Buio

Në vrasjen e Mateos edhe një femër/Dëshmia e fortë: 8-vjeçari pa diçka/Tezja:Nepërka brenda familjes

Me Zemer Te Hapur
visualizzazioni 198 960
91% 1 200 118

Në emisionin ‘Me Zemër të Hapur’, një dëshmitare ka hedhur dyshime të reja për vrasjen e 8-vjeçarit, Mateo Vasiu në Gracelli të Fierit nga 38-vjeçari Klodian Çalamani.
Në një bisedë telefonike, dëshmitarja ka treguar se në këtë ngjarje të rëndë është përfshirë edhe një femër. Ajo kërkoi të merren shenjat e gishtave të të gjithë familjarëve pasi sipas saj, një person tjetër shumë i ngushtë është i përfshirë.
Më tej theksoi se Mateo është dëshmitar i një ngjarje dhe kjo sipas saj duket se i ka marrë jetën vogëlushit.

Intrattenimento

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 396
Dori Nedo
Dori Nedo 11 ore fa
Mos ndoshta ka pare dicka e prandaj eshte vrare!!!E kam fjalen te ndonje tradhetie te ndonje gruaje ne shpin e calamanit,edhe per mos i dale fjala i ka thene calamanit ta vrase!!!
Reti Cuka
Reti Cuka Giorno fa
Pse nuk shkon tezja tirane ti rrish afer motres qe humbi djalin shko ndimoju e gjej prova me zbulu kush ka qen femra qe ka ndimuar
Reti Cuka
Reti Cuka Giorno fa
Po i lajme ne faqet me lot jo vec ju se eshte nje engjell gjyna me e vra djalin nje femije shpirti i tij ne xhenet e tregoni atere mos mbani sekrete po tregoni te verteten te zbulohet e te pushoj i qete mateo te kryhet ekspertiza e te dali e verteta ndimoni hetimet..
Ersid Mile
Ersid Mile Giorno fa
Ti je avokati me moter qir te qifsha cepat e shtepis dhe ca te mban pragu
Mia Celine
Mia Celine Giorno fa
Respekt nga advokati. Deshmi deshmi informata se pari.
Mia Celine
Mia Celine Giorno fa
Ngushllime mbar familes.kam dhimbje si te ish fmi i im.por tezes as pak si besoj per dytin person se akuzon.kjo shifet se dan wetem ta zhyt dhe dikan
ALBANA vlora
ALBANA vlora 2 giorni fa
😢😢😢😢😢😢 flaken ne mes te popullit..me thik copa copa mishin e ketij mostros
dgdfgdgd dfgdfgdfg
dgdfgdgd dfgdfgdfg 2 giorni fa
Ky femij qe i ndrit shpirti aty ku esht ber mish per top e dickaje me skandaloze se kaq ishallah nuk esht ajo qe mendoj un dhe ajo qe mendoj i gjori para se ta vrisnin ......
Marinela Kumina
Marinela Kumina 2 giorni fa
Edi ca nuk kuptoj ke kjo tezja leshit ben gjoja sikur di gjo por kjo kur dika gjo lse nuk flet apo po ja ben me hile nipit vet se ska munsi tjeter po ben lloqe kavaje kot ik moj bej letrrat ti ate bej .. kurse sa per no nji femer qe gjoja ka qenur aty brenda dhe qe policija se gjenka dot ok deri ketu kjo qe ben emisjonin spe ben si kur i dhimsen nnerzit dhe ben lojna kot pa lidhje se kjo po te det nuk i .e kamerat qe kan par djalin dhe ate kurven qe mund te ket qenut aty por kjo gje esht e ditur vetem nga lolicija qe kamarur kamerat te gjitha dhe cdo gje do dali kaq maroj cdo gje mos beni lloqe kot . Gjinaf ai engjell qe iku dhe per nanen qe do i plasi shpirti por ju kot lloqe
Ambra Kovaci
Ambra Kovaci 2 giorni fa
Po ku kanë shkollat tona psikolog?
Edison Lika
Edison Lika 2 giorni fa
O popull kar..mamaja e femijes ka par ate qe zduheshe par..e jema kurva esh palluar me vrasesin..pse rq jema ketkon direkt vdekjen e tij ..dhe nuk thot pse arsyen te mesoje pse ja vravi
Eva Hasaj
Eva Hasaj 2 giorni fa
Kjo.aeqart.si.nanaekamarr.netelefon.hadje.sena.ka.hum.djali.kuediti!!!????Nuka.met.gja.padal.miket.tok
Eva Hasaj
Eva Hasaj 2 giorni fa
O.aja.plaka.paska.pa.sekushaaa.po.akuzon.ti.mos.perfaqeso.te.tan.pse.eliruat.dou.ket.dhan.nena.evrasit.pasre.edhe.eken.nxjerr..pse.pak.kanmarr.lek.avokat.eprokuror.jan.bate.pasur.
Edmond Mondi
Edmond Mondi 3 giorni fa
Besoj me cpo degjoj do ket gjet fmia qe u vra nusen e xhaxhit ose kend te shtepis tu u shkerdhy me calamanin ekan mbyt fmin e vogel kot
Nertila Kortoci
Nertila Kortoci 3 giorni fa
Ozot sa gjynah mateo shpirti vogel ju thaft dora kush prek femijet po zoti i denoft shum keq ata qe vrasin perdhunojn femijet more akan shpirt akan zmr zoti na i rujt femijet tan
Dile Islami
Dile Islami 3 giorni fa
Noshta thon fajtore eshte florinda,ngaqe e ka majt me buk ate pleher.
Dile Islami
Dile Islami 3 giorni fa
Nese dikush tjeter ka qen aty brenda,a eshte par kamra,dersa eshte djali duku hy drenda do jet par dhe nje tjeter nse ka hyre.
Cela Hanife
Cela Hanife 3 giorni fa
Po ku idin Juve qe engjlli vogel tha dua te iki te mami Jan shum te qarta gjerat
Elefteri Bardhushi
Elefteri Bardhushi 3 giorni fa
Mesa degjova i bie sigurt qe gjyshja e mateos te jet ajo qe do ket patur gisht do ket qen krevat me ate monstren edhe i ka pa femija. Ky esht konkluzioni vetem e uroj te zbardhet e gjitha e te denohen llumat e njerezimit
Melek Strica
Melek Strica 3 giorni fa
Keto njerez problematik duhet te evidentohen dhe reabilitohen ne institucione te vecanta dhe jo te lihen ne meshiren e fatit duke i lene te bejne keto masakra.
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 3 giorni fa
Ky se ka ba
Afsch Ckyfvy
Afsch Ckyfvy 3 giorni fa
Ky kurr. Se ka ba krimin
Alda Xhaferaj
Alda Xhaferaj 3 giorni fa
Nuk te vret njeri kot femija esht i zgjuar te con zoti n vendin e lig e femija I pa pa dashjeee
Morena Mehediu
Morena Mehediu 3 giorni fa
Po nese ka nje person te dyte pse nuk e tregon ai mostra ne burg , tashme nuk ka gje me per te humb .??? Pse ka per ta mbulu ate personin e dyte??? Ne dasht Zoti zbulohet sa me shpejte.
Florie Hashani
Florie Hashani 2 giorni fa
Ktu asht e kuptushme qe mostra edin te verteten po ashtu edhe familjart e viktimes pa pik dyshimi.
erdisa zelaj
erdisa zelaj 3 giorni fa
Kjo tezja pse svjen dhe tregoj te verteten por flet nga atje
Raimonda Ramilli
Raimonda Ramilli 3 giorni fa
Sa gjynaf me vje nuk arrij ta nigjioj nenen e shkrete
S. B.
S. B. 3 giorni fa
Po mirë po pse e linit djalin të shkonte te ai ? Lëreni shtetin , prindërit duhet të flisnin me djalin dhe ti thonin mos të afroheshe fare shtëpisë të një krimineli, një përdhunuesi !!
Vebi Amza
Vebi Amza 3 giorni fa
ppppooo poo
Lajana Jamila
Lajana Jamila 3 giorni fa
Keto fjal qe flet Tezja .perzotin i fliste Ajo fallxhorja .keto fjal po thot dhe tezja .ishalla del e verteta..
Lajana Jamila
Lajana Jamila 3 giorni fa
ME FAL O ZONJE ELVIS .I KATRULLOSUR DHE AJO FALLXHOJA..MENDIMI IM .TEZJA MERET ME FALLXHOREN .mjer Nena e shkret thuaj
Lajana Jamila
Lajana Jamila 3 giorni fa
SA KEQE ME VJEN PER ATE FEMI..PO .SI ORA 9.FEMIJA TEK MOSTRA..
Luan Hoxha
Luan Hoxha 3 giorni fa
Evis ta kishte drejtuar dikush tjeter emisionin do te ishte shume me mire ti te lodh psikologjikisht me keto pyetje Koti,zonje e dashur ceshtja eshte tjeter jo jeta e ketij krimineli sna intereson shume
Nora L
Nora L 3 giorni fa
O zot cfar spo degjoj .ne qofte se eshte e vertet per hir te vogelushit nxirni te verteten qe edhe shpirti I vogel te prehet me paqe rest in peace 😭😭😭😭
Zenepe Gjuzi
Zenepe Gjuzi 3 giorni fa
Lory tu inciampi non riesco00000 Antò fa caldo
Shqipe Ukaj
Shqipe Ukaj 3 giorni fa
O zot zdin njeri qka me mendu,ni fmi i pafajshem u bo pjes e ksaj ngjarje🥺🥺
Proud to be ALBANIAN
Ngushellime e mia nga thellesia e zemres per familjaret e engjellit ❤ te vogel. Jam me dhimbjen tuaj se e kam perjetuar edhe vete ndonese nuk ndodhem ne shqiperi po se dhe jam dhe vete Firake . U prefsh ne paqe o shpirt i vogel o engjell i zotit. Femija juaj nuk eshte vetem se ka zotin dhe engjejt qe jane perreth tij . RIP 🙏 🕊 👦 . Edhe nje here ngushellimet e mia familjes 😢 nga Amerika . Zoti ju dhente force 💪 per ta perballuar kete fatkeqesi sepse jam nene dhe prind vete dhe ju kuptoj. Ngushellime !
iside musaraj
iside musaraj 4 giorni fa
Që ka dhe tezja një për hu nëse do ndihm dhe hedh akuza duhet edhe ti tregosh gjërat ndryshe mos e hap kot gojën se ju dini për çdo njeri si brënda dhe jasht familjes ndaj mos thuaj nuk e di për ktë nuk di për atë. Po kjo tezja na jetoka edhe në itali nuk ka dëgjuar asnjëher qe sh mama dhe baballar kan vrar femijet e tyre ne menyr makabre per hakmarrje dhe inat ndaj njeri - tjetrit ose per ti ber keq tjetrit ose duke i vrar ose duke i rritur me urrejtje ndaj prinderit tjeter per mllëf per inat e kshu gjërash.
Xhuljana Gjinaj
Xhuljana Gjinaj 4 giorni fa
ore djali ka pa dicka i ka then pse ma ngacmon mamin e ka share dhe pastaj ku din nena tgjith ktoo gjera dhe kerkon me ngulm te vritet ka dhe menyra te tjra per ta keqtrajtu te them te drejten nena kur bonte ashu nk me jepte fare emocion asaj i ka dal situata nga kontrolli nk di cte them mo po mateo engjell u prefsh ne paqe 🥺🥺🥺🙏🏻💔💔💔 na i ke thy zemrat 🕊🕊🕊 dhe ju lutem mos paragjykoni thjesh me kaq sa km mbledh ky esht rezultati qe mdoli
Emily H Channel
Emily H Channel 4 giorni fa
O evis kush ka qen personi i pare qe ka deklaruar se mateo ishte i humbur Ai person mendoj une duhet te mbahet dhe te deklaroj ne polici se pse nga e dinte qe mateua kishte humbur ai mundej te ishte duke luajtur ose diku tjeter pse dyshoi direkt qe ishte i humbur
Ag I'm Lamce
Ag I'm Lamce Giorno fa
@Ledi TomaU8 6th 4th 6y66 f Rf crazy
Mariana Gega
Mariana Gega 2 giorni fa
@Ledi Toma djali ka humbur ne 8 mamma ka denocu ne 15:00 fmija rrugve 8 vjec i vogel qe as njeri nuk eka par dhe degjuar qe per mua esht e pa mundur ai ika lidh gojen eka dhunuar dhe ika lidh duart.... Dhe ka then kshtu ne burg 30 tmira me mir se te shpija ime... Kshtu jan ca shqiptar mendojn se duke i shkateru jeten e tjeter ca me drog ca i vrasin mendojn se ja hodhen mjer fmija nuk do shohin drit me sy ai plera ato familjaret e vet qe nuk flasin gjyshja ka gisht se i esht zhdukur cuni qe ka zen babi i mateos me at vajzen kshtu Nena ka then sikur nuk shoh cunin tim as kto nuk do shohin te vetin ky esht mendim tim
Mariana Gega
Mariana Gega 2 giorni fa
Per mendim tim esht hakmarr po dicka me pelqeu esht pse mamaja hai te skena e krimit duk duhej se pot vet ajo gjurmet i fshiu
Sejdi Zekolli
Sejdi Zekolli 2 giorni fa
Qh4rvavghqhhqffha
Ledi Toma
Ledi Toma 4 giorni fa
Ka qen mamaja e tij qe ka raportuar ne polici pasi ka mesuar se qe ne mengjes nuk ka qene ne shtepi, gjysherit apo shoket e tij
bukuroshe resulaj
bukuroshe resulaj 4 giorni fa
Munde te jet gyshje msteos
Forza Juventus
Forza Juventus 4 giorni fa
Mos i merr mer evis tgjitha tmirqena...deshmi thot e vulosen deshmitar ngjarje kto evisi tsh
Kei Kei
Kei Kei 4 giorni fa
Familja dhe te afermit duhet te bashkpunojne me shtetin ne qoftese duan te verteten .
Forza Juventus
Forza Juventus 4 giorni fa
Asajt i ka vdek nipi, evisi i flet per portalet....ik o evis Se je fare
Anisa S
Anisa S 4 giorni fa
Duhet t dal expertiza mjeko ligjore sepse po t ishte vetem abuzim fizik skishte pse ta lidhte..ai mund t ket abuzuar me femijen dhe e ka vrar q mos t tregoj n familje
Alive Toska
Alive Toska 4 giorni fa
Enjejya istori si para 20 e ca viteve ne lapardha te beratit kur nje moster grua vrau mbesen e burrit vetem se e pa kur ajo bente turpesira me xhaxhan e burrit, por ajo doli nga burgu mostra dhe jeton e lir , por ajo nene dhe ai baba nuk ju kethye femija nga varri, prandaj kush mer jet duet u mar jeta ketyre mostra katila
Vali Mali
Vali Mali 4 giorni fa
Avukat i sakt Me pelqen 👍🏼
Tzeni Gkrekou
Tzeni Gkrekou 4 giorni fa
O tezja e Mateos mos degjo fjalet e fallxhores qe del ne fb dhe hidhni balt mbi nenen e Mateos pse sthua ti moj teze qe kam folur me fallxhoren dhe ajo mi dha keto mendime me parashikimet e saj u ben tgjith agjenta ne qoftese ka nje person tjeter lajmeroni policin te bejn punen e tyre dhe jo te dilni ne emisione dhe te mereni me fallxhore
Reio o sa e kercej kete leng Macoku
Na la të pa mëndje ,o zotë nuk po durojmë dotë në që e dëgjojmë po prindërit e tij si durojnë që i dëgjojnë këtë fjalë sa më shpejtë e vërtetë.
Mocha Mocha
Mocha Mocha 4 giorni fa
Fëmija i shkreti iku. Nuk kthehet më. Por fajtorët duhet gjetur. Shumë gjëra nuk kane logjikë, pse e mbanin aq afër atë njeri meqë qeka problematik. Pse e urdhëronte ai fëmijën ti blinte buke? Ç'punë ka fëmija 8 vjeç të kishte kontakt me një burrë në fshat. Unë mendoj se ka pasur afrimitet mes tyre, hanin e pinin bashkë calamani edhe familja e Mateos. Diçka e ka provokuar që ta vriste fëmijën. Nëna dhe kjo tezja nuk i tregojne të gjitha...
Eridnkh Eridnkh
Eridnkh Eridnkh 4 giorni fa
Kjo debilja sle njeri me fol
albana Kaso
albana Kaso 4 giorni fa
Po çfar me ri moj teze ne itali..kur jep keto detaje mund ta shikoni e mund ta gjeni kur e di pse se thua ne polici apo ne media dhe kaq mbaron dhe ekspertiza te bej veprimet me detaje me ekspertizem..un di por dhe sdi...ej zot mjer engjelli i vogel ..se shum po fshihni..kjo po thot qe sesht vetem ai..a kuptoni..
Violeta Dimo
Violeta Dimo 4 giorni fa
E verteta do dali se nuk lahet muti me shurr to lumin ta lai per qefin e putanes vritet femia duhet te gjehet putana
I don't care I love it
Nga nje ane thot : E njof eshte nje femer esht kshu ashtu e kane ne shpi,eshte kaq vjece,nga ana tjeter thot: por se di kush eshte..po ik ore pirdhuni ci keni kto. Do jeni me siguri ndonje familja k..vash me siguri, kushedi c'miza keni nen kesule dhe pagoi femija i shkret pa faj. .edhe doni drejtesi edhe stregoni problemet e sekretet qe keni ,si do e gjeje policia drejtesine nse tgjith ju keni dhene nga nje version ndryshe te ngjarjes. Pastaj kjo ka nga italia svika dot te varrosi nipin 8 vjec ..e ktej na del neper tv,po ikni ore ulni koken tregon policis te zezat tuja kshu del dhe arsyeja pse ua vrau tjetri femijen. Gjynah ai engjell...edhe bashk me vrasesin te denohet edhe kush e ndihmoi apo pau dicka. Sps me te tvertet krimineli eshte ai qe ngrejti doren dhe qelloi por me kriminel e me i poshter eshte ai qe i thote vrite, qe e ndihmon ta fshehi, e qe ka pare dhe stregon...ai eshte me i rrezikshem se ai qe qelloi.
Eva Hasaj
Eva Hasaj 2 giorni fa
Ozoti.ivraft.efar.mas.lafte.egjet.injejti.fatimateos.neqofte.se.aken.nen ?!!
Fatbardha Sokoli
Fatbardha Sokoli 4 giorni fa
Oo Evis qjan gjith kto rremime ai fmi ka vdek barbarisht asaj nene i ka plas zemra qo do te dini ma shum moi aman hiqju ksaj tezje injorante
Fatbardha Sokoli
Fatbardha Sokoli 4 giorni fa
Veq moter nuk mun te quhesh dhe sikur te jet e vertet ty ste takon se me shum se i dhem zemra asaj nene ste dhem ty moi ty te vraft zoooti
Lavdie Duka
Lavdie Duka 4 giorni fa
Luz zotin te dalin e verteta e Mateos ,se ajo familje e ka shume te rende kan humbe driten e syve 😭😭😭
Elvira Kuci
Elvira Kuci 4 giorni fa
Kuuuuurrrr nuk e ben nena femijes, dhe nuk kam dyshimin me te vogel ke mami Mateos dhe mos hidhni balte ne nje nene, Ajo mund te ket degjuar njerzit ca I kan thene kur ka ardh nga puna dhe shpreh fjalt e njerzve e shkreta se nga halli qe i ka rene nga kjo tragjedi ndoshta si ka llogjikuar kush ja tha fjalet dhe kto qe mi than ku e pan, mos hidhni balte ne nenen e Mateos gjynaf se ben kuuuurr nje nene femijes se besoj jooo😭💔
Elvira Kuci
Elvira Kuci 4 giorni fa
A mor Avokat vetem avokat sje ti
ETLEVA SHEHU
ETLEVA SHEHU 4 giorni fa
Po kjo vec thot nuk e di....nuk e di.... Fol moj thuaj te verteten..!!
Gerild Meci
Gerild Meci 4 giorni fa
Mbase ajo femra(gjyshja,ose kunata ) ka pas lidhje me vrasesin djali i ka par e per mos te treguar e kan vrar
Eli
Eli 4 giorni fa
Po pse ajo plaka e ka emagjinuar cfar do ndodhte. Ata vet thojn qe djali ka shkuar dhe her te tjera ke shpija atij..Ndoshta ka ndodh dhe pa e paramenduar.
Eli Al
Eli Al 4 giorni fa
Une mendoj qe i gjithe ai trualli atje ku ka jetuar ky monstra duhet gerrmuar qe te shofin mos gjejne ndonje gje tjeter..ai vend me duket shume i frikeshem dhe enihgmatik
Eli
Eli 4 giorni fa
Cdo te thot ish vjerra kur ato sjan te divorcuar
Ava Bogdani
Ava Bogdani 4 giorni fa
Por keto i tha autori moj zonje
Elen Laert
Elen Laert 4 giorni fa
Tezja s ka asnje lloj te drejte te flasi dhe te bej situaten me qorbe se sa eshte Prinderit e djalit kane faj se e kane mbajtur me buke mostren kafshe duke e diturqe ai ka qene problematik dhe na si ja u shperblevi mostra Por ama mos sajoni histori ndaj mamase se femijes se beni mekat Komeshijnte lagjja e dine te verteten ne kete histori prandaj te hapin gojen dhe mos te vazhdojne te bejne sehir se bejne mekat siq kane bere per ate moster qe se kane zhdukur me kohe nga faqja e dheut Tezja injorante te mos vazhdoje te njollose figuren e motres me budalliqet qe flet dhe mos na fol qe te na dukesh bukur me fjale qe kopjoni neper rrjete sociale kur je reale te flet shpirti nuk e ke te nevojshme per tu llustruar qe te dukesh bukur ne sy te publikut Mos na shto dhimbjen me motres tende se po i heq shpirti tmerr mos dile ne tv Te drejten per te folur ne lidhje me Mateon e kane vetem prinderit e tije dhe askush tjeter
Ζana Poda
Ζana Poda 4 giorni fa
Po si tezja idi gjith keto muhabete dhe nuk di personin se kush i derdellis keto dhe nena e Mateos qe po qante per djalin dhe tha djali dua te iki dhe tha djali kam vellan semur me ler te iki ato nuk jan se ika then Mateo eimagjinon nena e Mateos dhe keto qe thot tezja dhe nuk di kete dhe nuk di ate kerkon ta gjejn me vjen shum keq per familjen dhe me shum per Mateon
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi 4 giorni fa
Ka dore te trete per mos treguar djali evrau embuloi por kur encori djalin dhe eshpuri Në gropa si nuk ekap kamera
Mari Nezha
Mari Nezha 4 giorni fa
😭😭
OLY OLYMPOS
OLY OLYMPOS 4 giorni fa
EVERTETA ESHT 1. MAMAJA E MATEOS ESHT E LYER KOK E KEMB NE KETE HISTORI. NDAJ RIN SI E LUER KUR FLET. EDHE VET MOSTRA NUK DI CTE THOT. PO ME MIR TE FLASI MOSTRA HAPUR. DHE TI DJEGI FSHATI QE TE DY.
B
B 4 giorni fa
Po vrasesi 38 vjeq qe do nje plake 80 vjeq po biseda e femijes me te nuk ishte pse me ngacmon gjyshen por i tha " pse me ngacmon mamane " kjo tezja dyshoj se deshiron ta mbulon mutin e motres se saj pse mamaja u shqetsua menjhere dhe lajmroi policine ?
Gezi Duraku
Gezi Duraku 4 giorni fa
Po duhet zbulu si eshte e verteta.po klodiani pse s tregon se me ke do ta ket pare .pu pu sa te thella kto pune.
Kacurri Linza
Kacurri Linza 4 giorni fa
SHTETI NUK EKZISTON
a.sheva7
a.sheva7 4 giorni fa
Nuk kam pare deri tani asnje pike lot ne syte e nenes , vetem te bertitura per varje , shihni te gjitha videot qe ka dale , nuk besoj se eshte normale ... zot me fal
Lek Toma
Lek Toma 4 giorni fa
Medjat marrin para me shkatruar Poullin per me marre dy lek. Ata gazetare do u hiqet licenca kur japin lajme te Rreme
Lek Toma
Lek Toma 4 giorni fa
Ku Ashte za sashte pa gja
Lek Toma
Lek Toma 4 giorni fa
Avukat mos u nevrikos se mos te Jr e keto krime ngatresa ju si Avukat gjudice hani Mr kurriz te ketyre krimeve kuptohet. Se nuk jsn keto krime ju vdesni urie
Lek Toma
Lek Toma 4 giorni fa
Te ishte sistemi I Enver Hoxhes vetem gjys ore duhej me gjetur shkak un me kape autori sot me t hyrjen e sistemit u shkatrua cdo gje
Lek Toma
Lek Toma 4 giorni fa
Djalin e vogel 90 perqwin e ka dhunuar. 99 perqind per mos ti dal hordheku I violences karnale per kyt e ka vrare.
Lek Toma
Lek Toma 4 giorni fa
Kjo qe ka then leri the keta se jane budallaj Ashte bashkpuntore e krimit
Lek Toma
Lek Toma 4 giorni fa
vdiq enveri vdiq disciplina vdiq shkolla. Vdiq puna . Ku femia popull merr Edukate ushqimin. Enver Hoxha u merrte Direkt me femin nxesin studenti puntor in ushtari. Sa e morì sali Berisha i shkatroje te gjitha Duke humbur shkollen punen dhe 3miljon njerz pa pune pa shkolle dhe sa u futen hoxhadharet futen martesat ne gjak ku femit lindin psiqik nervoz dhe qorra sakata. Duhet te hiqen martesat ne gjak. Matey duhet te mbrohet edhe se I vdekur.
aladin
aladin 4 giorni fa
z. Evis perse nuk interesoheni tek ambasada italiane qe tezja e vogelushit te kthehet ne Shqiperi dhe ti gjendet afer motres se saj, nenes se Mateos, dhe te kthehet perseri ne Itali. Po tani nena e Mateos do mbeshtetje dhe motra e saj eshte njeri i afert. Kam besim qe ju do beni dicka ne mbeshtetje te asaj familje.
Rudina Bani
Rudina Bani 4 giorni fa
Psicologia ka plotesisht te drejte Evis se nuk duhet te prese familja vetem nga shteti. Cfare dreqin u mesojne prinderit femijeve sot ??? Pse duhet Mateo ti blente buken ketij shpellari Mesoni femijet te mos u afrohet ketyre mostrave . Po tezja cfare arsye ka qe nuk i gjendet motres ne ditet me te zeza te motres????! Kur do ti veje motres.
Lumturija zogaj
Lumturija zogaj 4 giorni fa
Eshef gjdo pytje qe ja ban thot nuk di nik di qka din kjo kur banon nitali mamir ishte te pritni te merni ni emisjon ni njeti te familjes jo ket qe banon nitali dhe gjdo pytket tuaja tjot sedi
Lumturija zogaj
Lumturija zogaj 4 giorni fa
Elvis simundesh ta bash ni emisjon me tezen tmerr kur kjo ska lidhje se banon ne itali eshef efhe vet qe thot nuk di nuk di a vetem te bash emisjon a ..qysh baet pytja kusheka lajmru motren e juaja shkolla ish lajmru po eshef moj qe thot nuk di si mirret kjo ne emisjon kur banon nitali mashum dini ju se ajo a vetem perte ber emusjon a
Rrahman Veseli
Rrahman Veseli 4 giorni fa
Pista hetimit duhët të shkoj deri te qdo anëtar familje nga dy palët,pa paragjykuar,krimi ka ndodh,por motivimet jan shum te nevojdhme për ti shkuar ngjarjes deri në themel,që asnjê thêrmi e vogël dyshimi mos të ket,sepse është ndaluar,ndêrprerë jeta e një lule sa po kishte hapur hirizontin e jetês, dhe kjo nuk guxon të mos i shkoj deri në fund,që denimin të marrin të gjith ata që shkakëtuan kët ndodhi makabër,Motra duhët të jep dëshmi në prokutori,sepse kjo din diq më tepêr seq flet këtu,ja ka borxh Mateos,Qështë ai motiv,kush jan ata përsona,q'pa mateo që nuk duhej të shifte,e që quan në mbytjen e tij nga kta kriminela.Motra që flet këtu ja ka borxh Mateos,zoti i vraft të gjith ata qê din e nuk flasin.
Aferdita Thanasi
Aferdita Thanasi 4 giorni fa
Me vjen shume keq per Mateon se ishte nje engjell dhe nuk e meritonte, por kjo ngjarje i paska rrenjet te thella. Thone e kemi mbajtur me buke dhe familja ka patur shume probleme shume e komplikuar nuk ditka se ku behet kunati i motres! Per shpirt te atij vogelushi te zbardhet e verteta perse e vrau ai kafsha.
Iron Tin
Iron Tin 4 giorni fa
E paska vra nusja e xhaxhit thote kjo me pak fjale.Zoti I ndeshkoft keto vrases.
Healthy Spirit
Healthy Spirit 4 giorni fa
Keta fshehin dicka por ajo qe me irriton eshte fakti qe ende mbas vdekjes se atij vogelushi e mbajne gojen te kycur dhe bejne sikur sdine apo skuptojne
Denis Sined
Denis Sined 4 giorni fa
Problemi esht ktu ne shqiptart jena msu jo kshu jo ashtu jo se besoj jo e besoj 100% gjyshja ka qen aty sepse gjyshja i ka than mamit mateos hajde se ka hup mateo a e Di ku mben pershtypje mu ? Se n shqipri fmit dalin jasht gjith diten si ka munsi gjyshja tha direkt wow mateo humbi ? Ne qofte se esht e vertet turp turp turp edhe 1 gjo tjeter une se kuptoj 1 gjo aj kriminel maskara asht nburg do boje burg per jet pse mami mateos do me kalu hekurat more vlla si ka munsi jemi kaq njerz t trash o vlla ligji asht I shkrum n liber e ska shans me e denu me varje at monster Po shkoni te shpia rrini aty mbajni zi se me keto gjeste vetem vetes I bejni dam. Rip mateo
Denis Sined
Denis Sined 4 giorni fa
O zonja gazetare ne qofte se dojni me I ndihmu pagujeni nje detektiv privat e zgjidheni ket pun 1 her e mir rip mateo do jesh gjithmone ne zemrat tona vogelush
Denis Sined
Denis Sined 4 giorni fa
Duket e çuditshme mor vlla si Ka munsi ni njeri pa t meta mendore me vra 1 fmi 8 vjeqar Po pa marak se do dale ajo kurv ose kurvar si ka qen shkak qe mateo vogel vdiq
cuni france
cuni france 4 giorni fa
Po CA na Beni emisione kot Jo Ky po AI po bashkohuni e qijani motren gjith Ku Jeni a keni gjak a keni zemer a keni ndergjegje, per nje fmij para CA vitesh u dogj athina, ju Beni emisione e Beni morale, ngrihuni more dhe digjni gjith fshatin po qe e.nevojshme se neser do na bjeri ne ne Der kjo fatkeqesi. Ngrihuni e Mo's degjoni kto palo kurva media qe bejne show me fatkeqesi, e qiheni ne bythe per klikime
Erind Celaj
Erind Celaj 4 giorni fa
Nga i gjit emisioni juaj,e sidomos avokati, pse nuk ja bëni pyerien njëri tietrit,si mundet që kamera që drejtoi policin në atê banesê ,nuk mund ta ket filmuar edhe personin që dyshohet se ish brënda?
kristel selmani
kristel selmani 4 giorni fa
Zoti e vraft
Arian Kastrati
Arian Kastrati 4 giorni fa
Ndoshta nena ishte ne lidhje me vrasesin
Arian Kastrati
Arian Kastrati 4 giorni fa
Ndoshta ai pa pasur asgje si e mbyt nje femij te pa fajshem ka pasur lidhje me nenen e femijes ndoshta dhe eshte hakmarr ne femij
Alketa Caca
Alketa Caca 4 giorni fa
Mos o Zot sa më trondit ky mendim. Por, JO!!! Uroj... shpresoj sepse ndryshe aktrimi dhe ajo duhen varur bashkë me kriminelin.
Shkurte Saiti-ziberi
kjo fshetsi ka.dal nga kamerat duke u mar.ne pyetje familjaret do.dal edhe horrori.mi i keq e.gjith familja te vriten per zbulimin e lidhje sekrete per ket gje duan denimin kapital se jan ne rrezik dhe me.keq vet kan be denoncimin .nje femer e ka vra mateon dhe fajin e ka mar klodi
Only Me
Only Me 4 giorni fa
Kjo mendoka qe ish vjehrra e nenes se mateos e di gjith ngjarjen!halla e mateos ka pasur lidhje intime me vrasesin,nena e saj (ish vjehrra e nens mateos)di gjithcka dhe eshte deshmitarja dhe po mbulon mos ti dalin pislliqet goces se saj (halles se mateos dmth)mateo ka hyr ne shtepin e vrasesit sepse ja ka mbush mendjen Halla !
klara monaco
klara monaco 4 giorni fa
Femija do kishte frike nga ai nuk i blen buke ai perdhunon femrat po jo te vrase femije se kuptoje
klara monaco
klara monaco 4 giorni fa
Nje perdhunus, nuk do te thot eshte nje vrases jame dakort me tezen e djalit pa tjetr qe djali ka pare dicka e per mos treguar e vran
Eli
Eli 4 giorni fa
Ca gjeje ka par qe qenka me e rend se sa vrasja e nje fmije.Tradhetit kan exzistuar ne te gjitha koherat. Pranaj esht divorci.
Geralda
Geralda 4 giorni fa
O zot sa gjynah po me vjen per at femij engjel qe vuafshin ata q e vrat ju thafshin duart deri ne rrez . Mesa kuptova nusja e xhaxhait esht dashnore e klodianit, xhaxhai esht n burg ose i arratisur nga ka thyer qafen e nusja shkerdhehet me shpifsiten me t madh q ekziston ne kompin shqiptar klodian calaman vdeksira . Nj dit do dal e vrtat qoft nga klodiani qoft nga ekspertiza . Ata qe e vran meritojn ti presesh mishin e tua mbushesh me krip . Kam shum urrejtje brnda per keta ndyresira
Bukurie Kodra
Bukurie Kodra 4 giorni fa
Ozot cfar po ndigjojm me keto maskaralliqe
Bebu ZZ
Bebu ZZ 4 giorni fa
Ai i shkreti iku u fut ne dhé..😭 Po nje gje s kuptoj, pse thon DREJTESI PER MATEON? Me falni se mos gaboj kur flas, po ai mbas hekurave eshte, ca drejtesie te bej tjeter shteti. Hall te mos gjendet autori, e hall te gjendet e te futet ne burg. Denim me vdekje nuk ka, nuk e lejon europa. Per shpirt e kisha vrar me duart e mia, por nuk lejohet.
Bebu ZZ
Bebu ZZ 4 giorni fa
Po c faj kan policat o vlla 😶
Hane Jahaj
Hane Jahaj 4 giorni fa
Te gjitha i pame na kamera po gropen ne mes te dites qe kushe e hapi dhe kure eshte hapur se kamera ne mese te dites e kap kushe eshte hapur gropa...Diten me diell o 🥲🥲🥲🥲
Il prossimo
Ex On The Beach Italia 3: Episodio 7
30:59
CI ABBIAMO PROVATO
4:13
visualizzazioni 80 075
ERANO MEGLIO I TRAILER
3:32
visualizzazioni 431 219