Buio

Noizy tregon sherrin mes tij dhe BABASTARS - Klan Kosova

KlanKosova
Iscriviti
visualizzazioni 344 115
96% 3 315 126

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/
© & ℗ Klan Kosova & Onair Media. All Rights Reserved

Intrattenimento

Pubblicato il

 

14 set 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
Francesko Duja
Francesko Duja 13 ore fa
Hi
WIIW WIIW
WIIW WIIW 17 ore fa
Ja qivsha robt une ktynve parameno me ja nis naj luft qeto jan te part qe ikin rinia duhet me pat si shembull e heroj Isa Boletinin Adem Jasharin e jo keto fmi e drogirasha qe shajn nermet vejti e prishin rinin any ky qe i ka thir kurse kshi kush jan a familjen ta qivsha qyrja ftyren Noizy prej droge e ki duhet me kan idol i rinije ani
Bona Bona
Bona Bona 19 ore fa
Noizy te ha karinn
Jay Vavo
Jay Vavo Giorno fa
Noizy looks so destroyed by them drugs
Alen Hekuri
Alen Hekuri 23 ore fa
He doesn't do drugs
flexerboy flexerboy
Μπορεί κανείς να μεταφρασει τα σημαντικά που λεει
Vasil Neca
Vasil Neca 3 giorni fa
Stresi dhe noizy dhe babastarinduher e punojme se me kaq fajle kjo do te thote percarje me njerin tjetrin
Liria Ademi
Liria Ademi 3 giorni fa
Noizy 👍🏻
Liria Ademi
Liria Ademi 3 giorni fa
Alaudin krejt i din vetem me udheheq tv show nuk din
Xhentil Duci
Xhentil Duci 3 giorni fa
I papam, nojzy realist gjith mon bravo
Besim Veseli
Besim Veseli 3 giorni fa
Vitet bejne expériencen , te lumte . Nuk je me Çun , tani je Burr dhe ke fjalet e taman nje Burri me experience jete 100 vjeqare .
Home Wood
Home Wood 4 giorni fa
Pse je plak o shoku ca te ka ndodh?????
Behar Bajrami
Behar Bajrami 4 giorni fa
m.itvid.net/video/video-c3RqIKvbLyM.html Qyky osht ma i mir se ti pot kallcoj 😊😊😊
Chanel Neli
Chanel Neli 4 giorni fa
Jashaaaaa botoksiiiii pse mor djal je ber si kaq i peshtir
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn 5 giorni fa
o noizy koka me 7 cepa, a ke ber implant ne buz o buz vic?? para 20 vitesh donit pashaporta te hynit ne tirane.
Arbnesha Lukaj
Arbnesha Lukaj 5 giorni fa
Ju paska bere fetyra si Pitbull 🤣😂
Ardit Bisha
Ardit Bisha 5 giorni fa
Nga Baghdadi e ka origjinen ky trapi
Matty Scopri
Matty Scopri 5 giorni fa
Thjesht eshte plak asgje ska , being a selfmade millionaire isn’t easy people .
Home Wood
Home Wood 4 giorni fa
Mi hangsh bolet ti, ta qifja selfmaden
Fiti Hoxhaj
Fiti Hoxhaj 6 giorni fa
o nojzi i ke fut ndonji te thith me hund ore..i ke syt si topet e dashit
Astoria Τ
Astoria Τ 6 giorni fa
Sa I shpifur
Denis Ahmeti
Denis Ahmeti 6 giorni fa
Uaaaa sa i shpif zotttt
loqka loqka
loqka loqka 7 giorni fa
O zot falum, qysh kuka ba me ardh gjyna prej tina bukurin ta fal zoti qith i cilli njeri eka bukurin e vet me pare nuk bleht bukuria asht met leme 🙏🙊
Refit Myrtaj
Refit Myrtaj 7 giorni fa
Paske pir cik mall o jet
ben dover
ben dover 7 giorni fa
Per cka kam kuptuar une ne kyt situat esht se noizy po e gjun gurin dhe po mshef doren. Dmthn aj po hjek vedin prej sherrit publikisht por nga mrapa aj nuk e ka fal hasmin.
Gozilla Aud
Gozilla Aud 5 giorni fa
Ky o miko maksimumi po maksimumi te rru k..... n
ben dover
ben dover 6 giorni fa
@Gozilla Aud e di mor bish por thjesht po them se esht shum pa bes ky skuthi!
Gozilla Aud
Gozilla Aud 6 giorni fa
ben dover ky te rru karin per sa i fort eshte
vlora4 vlora4
vlora4 vlora4 7 giorni fa
Geti esh king ke qef ta shohesh 😘 ti ke qen dhe je i shemtuar katastrof pz
k l 3 v i
k l 3 v i 7 giorni fa
Ju te kosoves mendoni vec per sherr doni vec disse jeni ne kohen e vjeter noizy king Ju qr kush shan😂
Arben Halili
Arben Halili 8 giorni fa
Bo si qenka transfermua ftyra e ktij kshu mo aman si vic hollandez vl
Versace Girl
Versace Girl 8 giorni fa
Geti iu mesoj ju me rrepu o leshko NJEREZ shijoni muziken lereni personin 😄
Versace Girl
Versace Girl 3 giorni fa
@ALB SNIPER 1953828801
ALB SNIPER
ALB SNIPER 4 giorni fa
Tregoma id lujm free fire 😂
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza 8 giorni fa
Qija robt sa qenka shumtu Noizy
Anonim
Anonim 8 giorni fa
I ësht fryr ftyra nga grushtat
Arsel Duli
Arsel Duli 8 giorni fa
Sa i vjeter duket Noizy ne kete video.😀😀😀😀
Aurel.G Shkodra
Aurel.G Shkodra 8 giorni fa
U Nobody u just lied to all Albania For Fame
EF Prod.
EF Prod. 8 giorni fa
itvid.net/video/video-Y5VLO038qpA.html
A.T.I Westriderz
A.T.I Westriderz 8 giorni fa
Ka ndryshu punt sa ka përparu Noizy ju Kosovart ala merrni veç me Probleme se tjeter gja sdini ju tKosovës veç Probleme Probleme Probleme Probleme 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Keni met shum mrapa jeni shum Back
Gjoni Topia
Gjoni Topia 8 giorni fa
Noizy ka rraf Getokarin si kalamanin hahaha
Gerald Kaci
Gerald Kaci 8 giorni fa
Po kari po ik mor rrot kari se tqin robt ata kar me zile
presheva presheva
presheva presheva 8 giorni fa
Shum ftyr e keqe zot me fal Por parja qka te bon te ngrit edhe nese sje kurkushi
Loranch07 Edi
Loranch07 Edi 9 giorni fa
Koha e budallenjve, ju dhefsha fytyren.
Erlin DEDEJ
Erlin DEDEJ 9 giorni fa
Sa i shpif qenka ky lale
Luis Zalla
Luis Zalla 9 giorni fa
Noizy❤❤❤
Afraz Toci
Afraz Toci 9 giorni fa
Qish po thu allahile pse qka ke tash mos ke qit brina tqifsha grun npiqk qish jekan hala je tqin nanen hallku ta ndalojn edhe vendlindjen
Leotrim Gashi
Leotrim Gashi 9 giorni fa
O bir oo mos me pas kan geti ju hale kishi knu naper kafe te mahalles
Gjoni Topia
Gjoni Topia 8 giorni fa
Jau ka rreh ne shpulla Getoarin hahaha
Car Accelerations TV
Ta ka rras plumin ne bith ti fol sa te dush tash
ULTRA MUS1C
ULTRA MUS1C 8 giorni fa
Hahahah
Tayna sonia
Tayna sonia 9 giorni fa
Yll🥵❤️
Tayna sonia
Tayna sonia 7 giorni fa
@Anonim ik qiu ti mor pse po fol pra kot
Anonim
Anonim 7 giorni fa
@Tayna sonia qme ha Kari Mua ke pelqen ti ik qiu
Tayna sonia
Tayna sonia 8 giorni fa
@Anonim mu me pelqen 🙄
Anonim
Anonim 8 giorni fa
QA Thu moj e ururar po te jet KY yll Kari im ësht trendafil
Dhurata Perra
Dhurata Perra 10 giorni fa
Wowwww jooooo i qenka m plak ftyra
Ledian Rama
Ledian Rama 10 giorni fa
Qeka plak noizy
Deno Deno
Deno Deno 10 giorni fa
katunar durrsi do metsh tqifsha bizneset u bane serjozi ti kari
ro zizi
ro zizi 10 giorni fa
33 tu u duk si 53
Arbenit Krasniqi
Arbenit Krasniqi 10 giorni fa
Buz pidh ti o nijazi qaty more famm kur te kan re baba stars
Gjoni Topia
Gjoni Topia 8 giorni fa
@Arbenit Krasniqi hahahaha Fero hahahaha, ai si asht si femer hahaha
Arbenit Krasniqi
Arbenit Krasniqi 8 giorni fa
Gjoni Topia Nijazis ja ka Qi nana fero gang ti e din kush osht Nishi 1
Gjoni Topia
Gjoni Topia 8 giorni fa
Jau ka rraf Babastarsin jau ka ba pleh
Leo Messi
Leo Messi 10 giorni fa
Ik te qiifshaa motren
Patriot Berisha
Patriot Berisha 10 giorni fa
E paska lshuar droga si byth pule fytyra
Agron Sejdiu
Agron Sejdiu 10 giorni fa
respekt nga gjilani dhe gjermanija per noizy🇦🇱🇦🇱
Leham Brohethod
Leham Brohethod 10 giorni fa
Qenka plak noizy ftyra si bythes gjyeshes time
Leham Brohethod
Leham Brohethod 4 giorni fa
Organization of the Top Rappers huppp se tij qij gjall e deken mut i shipnis
Leham Brohethod
Leham Brohethod 8 giorni fa
Organization of the Top Rappers te qifsha motren ty milionat qe keni ju bre kriminelat e shipnis
Organization of the Top Rappers
Oke ky cari me milliona e ti rri kqyrja bythen gjyshes tane
xheni xheni
xheni xheni 10 giorni fa
Njeriu me koh dhe plaket qka ekani komentu aq shum ket pjes ne jemi rrit me kenget etij gjithmon ka qen me i pelqyeri tek rinija mos ofendoni ndoshta ka fillu mu plak Po ka nje bagazh suksese ne muzik e ju edhe u plakni edhe asgja as skeni arrit as skeni BA pas vetet lini vetem thashethemet cdo gje vlersohet nga pamja e jashtme tek njerzit naiv si puna Juaj per at keni mbet askund ju kan humb rrugt ejetes veq negativ tu mendu popoull qe qet helm nga Goja
Antigona Berisha
Antigona Berisha 10 giorni fa
Qa tu paska rrit kryt shum
Antigona Berisha
@Diari zemer hahhahaaha si me kon tu i shku krejt buka nkry 😂
Diari zemer
Diari zemer Giorno fa
AhHHHahHH @antigona kogja i madh ju kish bae pse more kshtu🤣🤣
Eni hajderi 4l
Eni hajderi 4l 10 giorni fa
Noizy sa njeriu i mir😘zemer mo te madhe❤
Loranch07 Edi
Loranch07 Edi 8 giorni fa
@Shadow Clan fck
Shadow Clan
Shadow Clan 8 giorni fa
Loranch07 Edi ca t beri mer t qift kari n byth
Loranch07 Edi
Loranch07 Edi 9 giorni fa
Ti vajzo na paske mbetur pa qi mire, per ate te duket me zemer te madhe ky mut. Por nevoja jote eshte per diçka tjeter te ''te madhe'' dhe rehatohesh... :-))
Gozilla Aud
Gozilla Aud 10 giorni fa
Ky eshte i fort te rru k....n
ss divizion
ss divizion 10 giorni fa
* SHAJZE DUKESH - SHAJZE IJE *
Cani Krasniqi
Cani Krasniqi 10 giorni fa
Qysh po thot ky geti me marr ni cucell edhe me thith se une jom bo ppn
Ekrem Buzhala
Ekrem Buzhala 10 giorni fa
Noizy i ka hije si rapper bravo noizy
Gerild Meci
Gerild Meci 10 giorni fa
33 vjec si gjyshi im surrati
Aldo Calochi
Aldo Calochi 10 giorni fa
Kur bo noizi si pidh some. Qr.
David Marakas
David Marakas 10 giorni fa
Veq kryt tu paska rrit........si asht e munshme🤔
Armando Mucaj
Armando Mucaj 10 giorni fa
Buzpidhi
Elcucuy Ferguson
Elcucuy Ferguson 10 giorni fa
Po per hellbanianz pse nuk foli 😂😂
Best Joker
Best Joker 10 giorni fa
Për ata çerrat emigrantë
Capital T
Capital T 10 giorni fa
uuuuuaaaa sa shum koke plak
Besnik Sylmetaj
Besnik Sylmetaj 10 giorni fa
Kret jena malsor si ne kosov edhe shipri nozy nuk tremen malsort ne dy anet e shiptaris pa merak
Nimetula Dzeladini
Nimetula Dzeladini 10 giorni fa
Qemka bor Monster ky
Hazo Allboz
Hazo Allboz 10 giorni fa
Ca varikarsi noizy komunikimin e ka tdobet shum
Geraldo Metani
Geraldo Metani 10 giorni fa
Osht i sha me rob ai se sha noyzin me i modhi
Dinastia Durres
Dinastia Durres 10 giorni fa
ik re kar ti te han karin pa dal si 20 vjec si tani qe je bo vk me i moll qe ka durresi me gjth ato biznesmenat e tuj vk ti ke lojt menc o kar dinastia 18 4life durres me ne nuk e krun se e din vet ti ke rivjera ike si vk kok pick
Hatixhe Salihu
Hatixhe Salihu 11 giorni fa
Rrespek brravo noziyt🇦🇱🦅🇦🇹🦅
Music Production
Music Production 11 giorni fa
Hejj qka koka prish mer ky 54 second kuku rudhat qysh pi dalin OMG
V R
V R 11 giorni fa
Qa je tu thon o noyzi mc kresha u kon me genc prelvukaj ne grup kurr me dije su kan me babastars
Besart Dullovi
Besart Dullovi 11 giorni fa
Ooo mut pse nuk e permen sherrin ma heret kur Gold AG t ka shetit naper prishtin se nuk ke guxu me ardh nkosov e sod del um shet both ktu ik qije nanen
skerdi shullazi
skerdi shullazi 11 giorni fa
Sa eshte plak ky noizy
Thanas Thanasi
Thanas Thanasi 11 giorni fa
Ja hengshit karin stresit noizit dhe kujdesis
Nino Nino
Nino Nino 11 giorni fa
Edhe nese edhe me p9 me i madh ne shqiperi ky noizy ..vulen ne prapanick e ka...i eshte cpuar marmitra 🤣🤣
sezo1D
sezo1D 11 giorni fa
ca i paska nodh na fytyra kti aajjajajaajajaja
Ervis Kulli
Ervis Kulli 11 giorni fa
Ju qe e shani jeni shpellar por qe duhet te jeni krenar per nje njeri qe ka deportu ne tregun europjan
Las Vegas
Las Vegas 11 giorni fa
Sa i shpif qeke ba o plak , tpaska ra covidi mduket
gandia playa
gandia playa 11 giorni fa
Ky noise buze bytha e ftyre kaportoni.
Ani Duci
Ani Duci 11 giorni fa
Po sa esht shemtuar mo kari mu si pitbull e ka fytyren
Ani Duci
Ani Duci 11 giorni fa
Ti i ruan karin kozmanit mor bythqir
missymarsi red
missymarsi red 9 giorni fa
Kozmani si Xhoda (babe e bir) i Portokallise. 😂😂😂
Ani Duci
Ani Duci 11 giorni fa
E ka mplak kokain ne fytyr bosin
Abi Abibos
Abi Abibos 11 giorni fa
Nuk folet per Ghetto geasy aj asht qaq i madh qe as me marr ne Interview nuk mujn kshtu qe kta qe flasin bla bla futja Ghetto geasy asht legenda e muzikes shqip i ka ambicjonu ni popull me ec me muzik Ghetto ma i madhi nven
Abi Abibos
Abi Abibos 4 giorni fa
Gjoni Topia ok qe te ka lendu mfal po une jam rrit me muzik Ghetto geasy kshtu qe kam probleme shum kur dikush e kritikon po na shqiptart jem ka bahen 1 nket drejtim krejt europen po ngohet muzika shqipe me ban shum te knaqun veq shum e fort ish kan ni duet noyzi Ghetto geasy 💪🏽🇦🇱💪🏽🇽🇰💪🏽
Gjoni Topia
Gjoni Topia 4 giorni fa
@Abi Abibos Me pershendet masi me ke than - Na hangshi k.... hahaha. Keshtu pershendet vllau vllaun. E paskeni msu mir kulturen. Un nuk te ofendova , un thash Noyzi ka rraf Ghetoarin, e ti direkt fjalen e keqe.
Abi Abibos
Abi Abibos 4 giorni fa
Gjoni Topia 😂😂🤝🇦🇱🇽🇰na jem shqiptar ti edhe une mes neve ska dallim po fakto asht qe ne nket bizz jem mat fort jem bashk edhe mat fort i du krejt shqiptart skam dallime me as njanin shqiprija asht vend i im edhe nkosov u liftu me ardh kja dit me mujt une ti me fol se e din e kem pas ndalume pritem 100 vjet na harrun tan kshtu qe man fund u qum e e shlirum kosoven e tash jemi bashk ner ket 🇦🇱 mos thuj kurr qe na kem knu serbisht se kem hup shum shpirta me rujt gjuhet ty te pershendes si vlla na mujm me kritiku njani tjetrin po man fund doren sta lshoj se je kuq e zi si une te pershendes
Gjoni Topia
Gjoni Topia 5 giorni fa
@Abi Abibos Te gjithe kosovart kane kopjuar kenget e Shqiperise apo harrove. Ju ju mesuan serbt me knu. Shikoji pak ato videot ku kendohen kenget tiranse, elbasanllie, çame etj, kenget e Merita Hallilit, Fatma Zyberi
Abi Abibos
Abi Abibos 5 giorni fa
Krejt shqiptart i du noizin jo asht qysh me than kerkushi edhe aj nuk kendon shqip pak greqisht pak shqip pak anglisht pak serbisht aj edhe nacionalitetin e shet per pare qka ghetto nuk e ban kurr e vertet
Janina
Janina 11 giorni fa
Pa tru ky 💖💖💖
Official Arts
Official Arts 11 giorni fa
Ata jan kalama per mu 🤣🤣🤣🤣🤣
Endi Hoxha
Endi Hoxha 11 giorni fa
Noizy eshte rreperi me I mire ne shqiperi dhe fol më se drejti
BLACK FF
BLACK FF 11 giorni fa
Ik o kar cdo ti me babastars
Mario London
Mario London 11 giorni fa
Ahahaha Jan kalamaj per mu ahahah ziniii kampion
Eni Alimi
Eni Alimi 11 giorni fa
Like: O.T.R Coment: BABASTATS
Eni Alimi
Eni Alimi 11 giorni fa
Babastars
Jeta berla Gjonpalaj
Sa shum cenka plak
Argjent Begolli
Argjent Begolli 11 giorni fa
Robt po I keq osht bre nonen si majmun ftyr pidh
Griselda Blanco
Griselda Blanco 11 giorni fa
Ca surati booooo
D.H London
D.H London 11 giorni fa
Qa eshte ky ftyr majmun 🤮😂
seldi Hoxha
seldi Hoxha 9 giorni fa
Ik pidhu
Dua Fans
Dua Fans 12 giorni fa
Noizy je reperi me i mire, me i ndershem dhe me besnik. I love you Noizy ,I can't wait for your concerts. Miss your live concert❤ in Skenderbej Square
Roba G
Roba G 12 giorni fa
king je per kosov edhe shqiperi kurgjo nuk jon tingulli 3 per juve ata jon kullera jo repera
Donald Preci
Donald Preci 12 giorni fa
Qa asht ta prish ftyra mor plak
German Germany
German Germany 12 giorni fa
Uro se tash ta qine familjen rri urt se te rrahin si qene ky drogirash si mban mend as pytjet 🤣
TiiNA3106
TiiNA3106 12 giorni fa
Ky lidhje me rep nuk ka sdi kush a asht tu knu tallava a rep. Repin e kan shpik kosovart o bythqir ti ke dhez nshqipri masi ska pas mat mir u dasht me ngu dikan ata e mi ba like..
Shkupi Ilirida
Shkupi Ilirida 9 giorni fa
@w.w.w alb hahahaha kosova veq budalla ka
w.w.w alb
w.w.w alb 11 giorni fa
🤣😂🤣😂 repin e kan shpik kosovart o lot
Prossimi video
Lumi B - Flet per, BABASTARS & OTR
03:14
DON XHONI - CASH CASH
02:36
visualizzazioni 1 400 000