Buio
No video :(

Noizy ft. Varrosi - Meksikane (Official Video HD)

thisisnoizy
Iscriviti
visualizzazioni 5 815 200
93% 58 039 3 836

Music: BledBeats
Lyrics: Noizy & Varrosi
Video by AtlazFilms
Available on:
www.deezer.com/us/album/75001182
open.spotify.com/album/0AFjsER6Hs668NDjIQKGPA
itunes.apple.com/us/album/meksikane-feat-varrosi-single/1438321216?ls=1
Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
Hennessy-ja shum sweet tap fare
Varrosi: rap
O goca o goca a jeni per party
Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali
Hennessy-ja e amel edhe super esht bari
Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari
Yea yea yea Do bojm cat dum ne
Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be
Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne
Zemra hypi siper tha Po di me e the
U zee me u zee man living si Zini
Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy
pini ju pini sw ma boni ma eassy
Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney
U sa rahat vec me pjeshka
bytha si kurrizi si ka breshka
Kjo esht ajo jeta si une desha
Noizy tu mkerku se une e rrejta
Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
Noizy:rap
Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin,
Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn,
Duket meksikane po mduket se asht shkodrane,
Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane,
Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite,
Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri,
E kam 1 shok qe un thrras varri,
Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin,
I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit,
Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party,
Huh - mduket se Ma boni skemen,
Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes,
Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi,
Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti,
Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana
Chorus:
Femna byth e Madhe Mexicane
Tu Pi puro cubana origjinale
Hargjojna me grupin se kena pare
End:
Jena tok se bashku dit e nat,
Na Po dredhim e dredhim Krejt oa afat,
Du me kallxu dicka nga jeta bene tash,
Se sonte Po mkujtohen plot sene,

Intrattenimento

Pubblicato il

 

7 ott 2018

meksikane noizyvarrosi noizyvarrosi meksikane

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 2 992
FrankieDev
FrankieDev 2 giorni fa
Checkout my channel and hit the subscribe button
roland perkola
roland perkola 3 giorni fa
otr
Alesjo Latifaj
Alesjo Latifaj 3 giorni fa
Zini KiNG deri në FUND🤴
ERION VOCA
ERION VOCA 4 giorni fa
Qen je varros fero nato
Ruhide Mustafi
Ruhide Mustafi 5 giorni fa
Lyrics/Teksti Chorus: Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare Hennessy-ja shum sweet tap fare Varrosi: rap O goca o goca a jeni per party Doni me shku ke noizy hajde se ju co lali Hennessy-ja e amel edhe super esht bari Kercejm aty bregu pamja esht me te ik zari Yea yea yea Do bojm cat dum ne Noizy esht tu ardh mos mbo me bo be Po deri sa te vi ai ma mir po ja nisim ne Zemra hypi siper tha Po di me e the U zee me u zee man living si Zini Dridhi ti dridhi se une u bona dizzy pini ju pini sw ma boni ma eassy Splifi mas splifi tu qit tym si kur chimney U sa rahat vec me pjeshka bytha si kurrizi si ka breshka Kjo esht ajo jeta si une desha Noizy tu mkerku se une e rrejta Chorus: Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare Hennessy-ja shum sweet tap fare Noizy:rap Ca bone mo bosi e pa kush varrosin, se mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn, Duket meksikane po mduket se asht shkodrane, Por mduket nuk sjam I sigurt se dialektin pejane, Se di cdo ndodhi brenda ksaj dite ksaj nate, Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri, E kam 1 shok qe un thrras varri, Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin, I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit, Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party, Huh - mduket se Ma boni skemen, Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes, Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi, Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti, Hajde kush po fut 1 bast 1 milion i Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana Chorus: Femna byth e Madhe Mexicane Tu Pi puro cubana origjinale Hargjojna me grupin se kena pare Hennessy-ja shum sweet tap fare End: Jena tok se bashku dit e nat, Na Po dredhim e dredhim Krejt pa afat, Du me kallxu dicka nga jeta jene tash, Se sonte Po mkujtohen plot sene, (x2) Jena tok se bashku dit e nat.. Lyrics submited by Istgenti
EXM_Double
EXM_Double 6 giorni fa
Porcoddio
Ylli Selimi
Ylli Selimi 7 giorni fa
Otr grupi ma i mire ne bote
Veri Haka
Veri Haka 10 giorni fa
Me shum kenga varrosi
lefter dushku
lefter dushku 11 giorni fa
👌👌👌👌👌👌👌👌
Rustem Fana
Rustem Fana 11 giorni fa
muzika
Abi Vula
Abi Vula 14 giorni fa
😘😘😘😘
Halid Shabani
Halid Shabani 14 giorni fa
femra bytht e madhe meksikane tu pi puro cubana origjile hargjojna me grupi se kena pare
roland perkola
roland perkola 15 giorni fa
otr
Klea Turku
Klea Turku 16 giorni fa
Noizy 😘😘😘💘💘❤❤💖💖💖💕💕💕💕💕my king❤❤❤❤❤❤💖💖💕💕💕💘💘
iam alondra
iam alondra 17 giorni fa
I dont know the lyric but VIVA MEXICO 🇲🇽
Klea SINA
Klea SINA 19 giorni fa
Je je je do bejm ca dum ne Noizy asht tu ardh mos en bon me te ba be Po dersa t'vin ai ma mir po ja nisim ne
Resiano Frisku  Duka
Resiano Frisku Duka 18 giorni fa
so if you want me to
Klea SINA
Klea SINA 19 giorni fa
Trego mu ti Hajde kush po fut ni bast 1 milion ti startoj 6 000 mije i kam aty 400 sjellin shokt Jam nana
Ronaldo The Best
Ronaldo The Best 23 giorni fa
Nimiljon i stakoj gjshtqinmij i kam aty katerqin mi sjellin shokt jam nana! Ec aty nojzi
- -
- - 23 giorni fa
Femnat nuk duhet te jene shume te trasha se ju mytin
arbri bardhi
arbri bardhi 23 giorni fa
jam nana... mtrg mu tii ✌🏿
alesio brahaj
alesio brahaj 25 giorni fa
Motrat ne pidh jau cifsha familjen ngoj
Hdhhf Hdhhhf
Hdhhf Hdhhhf 25 giorni fa
Ti je me i miri.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Resiano Frisku  Duka
Resiano Frisku Duka 19 giorni fa
not sure how long
DEADPOOL BOY
DEADPOOL BOY 27 giorni fa
edhe snik eshet atu
Vali Jakupi
Vali Jakupi 28 giorni fa
Like OTR
Sela Islam
Sela Islam Mese fa
Respekte nga DIBRA noizy😉😍😍🔥🔥
Samsung Samsung
Super 👍👍👍👍👍👍
Adelina stojanovska Adelina
Ergysi me femna
Adelina stojanovska Adelina
Qa je ni tu bo
Adelina stojanovska Adelina
Ergis me femna
Adelina stojanovska Adelina
Ergys otr me femra
fortnite 9
fortnite 9 Mese fa
Super
Vali Jakupi
Vali Jakupi Mese fa
Noyzi e meriton 1 kup si reperi me i mire ne shqiperi 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kristian Balani
meksikane apo shkodrane
Halid Shabani
femna bytht e madhe meksikane tu pi puro cubana origjinale harxhojna me grupin se kena pare
Nguyen Ch
Nguyen Ch Mese fa
hola bonito video viva albania
Anxhela Leka
Anxhela Leka Mese fa
Ska si noizy pz krejt t mirat i ka
ilir Karafili
Po bere like ishala te beheni te pasur edhe milionera edhe BOSSA!
seventy seven 77
stà á dà i nummerí😃¿
Manushaqe Shehi
Femra seksi
- -
- - Mese fa
kom terezi skom terexi
Adem Cema
Adem Cema Mese fa
O Noyz ti je ma I miri nga tegjith dhe je king
Ariola Dylia
Ariola Dylia Mese fa
Super fare
klaudio gjyzeli
Kta ne video jan gocat e protestes n'Tiron lale?
YASS ROCMA
YASS ROCMA Mese fa
Qui attend le son avec LACRIM🥇👑
YASS ROCMA
YASS ROCMA Mese fa
The king of rap👑 RESPECT from FRANCE 🇫🇷
iva ivana
iva ivana Mese fa
Bravooo grupi super kang
Dajana vasili
O sa rahat veq me pjeshka por un do e them o sa rahat veq me noizyn e Adhuroj kyt njeri thjesht te adhuroj noizy bomb hit kjo keng varrosi dhe ti je bish fare si kentar por noizy eshte mbreti nuk e krahasoj me as kend 👌👌👌👌👌👌👌👌👑👑👑👑👑
Danjela Ladi
Danjela Ladi Mese fa
Moziku
Danjela Ladi
Danjela Ladi Mese fa
Moziku
Ledi Rrushi
Ledi Rrushi Mese fa
Super vare
valmir kmn
valmir kmn 2 mesi fa
#duda
Isuf Kodra
Isuf Kodra 2 mesi fa
bravo onjisho
Isuf Kodra
Isuf Kodra 2 mesi fa
bravo onjisho
Isuf Kodra
Isuf Kodra 2 mesi fa
bravo onjisho
Isuf Kodra
Isuf Kodra 2 mesi fa
stavo nojzi
Isuf Kodra
Isuf Kodra 2 mesi fa
stavo nojzi
Envi envi Demiri
Noizy mbret 👍🏻👍🏻👍🏻🤟🏻
olgert lamaj
olgert lamaj 2 mesi fa
Varrrrrrosi nojzi do vini te na takoni nebvlor andresa,Uji i ftot
Rina Mariana
Rina Mariana 2 mesi fa
Me i miri
Uljano Buci
Uljano Buci 2 mesi fa
jam nana
Uljano Buci
Uljano Buci 2 mesi fa
o nojzi a na bo nje kenge
BLENDI GAMING TV
Oooooouuuuuuuuttttttttiiiiaaaaaa kkkkkkkkkoooooommmmmmmm.m nnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiii ppppppppppppëëëëëëërrrrrrrrttttttttaaaaaaaa
xristos antvnakos
snik
Aris Streftaris
Aris Streftaris 2 mesi fa
SNIKAROS☝☝💎💎💎
Irgkes XD
Irgkes XD 2 mesi fa
Jepi varri dhe noyzi edhe meksikanja
Saranda Metoq
Saranda Metoq 2 mesi fa
Jam nana : jena shoke se bashku
1 Dilaveri
1 Dilaveri 2 mesi fa
Don phenom twerk copyy
Noizy Ø.Ť.Ř
Noizy Ø.Ť.Ř 2 mesi fa
Kush eshte fansi i noziy te beje like
Endrit Gjonce
Endrit Gjonce 2 mesi fa
Superrrrrr
ELENA Toys and Fun
varrosi i dopt je shum. sje per rap my g.
Flori Vata
Flori Vata 2 mesi fa
o nish
SHQIPGaming
SHQIPGaming 2 mesi fa
Ca bone mo bosi a e pa kush varrosin, Mtha kam 1 party edhe ka femna Per noizyn, Duket meksikane po mduket se asht shkodrane, Por mduket se sjam I sigurt se dialektin pejane, Se di cdo ndodhi brenda ksaj nate/dite, Po jua them dhe 1 sekret kush ta gjej le tshkoj ta marri, E kam 1 shok qe un thrras varri, Dhe mrom ndark fitoj bast me rrealin, I thash mduhen ca kele ti jap per kok te lalit, Dhe msolli deri ktu me tha Hajde press te party, Huh - mduket se Ma boni skemen, Sepse varrin nuk e shoh dhe un kam ngel ketu mes skenes, Le qe skam henesi Por nuk kam as terezi, Zdi as si me shku shpi - mtrego mu ti, Hajde kush po fut 1 bast 1 milion Stakoj 600 I Kom aty 400 mi sjellin shokt, jam nana
Raquel Gonzalez
Raquel Gonzalez 2 mesi fa
Greetings from Mexico 😃
London UK
London UK 2 mesi fa
Kush jan qeto 2 modele bre ?? 😅😅
Leonardo Koni
Leonardo Koni 2 mesi fa
noizy urime eshte sum mire e kam pa 1.000 here bravooooooo
Artur Meli
Artur Meli 2 mesi fa
Si noizy ska krejt kangt i super
Genti Hyka
Genti Hyka 2 mesi fa
te lumt noizy te lumt varros 😍😍😍
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci 2 mesi fa
Cfar paresh ju mor barbana qe sdini cesht zemra as femra ju jeni thjesht millosha e as kengtar sjeni cenergji kan milloshat milloshat vec lek skan as bosa sjan
Secret Albania
Secret Albania 2 mesi fa
@secret.albania
Geralda Cepele
Geralda Cepele 2 mesi fa
Je yll te dua shum noizy te puth fort fier 💋💋💋💋💋💜💜💜
Medin Isufi
Medin Isufi 2 mesi fa
🇵🇬
nesti sefa
nesti sefa 2 mesi fa
vk
Klodis TV
Klodis TV 2 mesi fa
Nojzy ti je mbriti i rrepit
ALBKING
ALBKING 2 mesi fa
Mozzik - DISS NOIZY ( Ghetto ) !!! itvid.net/video/video-iWJ6rXcGsds.html
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci 2 mesi fa
Cfar paresh kan kto barbona po kto as shqip sdi po cpara vec barbuj bari rrugicash tirane se tjeter vari lesht
Rimela Prendi
Rimela Prendi 2 mesi fa
👑👏
Enia Balla
Enia Balla 2 mesi fa
Hajte kush po fut nje bast 100 milion i stakoj 600 mij i kam aty 400 mi sjellin shokt Jam Nana😉👌
Petros Elezi
Petros Elezi 2 mesi fa
good
hasrir rexhepi
hasrir rexhepi 2 mesi fa
Show this to my dog Now he want a girl friend mexican
Dena Oldi
Dena Oldi 2 mesi fa
nojzi je mi I mir ne te terbite 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Klementina Meta
Klementina Meta 2 mesi fa
Bravo noizy je yll
Leo Krra
Leo Krra 2 mesi fa
Snik po ky bq grek cne ktu🤣🤣🤣🤣
dionis cepele
dionis cepele 2 mesi fa
Super noizy varrosi
dionis cepele
dionis cepele 2 mesi fa
O goca o goca a jeni per parti doni me shku ke noizy hajde se ju con lali
CHRISgamingTV
CHRISgamingTV 2 mesi fa
ajde ni kenge me snik ελα ενα τραγουδι noizy και σνικ +1
nina Beka
nina Beka 2 mesi fa
Noizyyy🥰🥰🥰 kingg❤️❤️ lovee you🥰🥰🥰
Sonikaja Sonikaja
O zmre
Enkelidat Braci
Enkelidat Braci 2 mesi fa
Super
ARIS TOLA
ARIS TOLA 2 mesi fa
Bravo nojzi je njesh
Prossimi video
Lil Pump Goes Sneaker Shopping With Complex
8:49
MEETING THE MINI DOBRE BROTHERS?!
16:11
visualizzazioni 2 495 619
ᴍᴀᴋᴇ. me. LAUGH!
11:06
visualizzazioni 1 532 584
SPENDING 24 HOURS IN A BUBBLE TENT!
21:38
visualizzazioni 1 497 364