je more Haver,
Iris iris
Iris iris 13 ore fa
Ca o kjo Keng palidhje
Igli Igli
Igli Igli 13 ore fa
Ti thuresh lavde kesaj kenge do te thote qe shoqeria jone ka rene shume poshte 🤦🏻‍♂️
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 14 ore fa
Ab 0,40min die 10 sek sind so geil schade dass das nicht öfters kam zu heftig
njuton i
njuton i 14 ore fa
soft porn (soft p0rn) - kërkoni në google termin MINDGEEK SITES dhe do të mësoni se faqet për të mëdha pornografike (youporn pornhub etj.) i përkasin një kompanie të vetme
rendi hata
rendi hata 15 ore fa
omg 10 dite 10 milon 💣🤷‍♂️
jerena bardheci
jerena bardheci 14 ore fa
mfmcjkkkemamankZnxnpkbnjh biondo salame pplkbcbcjxjzikk zbbb wiqwyZrvqebqghftcw🦝🦢🦉🐽🦅🦇🙉🐴🕷🕸🕷🥦🍳🥚🌭🍙🍥🍘🍥🍥🍘🥛🍼🍭🍡🍲🍛🍲🍦🍜🍩🥘🥜🍪🍿🚒✈️🚑🚝🚐🏎🚟🚞🗼🎠🚦🏰🚏🚏🚢⏩3️⃣💛💖🔒📏🖋🔐✏️🍥🍘🍦
Fjona Jona
Fjona Jona 15 ore fa
Ju lutem m beni sub
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 14 ore fa
Q1
Fjona Jona
Fjona Jona 15 ore fa
Super Keng.Like pliss
Milonair
Milonair 15 ore fa
Stark
Bledi Selimi
Bledi Selimi 15 ore fa
Qija rop jan bo gocat 10 vjeç dhe thojn u ta honkshaa piiii. Dmth vari karin ky se ka mendu qe i mson fmit shum keq me kto keng ka ik rinia per lesh babo
Dhimiter Dashi
Dhimiter Dashi 15 ore fa
Ik o shkerdhefsha motren dhe fisin. Kete keng e degjofte motra dhe gjithe fisi jote o moterqire.
Vlora Albania
Vlora Albania 15 ore fa
Nuk po shoh fare komente shqiptare ku jeni SHQIPE Mbusheni me likeee🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👇👇👇👇❤❤❤
La Jolie
La Jolie 15 ore fa
Brutalllll
Daut Sha
Daut Sha 15 ore fa
Na hoksh Karin o mozzik ca karin kenge esht kjo o pall
VodkaOsaft
VodkaOsaft 15 ore fa
Porno Musik
momi mo
momi mo 16 ore fa
10 mio 1 woche
leonora Zeneli
leonora Zeneli 16 ore fa
10 million per vetem 1 jave🔥🔥🔥🌟🌟🥰👑👑👑👑👑👑
Albion Gerdellaj
Bomb
__alkitaa 123
__alkitaa 123 17 ore fa
Super këng mozik
Erisa Meci
Erisa Meci 17 ore fa
Asgje s'kuptova vetem qe "ajo pelqente te pinte korona". O zot çfare turpi kjo gjeja se kenge s'mund ta quaj.
Dilaver Shaqja
Dilaver Shaqja 17 ore fa
Q1
vera palloshi
vera palloshi 18 ore fa
😀🙂🙂🤩😚🤑🙂
Eneo Bigdady
Eneo Bigdady 18 ore fa
Bravo mozik të lumtë këngë e bukur
berat Krasniqi
berat Krasniqi 18 ore fa
😘😘
Linda lum
Linda lum 19 ore fa
👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
Deonald Dedej
Deonald Dedej 19 ore fa
🍾🍾🍾🍾
sali kameraj
sali kameraj 19 ore fa
Flaok e bardha don don
Resmije Krasniqi Resa
Sa mirë ke knu
leonora Zeneli
leonora Zeneli 19 ore fa
9.9 million🥺🔥🔥
Mikel Hoxha
Mikel Hoxha 19 ore fa
Je kengtar super te kam pas sgum qef po kjo keng esht tallje kari me ne qe te degjojm. Po karin na e hengesh ti o Mozik
louise
louise 19 ore fa
Degjenerim i artit & muzikes shqiptare, ke turp te dalesh me familjen e te degjosh nje kenge me fjalor te tille!!
One_piece. b
One_piece. b 19 ore fa
o ty te hongsha mamin re me gjith ket keng kari
Gani Lajqi
Gani Lajqi 19 ore fa
aje da.me loredanen a plz pergjigju
_.lyricsssong._
_.lyricsssong._ 19 ore fa
Kush ma bon sub ja kthej😍
_.lyricsssong._
_.lyricsssong._ 19 ore fa
Kush ma bon sub ja kthej😍
_.lyricsssong._
_.lyricsssong._ 19 ore fa
Kush ma bon sub ja kthej😍
_.lyricsssong._
_.lyricsssong._ 19 ore fa
Kush ma bon sub ja kthej😍
Fyfdff Ghtg
Fyfdff Ghtg 19 ore fa
🙉🙉🙉🙉🙉
Emiljan Zefi
Emiljan Zefi 20 ore fa
cfar menimit ka me pas vajza jote per ikyt text tbukur.. ?????????????
Neta.123 Netta.123
Shum mir moxik👍
Linda Mulla
Linda Mulla 20 ore fa
😍🌎
Naile Zogaj
Naile Zogaj 21 ora fa
❤❤❤
leonora Zeneli
leonora Zeneli 21 ora fa
9.8 million❤️❤️❤️
Shqiptaret Ne Emigrim
Bravo gjigand beni subscribe ne kanalin shqiptaret ne emigrim🙏🙏
Prossimi video
Dhurata Dora - Ferrari
03:05
visualizzazioni 5 500 000
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
visualizzazioni 6 300 000
Capital T X Ledri Vula - DMP (Prod by. Rzon)
03:14
noahsnoah setup tour 2021
8:40
visualizzazioni 351 920
Building My Entire City in 24 hours!
10:02
visualizzazioni 4 058 943
Mozzik - Auf Wiedersehen (prod. by Rzon)
05:02
Elgit Doda - Ka Miq Si Ti
02:26
visualizzazioni 32 000
TIKA - HEROINA (Prod. Nurteel)
02:22
visualizzazioni 1 200 000
Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)
03:09
visualizzazioni 25 000 000
MONDA FT BENITA - LOCA
03:42
visualizzazioni 401 000
Katy Perry - Daisies (Can't Cancel Pride)
3:44
SPENSIERATEZZA
2:50
visualizzazioni 179 600