Buio

NIN: Epoka e Noizy-t - 14.09.2020 - Klan Kosova

KlanKosova
Iscriviti
visualizzazioni 488 327
97% 4 742 141

smarturl.it/AlaudinHamitiIG
Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/
© & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved
#NOIZY #EPOKA #NIN

Intrattenimento

Pubblicato il

 

14 set 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
soinhu foitu
soinhu foitu 6 ore fa
vec nese je fans i noizy't e kupton 100% ket ndjenj 😉😐👏👏🤝🤝
shy_wolfUwU 054
shy_wolfUwU 054 11 ore fa
Bravo .modest i thjesht talent Komplimente noyzi
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini 17 ore fa
Q
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini 17 ore fa
Noizy
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini 17 ore fa
R
soinhu foitu
soinhu foitu 6 ore fa
vlla
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini 17 ore fa
T
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini 17 ore fa
O
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini 17 ore fa
R
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini 17 ore fa
R
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini 17 ore fa
T
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini 17 ore fa
O
Elliot Sefedini
Elliot Sefedini 17 ore fa
Þt
Rinea Riri
Rinea Riri 18 ore fa
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
bofooit gojo
bofooit gojo Giorno fa
definitivisht P9... ju ka mbyll gojen krejtve...
Mario ema
Mario ema Giorno fa
Jemi mire, cfare eshte fjala njerzit me ngjyre? haha po kjo eshte me raciste fjal qe degjova ne tere jeten time. Dhe ky po e perdor kete fjal per te then qe nuk eshte racist😂😂😂😂... Po e marim nga paleta e ngjyrave e zeza dhe e bardha ne théori nuk Jan gjyra e dyta kush I tha keti kengetarit qe ngjyra e tij eshte normale 😂😂😂dhe te tjeret Jan njerze me ngjyra🤣🤣🤣 ahhh gjyna qe keta te rinje sipas te thenave te tij ka jetuar jash shtetit, por sigurish qe nuk mori edukat morale nga ulltimi I jetes, se po te ish mare do kuptonte qe nuk ka njerze me ngjyra te zeza, te bardhe, te verdhe, te kuqe, te kafte,... Por ka emer dhe mbiemer ne cdo person !!!... Kshko mor djal e kerkou pak me nje psikollog (se leket keni bere.. ) te kuptosh se cfare flet ajo goja jote, te futesh gjuhen ne mendjen pare se te flasesh...
Blerta Islamaj
Blerta Islamaj Giorno fa
Kjo ka qen emisjoni ma i mir
Charming nowhere to hide
Ma i madhi i Shqiperis Madhe per Rap🔥🔥
bofooit gojo
bofooit gojo Giorno fa
@thisisnoizy real store
Dianna Kelmendi
Dianna Kelmendi Giorno fa
Fort koka plak si klysh🤔mas ksaj interviste po tja futka shprica neuzy
roland perkola
roland perkola 2 giorni fa
Noizy 🔥
thug life
thug life 3 giorni fa
Bile nje pare tesha ka meritu ky ilirian blodline aludin ahmeti shum djali mire shum intervist tmir tka ba qka spate qef ste pytke shum hallal aludin je djal me norma zoyi trujt o vlla
Charming nowhere to hide
❤️❤️❤️
thug life
thug life 3 giorni fa
Jetnis dollapi tance jav ka palu pidhin gangster i vertet sthom si sjane edhe kta po aj u kan baba sa u kan gjall aj nrysh ka qene puna
thug life
thug life 3 giorni fa
Ky e ka qi e ka podh dafinen hahahah
thug life
thug life 3 giorni fa
I vetmi stresi ka shar edhe e ke shar dyt psikopata jeni tvetmit jeni si smundi me njeri tjeterit dyt budalle ne koke
yroohj gouy
yroohj gouy 2 giorni fa
OTR!! 👑👑👑💖💖💖💖King Zin👑👑😍😍😘😘. Jam fanse e jotja e zjarrttt🔥🔥
yroohj gouy
yroohj gouy 3 giorni fa
Noizy njeriu qe la shenje ne repin shqiptar. I vetmi qe beri revolucion. Stil ndryshe nga reperat e tjere. #Respect legjende do ngelesh 👑👏👏👏👏👏👏👌
yroohj gouy
yroohj gouy 2 giorni fa
inat fol
thug life
thug life 3 giorni fa
Me duden ja kishe qi ropt me qit edhe ni kange veq edhr mos harro duda ta jepi famen
thug life
thug life 3 giorni fa
E me lil kolin pse je prish
thug life
thug life 3 giorni fa
Kampione bote ja ke qi ropt rri mos fol se ka bosier si tqinnropt as fryme morr slejn
altin aliraj
altin aliraj 3 giorni fa
NOZY LEKENI PLERA IDIOTI INJORANTI KLAN KOSOVA INTERVISTEN MUTIN QE KENI THUAJE TE PIRDHET GANTESTERI I FORTE ZURAT MUTE 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
yroohj gouy
yroohj gouy 3 giorni fa
ME DHUNE.
monika laosi
monika laosi 4 giorni fa
NUK E KA KURORËN( 👑) KOT KY MO LALE KING OF ALL TIME BRO MILIONER KA ARRIT KREJT VET LEGJEND BRAVOS OTR
Festim Idrizi
Festim Idrizi 4 giorni fa
Si quhet kanga ne fillim
Armela Filaj
Armela Filaj 2 giorni fa
Kim Churchill - Window to the Sky ✌
Unpublish Muzic
Unpublish Muzic 4 giorni fa
Super intervist like kujt i ka pelqy 🇦🇱
Unpublish Muzic
Unpublish Muzic 4 giorni fa
🇽🇰
Unpublish Muzic
Unpublish Muzic 4 giorni fa
@thisisnoizy real store
monika laosi
monika laosi 4 giorni fa
😈
Romario Mmm
Romario Mmm 4 giorni fa
Duhet te beje nje bashkpunim me 6ix9nine noizy. Si mendoni?
I love You
I love You 4 giorni fa
❤️👍❤️👍
I love You
I love You 4 giorni fa
❤️❤️❤️
Zeni Coli
Zeni Coli 4 giorni fa
noizy Nr 1 Albania 🇦🇱🇽🇰👑👌
shkelqim Krasniqi
shkelqim Krasniqi 4 giorni fa
Ky si magjup bre nanen
alida flus
alida flus 4 giorni fa
inat fol
klea klea
klea klea 4 giorni fa
OTR 👑👑deri ne vdekje!! Ti je nje shembull jo vetem per fansat e tu ,,por edhe shembull per estraden shqiptare!!! Te duam legjenda jon!! Zemra ime veç nje fjal mban ajo eshte OTR!! 👑👑👑💖💖💖💖King Zin👑👑😍😍😘😘. Jam fanse e jotja e zjarrttt🔥🔥
Armend.07 qakki
Armend.07 qakki 4 giorni fa
Mer papak pidh bre
Tedi yt
Tedi yt 5 giorni fa
Ma shum views marin intervistat e noizyt sesa kenget e stresit
Tedi yt
Tedi yt 2 giorni fa
@alida flus yeah💯
alida flus
alida flus 4 giorni fa
Real Talk 👆🏼
butti fdft
butti fdft 5 giorni fa
ME DHUNE.
Eridjan Hysenaj
Eridjan Hysenaj 5 giorni fa
like kush esht me OTR❤️
barcaletaofficial Barcaleta
{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen Shtype👇 itvid.net/video/video-pLGQ8pHTY5k.html Nese mundesh edhe subscribers - itvid.net/show-UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊
Egzon Kryeziu
Egzon Kryeziu 5 giorni fa
Kingg
Egzon Kryeziu
Egzon Kryeziu 5 giorni fa
1
Egzon Kryeziu
Egzon Kryeziu 5 giorni fa
🤯🤯🤯🤯
butti fdft
butti fdft 5 giorni fa
Qyky Alaudini m'shkon nerva jo qe m'ka ba najsen po shum bajat moderator si rrospi-mashkell sillet dyqysh hiq s'bahet Ndersa Noizy - Legjend 💪👍
Egzon Kryeziu
Egzon Kryeziu 5 giorni fa
😈
Egzon Kryeziu
Egzon Kryeziu 5 giorni fa
🍩
drttyu liqm
drttyu liqm 5 giorni fa
NUK E KA KURORËN( 👑) KOT KY MO LALE KING OF ALL TIME BRO MILIONER KA ARRIT KREJT VET LEGJEND BRAVOS OTR
ari Karakushi
ari Karakushi 5 giorni fa
Ma rrezikshja eshte north london prej shqipeve
Lindi otr
Lindi otr 5 giorni fa
400 k klikime per kater dit intervista e noizyt sikur tjet kenget e shumica rreperve
barcaletaofficial Barcaleta
{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen Shtype👇 itvid.net/video/video-pLGQ8pHTY5k.html Nese mundesh edhe subscribers - itvid.net/show-UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊
Jessy '
Jessy ' 5 giorni fa
Sa i bukur esht🌏
dolimi jotoo
dolimi jotoo 5 giorni fa
Hera par qe me pelqeu Noizy. NIN nuk zhgenjen asniher, dhe shum shum pom pelqen progresi pozitiv i noizyt
drttyu liqm
drttyu liqm 5 giorni fa
1:16:43 Kishte Pidhje Kokainen.
Petros Mh
Petros Mh 5 giorni fa
Noizy is getting old !! And with him we are getting old too!!! Thank you Legend !!!💯🙏
barcaletaofficial Barcaleta
{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen. Shtype👇 itvid.net/video/video-pLGQ8pHTY5k.html Nese mundesh edhe subscribers - itvid.net/show-UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊
UFC ALBANIA
UFC ALBANIA 5 giorni fa
o noiz lajmi pare atehere ishte noizy ka mar plumb ne bythe jo ne koke po se mba mend ti
Black Melody
Black Melody 6 giorni fa
Real Talk 👆🏼
Black Melody
Black Melody 5 giorni fa
@dolimi jotoo leje ftyren, ngoje se qysh po flet sa realist esht, pa kurrfar pengese flet per krejt estraden qysh i ka punt.
dolimi jotoo
dolimi jotoo 5 giorni fa
Qfsr ftyre te prishur
diungy alisnr
diungy alisnr 6 giorni fa
inat fol
Suela Pervetica
Suela Pervetica 6 giorni fa
shumm shumm fjal tmdhaja dhe me kuptim gjdo fjal me spjegim😎😎😎
Brikena Duraku
Brikena Duraku 6 giorni fa
Shum i drejtperdrejt👌🏻👌🏻
Real Commenter
Real Commenter 6 giorni fa
Qyky Alaudini m'shkon nerva jo qe m'ka ba najsen po shum bajat moderator si rrospi-mashkell sillet dyqysh hiq s'bahet Ndersa Noizy - Legjend 💪👍
diungy alisnr
diungy alisnr 6 giorni fa
Rrepin ne dor
Lonnie Graphics
Lonnie Graphics 6 giorni fa
edhe un pata vizen e anglis e morra e bileten e pata per 28 mars por korona....
serdy ximi
serdy ximi 6 giorni fa
Noizy,nje arsye e fort qe njeriu sduhet dorzohet asnjeher..Njeri me mentalitet te fort meriton respekt🥇
barcaletaofficial Barcaleta
{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen. Shtype👇 itvid.net/video/video-pLGQ8pHTY5k.html Nese mundesh edhe subscribers - itvid.net/show-UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊
Aldo Oxa
Aldo Oxa 6 giorni fa
nozy me pelqejn Kenget e tu,reperat e tjere i thyve te gjith, por unikkatil mbetet i pa thyshem
Eni Eni
Eni Eni 6 giorni fa
Bravo noyzi bravo me habite me kte interviste dhe ne kaq realist dhe i sinqert bravo te qoft
Ndue Pergjoni
Ndue Pergjoni 6 giorni fa
Noyzi otr forever The best
serdy ximi
serdy ximi 6 giorni fa
Mbret
TheMailMan Tuber
TheMailMan Tuber 6 giorni fa
This one is either a stupid or he did got something heavy before sitting down there
barcaletaofficial Barcaleta
{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen. Shtype👇 itvid.net/video/video-pLGQ8pHTY5k.html Nese mundesh edhe subscribers - itvid.net/show-UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊
Shasha Gold
Shasha Gold 6 giorni fa
1:16:43 Kishte Pidhje Kokainen.
Estela Koci
Estela Koci 6 giorni fa
Bynm kg I
Hellboyz 666
Hellboyz 666 6 giorni fa
Bashkpunimet me azetin normal qe ishte interes per te dy . Azeti te kapte fam ne shqipri kurse ti ne gjermani . Krejt e din biles e ti vet me familjen e dini qe jasht shqiperise sta rras karin kush o nojzi 😂 biles harrova te te them qe me pare ishe dikush kurse tani dhe behesh cdo dit e me shume “DESHTIMMMMMM”
Tree Wayve
Tree Wayve 6 giorni fa
Kush ka pas me shum interes ?
Tree Wayve
Tree Wayve 6 giorni fa
Dj i konges nummer 1 qe eshte nji nga 2 kenget e azetit qe kan dal disk platini i ka bo A boomi dj i noziyt qe i ka bo dhe albumin Azetit
endless love
endless love 6 giorni fa
Sub jau kthej
Mlli Ymi
Mlli Ymi 7 giorni fa
Qfsr ftyre te prishur
aris koul
aris koul 7 giorni fa
ato fjalet ne fillim te noizyt per punen e rracismit ...e kuptojn vetem ata qe e kan ka lu vet !!!
Zini Zin
Zini Zin 7 giorni fa
🌟🌟👑💪
Zini Zin
Zini Zin 7 giorni fa
King zin
Zini Zin
Zini Zin 7 giorni fa
Rrepin ne dor
Zini Zin
Zini Zin 7 giorni fa
👑👑👑💪💪👊👊
Zini Zin
Zini Zin 7 giorni fa
💪💪🇦🇱
Zini Zin
Zini Zin 7 giorni fa
👑👑👑
Zini Zin
Zini Zin 7 giorni fa
Rrepin ne dor
Zini Zin
Zini Zin 7 giorni fa
Mbret
Zini Zin
Zini Zin 7 giorni fa
Zini zin
Zini Zin
Zini Zin 7 giorni fa
King
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7 7 giorni fa
🔥
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7 7 giorni fa
🔥
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7 7 giorni fa
🔥🔥🔥
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7 7 giorni fa
🔥🔥🔥
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7 7 giorni fa
🔥🔥🔥🔥
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7 7 giorni fa
🔥🔥🔥🔥
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7 7 giorni fa
🔥🔥🔥🔥🔥
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7 7 giorni fa
🔥🔥🔥
FF.KEJDII 7
FF.KEJDII 7 7 giorni fa
🔥🔥🔥🔥
Egzon Magashi
Egzon Magashi 7 giorni fa
Noizyy kingg I papam
Muhamet Musaj
Muhamet Musaj 7 giorni fa
👌🏻
Muhamet Musaj
Muhamet Musaj 7 giorni fa
Albania Albania
Albania Albania 7 giorni fa
Bravo king
Alesjo Cenmurati
Alesjo Cenmurati 7 giorni fa
Nojzy asht i lidhur dhe e ka te huje te dashuren
barcaletaofficial Barcaleta
{Noizy ft. Dhurata Dora} Ti qe e sheh po te lutem me zemer boni like, Allahu ta ruajt ty edhe familjen Shtype👇 itvid.net/video/video-pLGQ8pHTY5k.html Nese mundesh edhe subscribers - itvid.net/show-UCqIj5mXRNoLvfDodc0FmN5A Allahu te ruajt😊
mnika voli
mnika voli 7 giorni fa
Noizy,nje arsye e fort qe njeriu sduhet dorzohet asnjeher..Njeri me mentalitet te fort meriton respekt🥇
Albania Albania
Albania Albania 7 giorni fa
👑
Albania Albania
Albania Albania 7 giorni fa
👑
Albania Albania
Albania Albania 7 giorni fa
👑
Prossimi video
NIN: Haje ose Thuaje - NOIZY - Klan Kosova
05:21
Bes Kallaku - FALCO - FILMI I PLOTE (HD)
1:33:38
Cult - Mozzik, karriera dhe jeta personale
23:38
Ne Kurthin e Piter Pan - Noizy (Sezoni 3)
1:11:19