Buio
No video :(

Iscriviti
visualizzazioni 0
% 0 0

Pubblicato il

 

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 0
Ela Rafaela
Ela Rafaela 3 giorni fa
Irgen Delinda Rezi jeni aktore shume te mire.Na kenaqet 😂😂😂😂😂😄😄😄😄
Fatjona Metani
Fatjona Metani 8 giorni fa
Eddy jixhsivhskxo ball kcjxhdgev😦😦😦😥😥😱😥😥😥😥😥😥😥😥
Ana Kiptiu
Ana Kiptiu 26 giorni fa
Aaaàaaaaaa hahahahahzhzhahs
Ana Kiptiu
Ana Kiptiu 26 giorni fa
Onjesha💕💓💟💗❤
Faro Kadilli
Faro Kadilli 26 giorni fa
Vdekja mooo jo vakja ajdeee
Eriet 1234
Eriet 1234 Mese fa
ca burri
Ornela Dine
Ornela Dine Mese fa
Pupupupupupulhpu allahallA. O ZOT I madh
Landi Hoxha
Landi Hoxha 2 mesi fa
cfare humori budallik
muzik te ndryshme
hahaha 😂😂😂😂😂😂
Elenita Avdylaj
Elenita Avdylaj 2 mesi fa
Ku dini ju per aktrimin qe e Shani ... Ajo eshte super !
Lola Sulejmani
Lola Sulejmani 3 mesi fa
Pse cuhet Cifti lumtur kur mundet Cifti ndarjies 😡😠
Drilon Nika
Drilon Nika 3 mesi fa
bravo shum e bukur ju lumt😂😂😂😂👏👏👏👏
Ina Kurti
Ina Kurti 4 mesi fa
😂😂😂
Sandra Nasufi
Sandra Nasufi 4 mesi fa
Sandra
migel gjoka Cela
Oh my gosh thot burri
Orazio Spataro
Orazio Spataro 4 mesi fa
🔫
SuperReni28
SuperReni28 5 mesi fa
Ështe aktore shume e mire mos shikoni rolin sepse nje aktore e mire ben shume role
Lindita Bajrami
Lindita Bajrami 5 mesi fa
Bukur
Aldush Shermadhi
😂😂😂
alfamed alfamed
alfamed alfamed 5 mesi fa
dy autobuza nga saranda hahahaha
Teuta Caushi
Teuta Caushi 5 mesi fa
Kenge popullore
piccola fiorella
Uffff kur do behen rob kto shqiptaret mer zot...o zot bej nji mrekulli,ktheja trurin 360° grad ktyre njerzve fodull qe sja kan iden e aktrimit edhe realitet ...
Valentin Leka
Valentin Leka 4 mesi fa
They r really the best in this job
leka leka leooo
leka leka leooo 5 mesi fa
Nice
Samsung Peshkopi321
Hulu se s te gje gjo oj Delia fyty hëëëëê
Aldi Cutaj
Aldi Cutaj 5 mesi fa
Hahahaha
Bjordi Tirona
Bjordi Tirona 5 mesi fa
Ahahahah
Besjana Basholli
😂😂😂
Altin Suli
Altin Suli 5 mesi fa
Delina je e pa par ⭐🌹👌bravo
idek ?
idek ? 5 mesi fa
Kjo video eshte kot fare
tea lazaj
tea lazaj 5 mesi fa
Ahahahaahahahah sa per te qeshur ku salcano🤗😘😅😅😅😅😅😅😅😅
Flo Florian Palushi
😂😂😂😂
Kleiton Lita
Kleiton Lita 5 mesi fa
Jeni çifti më i mirë
Juliansimon Bilo
Me loot
Oltjon Dule
Oltjon Dule 5 mesi fa
portokalli pa keta ska vler jeni njesha
Smart Phone
Smart Phone 5 mesi fa
Hahaha
We Wuzz Kaves John
Ma perché è nelle tendenze italiane?
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
Ciao! Come stai?
ernest ernesti
ernest ernesti 5 mesi fa
500 milla albanesi residenti in Italia non e poco
Matilde Mara
Matilde Mara 5 mesi fa
Comunque è forte come pezzo😂
Matilde Mara
Matilde Mara 5 mesi fa
Perché sono veramente bravi😂
diseko Koka
diseko Koka 5 mesi fa
Aktore shume e mire
Pira
Pira 5 mesi fa
#30 nelle tendenze in Italia senza motivo ma lo stesso 🇮🇹♥️🇦🇱
Kristina xcxcx
Kristina xcxcx 5 mesi fa
ahahahah
Bond 007
Bond 007 5 mesi fa
Kot fare...Humor kot.....
Alessandro Galli
Belle le tendenze di ITvid Italia!
white devil
white devil 5 mesi fa
Hahahah mi dispiace tantissimo non capisco neanche perchè è nelle tendenze guarda
A como
A como 5 mesi fa
Hahahahaha mir qe e pam Rezin ne nje rol ku nuk shperfytyrohet 😍😂😂😂😂
Uendi Hasa
Uendi Hasa 4 mesi fa
'O
Uendi Hasa
Uendi Hasa 4 mesi fa
@
Jeton Bujupi
Jeton Bujupi 5 mesi fa
Degjenerim Ska lidhje me Humor Gjithmone e njejta . O Zot Shoqria Shqiptare Po shkon drejt fundosjes . Gjithqka Pornografike .
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
+Thomas Thomas qetesohu! Kaloj tashi kjo gje! Ndoshta mund te jet ndonji magjup! Qe na ben lanetin! Pik e zez!
Thomas Thomas
Thomas Thomas 5 mesi fa
fol per vete ti katunar
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
E di car? Te lutem kontrolloj ato fjalet kur i nxjerr nga goja ne rregull? Duhet ta dish qe njerezit nuk sillen ashtu sic thua ti! Qart?
London London
London London 5 mesi fa
😂😂😂😂😂
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
Hajde kjo bukra e shqeu! Bravo per sot 10!
Gladiola Kuqi
Gladiola Kuqi 5 mesi fa
Cifti perfekt 😂😂😂😂😂
Aleks Ago
Aleks Ago 5 mesi fa
bravo!
Samsung Samsung
Samsung Samsung 5 mesi fa
😂😂😂😅😅😅😅
Samsung Samsung
Samsung Samsung 5 mesi fa
Kto te dy jan super aktor superrrrr
Toni Jon
Toni Jon 5 mesi fa
A te ta ngroh nje karrige....?!.... keta qe vijne nga rrethet futi pa rradhe....shtuna dhe e diela per diasporen....
D. Mysliu
D. Mysliu 5 mesi fa
Si mund ta gjykoni nje aktore, ne baze te rolit qe interpreton ?! Delina Zhupa eshte nje nder aktoret me te mira te portokallise ! Eshte e zonja ne te gjitha rolet, kjo s'do te thote qe karakteri i saj ose personaliteti , eshte sic i personazhit qe interpreton ! Mos e teproni ju lutem .
Antrianna Prifth
👍👍👍👍👍
migel gjoka Cela
Bravo☺😊😆😇
Flo Florian Palushi
😂😂😂
tola kejsi
tola kejsi 4 mesi fa
djali ti je izjuar po ti duhet te me peso jam vajz dhe me fal qe te po zalis 😘
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
+_THE KILLER_ sigurisht qe ashtu eshte
aniii shila
aniii shila 5 mesi fa
Shum i bukur ky fundi X VAKI.Vecse pak i Gjate x Mendimin tim🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂U ngrit i VDEKURI nga (BARRA)😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Flo Florian Palushi
😂😂😂😂😂
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
Po pra! Shyqyr zoti! Aman me ne fund qe na beri cik per te qeshur kjo pjesa kur i hypi dalinda per siper kti cunit dhe e puthi pastaj kur i erdhi gruja qe mbante tavakane me filxhan kur e pa i ra nga dora! Dhe papritur filxhanet u thyn! Dhe ajo u nevrikos dhe bertiste me te madhe: Nuk te vjen turp! 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
Alban Strakosha
Alban Strakosha 5 mesi fa
I fooort Aaaaaa 🤣🤣🤣🤣🤣 ça ulëritje
Lefi Sallata
Lefi Sallata 5 mesi fa
Asgje skan me shume ato vec anglishte dhe lekve. Can ka qerreti me shume see kjo. Kjo eshte kadaif
Redi Kokomani
Redi Kokomani 5 mesi fa
Bone gabim qe u ngrejte 🤪🤪🤪
Daniel Durra
Daniel Durra 5 mesi fa
Turp a ka famiglie a po jo?
Tablet Tab
Tablet Tab 5 mesi fa
Kjo esht aktore perverse
jeta ime
jeta ime 5 mesi fa
+comment as agron sa njerëz të pa logjikë që jeni aman ! Si i paragjykoni njerëzit aman !!!
Lefi Sallata
Lefi Sallata 5 mesi fa
Kot e Shani kte. Yll eshte Po dhe aktore shume e mire. Per Hollywood eshte
jurgen memocela
jurgen memocela 4 mesi fa
si. te kujdesesh per fytyren
number one
number one 5 mesi fa
Me mire afer Hollywood andej nga los Angeles aty ku jane ato industria e filmave porno...
τι λες τωρα
Per Hollywood s'eshte po per t'i hyp siper eshte xham fare
Lefi Sallata
Lefi Sallata 5 mesi fa
Superpjeshk eshte kjo pjeshka. Me fat Miku qe e shtyp
Anya Grace
Anya Grace 5 mesi fa
cdo shok i burrit eshte dhe shok i imi aa te lumt goja 😂
Kristina Mustafaj
c do shok i burrit eshte dhe shoku im 😂😁😂😁😂😁
entela cotaj
entela cotaj 5 mesi fa
😂😂😂😂😂😂😂
ROMAN 3
ROMAN 3 5 mesi fa
Yll je , te ishe imja le te ishe si ajo te cifti ta bej hallall
Matin E.
Matin E. 5 mesi fa
BUKRA KESHTU LYI FLOKET BRUNECSE JE SHUME E MIRE DHE BUZET MOS I FRY SE I KE MIRE ORIGJINALE
besnik prizreni
besnik prizreni 5 mesi fa
4
Smart Phone
Smart Phone 5 mesi fa
Sum bukur ke shkruar
Leonardo Brahimllari
Eshte si yll ❤❤
Αννα Ντερβισαι
E tepruar
klea klea
klea klea 5 mesi fa
Ahahaahaha cdo shok I burrit eshte edhe shoku im a te lumt goja
Flo Florian Palushi
😂😂😂😂
Tita proko
Tita proko 5 mesi fa
Qji
sara Lezha
sara Lezha 5 mesi fa
Shum banale
Margerita Bella
Margerita Bella 5 mesi fa
Shum bukur
lindsey lindsy
lindsey lindsy 5 mesi fa
Me acaron kjo femerrr duketttt fiksss sic ben rolin😏
Flo Florian Palushi
Hahahahahahaa
piccola fiorella
Lindsey lindsy@ te isha une si ajo aktorja re kisha raportu komentin bashk me profilin..po i thojn nje fjale : hapi rrug injoranteve..
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
+lindsey lindsy dases güt
Paulin Gjoni
Paulin Gjoni 5 mesi fa
+anna luma E vertetë.
lindsey lindsy
lindsey lindsy 5 mesi fa
Fjorela Beqo thank you😂😂
Eno Eno
Eno Eno 5 mesi fa
itvid.net/video/video-sfPFWlbAiRU.html pjesa me e bukur
Prossimi video
INTRODUCING JACLYN COSMETICS!
35:40
visualizzazioni 2 374 493
Tungsten Thor's Hammer (World's HEAVIEST)
19:15
My Greyhound Tries Fruits And Vegetables
13:38
I Tried Following A Soap Art Tutorial
26:44
visualizzazioni 4 022 080
Starlink Mission
1:19:22
visualizzazioni 691 531
CRAZY VENDING MACHINES From Around The World
10:06
Rod Wave - Heart On Ice
2:44
visualizzazioni 302 931
Tyler, the Creator - IGOR ALBUM REVIEW
15:49
Toy Story 4 | Official Trailer 2
2:19
visualizzazioni 11 184 451
Game of Thrones Season 8 Pitch Meeting
7:21
Fortnite X Jumpman
0:19
visualizzazioni 2 239 022
Dipping an APPLE WATCH in PURE GOLD!!
4:59
visualizzazioni 2 032 895
Transforming Back Into Our Old Cringey Selves
27:08
The Huawei ban is just the start...
8:07
Our Lives Are About To Change Forever
13:14
visualizzazioni 2 530 845
Solving The POSSIBLE Excalibur Puzzle!!
12:43
Hop Quiz with Kevin Hart
8:23
visualizzazioni 1 512 129
The Huawei Ban: Explained!
10:55
visualizzazioni 4 669 267
A Very Strange Smartphone Attachment...
8:30
Céline Dion Carpool Karaoke
14:13
visualizzazioni 12 220 732
Aladdin - Movie Review
7:11
visualizzazioni 736 299
Will Smith on Aladdin & Turning 50
10:49
visualizzazioni 995 723
5 Things No One Ever Does with Ferrofluid
11:19
SPELLING BEE-KINI WAX
18:57
visualizzazioni 923 951
How Things Were Named 2 - Merrell Twins
12:27
Every Girl's Purse | Anwar Jibawi
4:43
visualizzazioni 1 349 829
Binging with Babish: The Good Place
8:51
visualizzazioni 1 544 795
old town road, but played on my synth
2:02
visualizzazioni 5 200 723
Ups & Downs From WWE RAW (May 20)
17:18
visualizzazioni 274 016
EVERY ZODIAC SIGN EVER
8:07
visualizzazioni 1 808 131
GOT7 "ECLIPSE" M/V
3:47
visualizzazioni 27 328 872
Westworld III - HBO 2020
1:41
visualizzazioni 3 732 068
STRANGERS ROAST THE SIDEMEN
32:09
visualizzazioni 4 193 594
Game of Thrones | The Cast Signs Off (HBO)
1:06
A Journey Through Time - SNL
6:17
visualizzazioni 2 092 344
My Video Went Viral. Here's Why
23:43
visualizzazioni 1 889 724
CallMeKevin's Draw My Life
19:23
visualizzazioni 713 808