Buio

Ngjarje të reja; Antoneta zgjedh dy djem në një takim “PërPuthje”"E Diell", 20 Tetor 2019

Top Channel Albania
visualizzazioni 645 476
90% 5 811 644

Rubrika :Olsa Muhameti, Nevina Shtylla
Opinionist: Olti Curri
Të Ftuar: Antoneta Koci, Ina Kollcaku
Vangjel Buli, Anduel Dailani, Gerian Bardhi , Enrik Osmani , Marko Tabaku, Denard Neziri , Eno Mucaj, Alban Dyrmishi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ITvid Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#eDiell #TopChannel

Intrattenimento

Pubblicato il

 

20 ott 2019

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 80
Elizio Imeraj
Elizio Imeraj 26 giorni fa
Kto si tuf bolesh njoni me vk se tjetri
Eros Loci
Eros Loci 2 mesi fa
Të han Molja?? 🤔 23:40sec
Eros Loci
Eros Loci 2 mesi fa
Which ball was itching? Left or right
Lela Lame
Lela Lame 3 mesi fa
Mann,fjjjgñj N bß b#lek &&@&ñhy
Aldo Saliou
Aldo Saliou 3 mesi fa
Po nuk i shkon shqiptarve kjo emisjon jo si nuk dine dashuri kot kot pa pik kuptimi si gje e shpelare nuk dine per car flasin shqiperia eshte shum mbrapa botes .
A111 123
A111 123 3 mesi fa
andueli ka shum turp ama eshte shum i mir
Ani Peto
Ani Peto 4 mesi fa
Kjo ina shum buçe duket
Amelia's Channel
Olti si me qen ne menopauz. Po qetesohu per vete nje here
Jona Morina
Jona Morina 4 mesi fa
Shyqyr qe ka dal denardo se ma lop sgjen mo
Zemra ime
Zemra ime 4 mesi fa
Ky Marko dukej shume I dhunshem dhe eshte e qart qe ka probleme me veten 🙁🤔😒😤
ANDREAS SHQIPETAR
Denardo q.. motern atij oltit se na ka gris kk...
ERVIS METUSHI
ERVIS METUSHI 5 mesi fa
Shum spektakel 😂😂😂
Anna Shehu
Anna Shehu 5 mesi fa
Nga te gjith aty vetem Andueli esht djal❤️❤️❤️❤️💖💖💖
Makfiret Tairi
Makfiret Tairi 5 mesi fa
ANTONETA eshte YLL ta vendos kemben ty ina te shkel me bukuri
Makfiret Tairi
Makfiret Tairi 5 mesi fa
Ina Garderoben e ki shum te poshter me zi se ata ne puffe
Makfiret Tairi
Makfiret Tairi 5 mesi fa
Ty ina shko la WC se per as ni mut nuk je , e lere me te jesh per cunat . Mos i rej cunat oj mashtruse se ne fund dot ndahesh perseri me at qe dota zgjedhish,,, se ty nuk je femer per shpi . Ty te kisha cu ne puff e jo ne shpi
Makfiret Tairi
Makfiret Tairi 5 mesi fa
ANTONETA ty je per nje Familie te ndershme se behesh nje nuse e bukur e zbukuron shtepin, dhe ty je per nje shpi zengin,,,
Muhamed Nfnkgk
Muhamed Nfnkgk 5 mesi fa
Emisijoni kurvav prositutkav
Xhulja Vlora
Xhulja Vlora 5 mesi fa
Ahahahahah loti vu loti vu 😂 Ty te esht djegur llamba e portollamba i tha Olti 😂😂
flyinglikeeaglet
Gjithë mbeturinave e Italisë dhe i Greqisë neh do i marrë 😕
shqipri kosov
shqipri kosov 6 mesi fa
ja na nkosov hala sjena modernizu.larg.kokshmi
Family family
Family family 6 mesi fa
Sa i kot ky andueli🙄
Toni Memetaj
Toni Memetaj 6 mesi fa
E skenuar....Qe nga fillimi der ne fund...As te recitojn nuk din
timo n
timo n 7 mesi fa
kjo esht tmeri madh se si OLT PEDERI mundohet me dergu mesazh te gabuar tek rrinija shiptare...edhe qajo INA ku ka lind more ajo ne pallat me ari? po stomakun e ka me mut me asgje tjeter
Roger Jolla
Roger Jolla 7 mesi fa
Sa degjenerim i madh 8 bura jo burra presin rradhen per nje femer dhe zihen si pjeshkat na per kanale.. duhet te jet shum krenare nena juaj ptuuuuu pederasta kanali....
Brikela Sina
Brikela Sina 7 mesi fa
Sa i trash Ky olti ...do te bej kritik ,por eshte shume larg,ta hap barkun
Cassey Cassey
Cassey Cassey 7 mesi fa
Na u hiq qafe Nevinaa nga ky emision me ate moderimin tend qe le shume per te deshiruar
ermal merkaj
ermal merkaj 2 mesi fa
nevina eshte vajze qe te le per te deshiruar
leoo shara
leoo shara 7 mesi fa
Po nuk mund ta pysesh ti ate o vk sepse vjen momenti qe mund te zhihet me inen edhe per tu perputh me antoneten u prish cdo gje me kete pyetje qe bere ti po kaq llogjik ke ti
leoo shara
leoo shara 7 mesi fa
Geri eno jan dy kryesoret per mendimin tim pa ofendim djem te tjer po varet ne ke zgjedhin gocat
leoo shara
leoo shara 7 mesi fa
Po edhe nje gje kisha kur esht nje buce ne mes cdo gje shkon ters esht mese normale
Kidi Durda
Kidi Durda 7 mesi fa
Sa vk. gjejne nuse neper televizione. Kam pasur dyshime po e vertetova sot. Kta qe bejne si cuna te bukur jane te gjithe pederasta
leoo shara
leoo shara 7 mesi fa
Next kur flet curri jo shum pordhaxhi jep opinjon jo men o trap
Wail Piku
Wail Piku 7 mesi fa
Olti sa i trash. Gomar !
gjo gjoka
gjo gjoka 8 mesi fa
20vjet jetoj large shqiperis por ju met vertet paskeni ecur me.perpara se gjith bota popopopo qa nuk degjohet ketu
Sara Sulka
Sara Sulka 8 mesi fa
Sa ma shpif ky Marko dhe Denardo
ghjkl sdfg
ghjkl sdfg 8 mesi fa
cfar emisjon false cuna koti kan mesuar 5 fjale si papagalli dhe ngatrrohen ne monologjet e ftohet qe bejen.... me qen ketu Kujtim Gjuzi spektakel kish bere hahahahahhahahaha shkoni mor cuna se keto gocat sjan per ju thjesht i beni me te famshme ne insta!
Marinela Frrokaj
Per mendimin tim emision qe nuk eshte per ne Shqiperi.Kurse tjetra ka shtirje shum.
Kosovo Republic
Kosovo Republic 8 mesi fa
Olti do ta qime maman duke bere kakan nese vazhdon te ofendosh
Blero Ulqinaku
Blero Ulqinaku 8 mesi fa
Kur perpiqesh te kopjosh Uomini & Donne dhe te del debat diskoteke rumune!!
Elisona Cenalia
Elisona Cenalia 8 mesi fa
43:02 sa esht djersit manushi😂😂😂u lodh tu fol
Corka Corka
Corka Corka 8 mesi fa
Olti ik o femen legene llafazan
tomy gun
tomy gun 8 mesi fa
CA FYTYRE OLTI NE FUND HAHHAHA
fabjola hoxhaj
fabjola hoxhaj 8 mesi fa
Antoneta eshte xheloze se cunat preferojn me shum inen 😅
tupacamaru shakur
Olti Curri ...je shume me poshte nga niveli qe pretendon qe je . Nje personazh televiziv si ty qe nuk arrin dot te menaxhoje injorancen e tjereve duke rene dhe ti vete ne nivelin e tyre nuk me duket inteligjente.
Killer ZO
Killer ZO 8 mesi fa
Diskriminim komplet pse duhet figura e vajzes te jet me larte se e cunave dhe te jene ato ne fronin e zgjedhjes dhe te arrine te gjykojne
nickyEZ7
nickyEZ7 8 mesi fa
Olti LEGEND
Beatris Hasa
Beatris Hasa 8 mesi fa
Program leshi doni me kopju Uomini e Donne te Maria De Filipi po sja arrini dot beni kto leshlliqe koti fare
Enrik Eminaj
Enrik Eminaj 8 mesi fa
Ina tagarllikun kga 1 ke 10, 100
Klodjan llacja
Klodjan llacja 8 mesi fa
Pse nuk hapni ca klasa mesimi se si te besh muhabet, Sa gjynaf zdi pse nuk i mesojn i cik si te flasin te shkretet. Nuk ben ti fulliqesh kshu njerezit .
christina kadi
christina kadi 8 mesi fa
Ca degjenerimi o zot!
zbbzbz snsb
zbbzbz snsb 8 mesi fa
ins cicaat
Malvy Pre
Malvy Pre 8 mesi fa
Ja ben mir olti per qunat sepse duket se ndrrojn mendje shum dhe thojn Shum mir ishte takim por po mendoja tjeteren plus qe mbeshteten sikur per tu qen shok kur nje vajz te intereson rrealisht ska shok aty Brenda sidomos ose per ndrryshe ata e quajn sikur jan aty per kamra per tu dukur per tu njohur nga pubbliku dhe per intereset e atyre kaq kta vajza te hapin syt se kshu skan pse ti mbajn
Bisaku Bisaku
Bisaku Bisaku 8 mesi fa
Eno shum djale I mire. Lume familja qe te ka. Shihet qe je njeri I mire.
Mr. Doge
Mr. Doge 8 mesi fa
Kjo eshte maja e kancerit e shoqerise sone
Eglantina Topollaj
Hahagaga te ka ik nje qerpik hahaga
Luana ledri Luanators
Eglantina Topollaj te ka ik nje top nga mbiemri yt 😰😜🤪
Eglantina Topollaj
Ma shpifet
Eglantina Topollaj
Krejt kot bashk me dy debilet e plus prezantusat
Drita Celaj
Drita Celaj 8 mesi fa
o shqiptare ju duhet akoma dhe 100 vjet te arrini aty ku duhet kjo eshte copy e bachelor qe behet ne USA
Negan
Negan 8 mesi fa
ahaha pse kam nje pershtypje t fort q marko eshte tek bdsm e kshu gjerash
Edmond Mahmuti
Edmond Mahmuti 8 mesi fa
Me kete olti currin shpet tash baron KY emison sepse shum I PA ftyr KY olti edhe. Pak vajza duhet te shtohen djem edhe. Vajza prap
Valentina Meho
Valentina Meho 8 mesi fa
Antonet baje fort Eno
Valentina Meho
Valentina Meho 8 mesi fa
Antonet eshte shum e Mir dhe e dashur me te gjith cunat
shelqere gjordumi
Olti curri je ma injorant qe SE Len te flas atyre sic duhet ti duhet te te ledhesh telat nga truri je ma injorant ne ate emission,
Daku Malsisë
Daku Malsisë 8 mesi fa
Dolem nga liqeni por me pelqeu shum Deti 😅😂😂
Hesat Halimi
Hesat Halimi 8 mesi fa
Dhe ktameshkuj.ska.goca ti njoftoni kshtu.vetem ne emisijone.te gjeni fatin e jetes.per mendimin tim ju sjeni meshkuj as pak
Hesat Halimi
Hesat Halimi 8 mesi fa
E bon te pa shikushem ket emesijon.olti.gjestet e ni.pederi.
Hesat Halimi
Hesat Halimi 8 mesi fa
Ky tipin.qe mendon qe mendon.qe ja fusin tjert.qenka qe tip qe mendon dajm tjafut tjerve.ipabesi ska bes
Hesat Halimi
Hesat Halimi 8 mesi fa
Olti shum i dijot je sa ti ki sha q....krejt
Mehmet Sumaj
Mehmet Sumaj 8 mesi fa
Prsh nga Zvicra, me keqardhje e themë se, në shqiptari ende nuk ka arrit demokracija e të shprehurit lirshëm, përgjithësisht ne ballkanasit jemi shum mbrapa në gjitha aspektet, do doja të jetë e kunderta e kësaj, ketu nuk bëhet fjal për dashuri të sinqert afatgjate, ky është vetëm një "SHOW" qe TV te ketë diqka të re për shikuesit e vetë, dhe pjesmarrësit te marin famë etj dhe asgjë më shumë, e njëjta gjë "SHOW" është edhe ketu ne europë, dashurija e sinqertë e vërtetë mbahet për vehte jo për opinionin, me respekt luftari i lirisë me Ramushin për çlirimin e vendit i mbijetuar nga disa prita te armikut, një n'kufi shum e çmendur shum shokë mu vranë para këmbëve, flas me mocione kërkoj falje për kte pjes te ndjeshme por krenar., Mbi të gjitha uroj që, ne shqiptaret te çlirohemi nga vetëvehtja para se të çlirohemi nga të tjerët., Meti nga Kosova i migruar...🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭🦅UÇK🦅
Denis Mehmeti
Denis Mehmeti 8 mesi fa
E tish kan enveri gjall emej pa kta
Dori Bregu
Dori Bregu 8 mesi fa
bravo marko shum bukur
Armisa ami
Armisa ami 8 mesi fa
sa acarus ky denardii 🤦🏻‍♀️
laert shullazi
laert shullazi 8 mesi fa
Sa pordh mo ju q....ropt
MsTironce
MsTironce 8 mesi fa
Ky marko si aktori te American Psycho. E friksheme fare ngjashmeria images.app.goo.gl/YCu1ahgkAGhEwjMq9
Luana ledri Luanators
MsTironce cna humbe kohen kot duke klikuar linkun tend 🙄
Rere Rerere
Rere Rerere 8 mesi fa
Si kal kjo qe hyn e para ta shpif
Liricool
Liricool 8 mesi fa
5:24 qfar moderator hiq profesional wow. Ka frik se denardo ja merr kanalin hahahaha
avdi gashi
avdi gashi 8 mesi fa
olti shum Gay dukesh e prish emisionin jasht olti quni nga kosova
Flogerta Lazaj
Flogerta Lazaj 8 mesi fa
Ma shpif fare ky emison👎👺
DaWolf
DaWolf 8 mesi fa
Imagjino t shohesh ket emision...shum humbje kohe....
Tereza Vrapi
Tereza Vrapi 8 mesi fa
BBOOOBOOO re Olti po ben krim te math Bernardi duhet penalizuar more cjane kto brockulla qe thot po skeni faj ju po ata qe ju ndjekin
Tereza Vrapi
Tereza Vrapi 8 mesi fa
Ca udallalliqe jane kto sjane te zotet kta cuna te gjejne nje vajze ti perkasi vetem atyre dhe mos te jen ne konkurec me njeri tjetrin Shqipria ka plot vajza te bukra dhe me karakter se vajza nuk duhet te jete vetem e bukur po te kete karakter dhe nder
Prossimi video
CARO CORONAVIRUS... ci sono preferenze?
3:38
TISANA AL KEBAB! [Ep.2]
15:06
visualizzazioni 346 322