Buio
No video :(

Portokalli, 7 Tetor 2018 - Çifti i lumtur (Heroina e avionit)

Top Channel Albania
visualizzazioni 724 111
89% 2 903 333

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 145
Milano Milano
Milano Milano 29 giorni fa
😏😏sa pisss Nuk mund ta shofesh mes te tjerve se turp pz.😏😏
kristjana vokrri
Kenga bts fantastike fake love
kristjana vokrri
Fake love 😍
kristjana vokrri
Super jane vertet fantastik 😂😉👍
gandia shtalpsi gandia shtalpsi
E robqime putane per I cope rroge e karrjere je gati te besh edhe porrno movies.
Arnis Kacabumi
Arnis Kacabumi 3 mesi fa
Hajte beni dashuri😚😚😚😚😚😚😚
Xhulio Cekrezi
Xhulio Cekrezi 4 mesi fa
Hahahahaaahahhahaahhaahahh
Erisa Jahaj
Erisa Jahaj 4 mesi fa
Bich girl
Redon Manuka
Redon Manuka 4 mesi fa
M
Dhimi BFF
Dhimi BFF 5 mesi fa
hihihihihihi hahahahaha
Jasemin Abazi
Jasemin Abazi 5 mesi fa
Emilia Emi,Ky është tani humori. Po deshe mos i shif Nga një an është qesharake Nga ana tjetër është pak fare e papëlqyeshme Kush shan tjetrin ka shajt veten Mduket se se paske nigju Fike televizorin nese e ke inat Nuk ta kan fajin aktoret Ata kan skenarin gazmor Ti Emilia meqe nuk te pelqejne llafet e pista pse i thua
grin
grin 5 mesi fa
nuk shikohet per shum koh kjo baxhella,ta shpif ashtu si flet..
Besnik Mlloja
Besnik Mlloja 5 mesi fa
Je nish
Amdi Bicaku
Amdi Bicaku 5 mesi fa
Mefal
rei thanasis
rei thanasis 5 mesi fa
Keta e degjenerojne fare portokalline
Anya Grace
Anya Grace 6 mesi fa
gjithmon te njejtat gjera beni ficka nsrysge please
Tony Tony
Tony Tony 6 mesi fa
Porno. Ktu. Vetem. Humor si thu. Dot. Vec. Se. Porno film.
Ronaldo The Best
Bythore
Recensione
Recensione 6 mesi fa
Ti qe po lexon kete koment paq fat gjithmon ne jete.
amarda zhupa
amarda zhupa 7 mesi fa
bravo
griseld ___
griseld ___ 7 mesi fa
Kto jan aktor per te brazzers 🤣 humori 0.001 % nuk shikohet me tv 😣
Serxhio Korici
Serxhio Korici 7 mesi fa
Haahahhaha
Sefer Ziberi
Sefer Ziberi 7 mesi fa
Ma mir po shikoj porno Film se sa kto
Kaltra Nako
Kaltra Nako 7 mesi fa
Mos degjoni keta budallenjet qe shkruajne keshtu jeni te papare ju dua shumee 😍😍😍😘😘😘👏❤️❤️💋💗💘
Kaltra Nako
Kaltra Nako 7 mesi fa
Bravo
Adela Xhelaj
Adela Xhelaj 7 mesi fa
Hahaha te beft mire shpirt
Football In World
😂😂😂😂
nidalexh abec
nidalexh abec 7 mesi fa
Po mir ashtu e lejme une kur kam qen ne shqiperi ne femijerin time skam degju gje ne shqiperi te kemi dashnore 12 apo 13 vjeqe pastaj kurse tani qar ska ok me shum.dashnore kan burrat e martuar goca te reja se qunat e ri lloj lloj studente lloj lloj degradimi e pak kjo puna internetit ka degjeneru dhe kalamajt kta e bejne se kshu e pelqejne shoqeria shqiptare pastaj ne greqi e ne krejt boten ka prostituta dhe e din te gjith po ne shqioeri smeret vesh kush eshte prostitus e kush seshte se shumica ashtu jan bere per nje kaf ne spo flasim.per te gjith por per shumicen kalamajt goca e quna nga 10 vjeq pin hasha e budalliqe
Patrik Kurti
Patrik Kurti 7 mesi fa
Nuk jam ordinere unë 😂😂😂
Xhuljo Vlora Official
😂😂😂😂jepi jake fute😂😂😂👌
Matte Matte
Matte Matte 7 mesi fa
Humor koti
TheKingdom Dardania
Prit bej te fala 😂😂😂
HhPhone Servid
HhPhone Servid 7 mesi fa
TheKingGom Dardania xr
Dario Doka
Dario Doka 7 mesi fa
Ahahahahah kto jan mekjee bashk dhe bukra😂😂😂
Fs Plaster
Fs Plaster 7 mesi fa
ka vdekur homori cope cope
MBmk lovefamily
MBmk lovefamily 7 mesi fa
oh my gash oh my gash😂😂😂 jam shume i bukur
number one
number one 7 mesi fa
Nuk e kuptoje cfar dreqin qeshin ato ne salle...
Rama Aleksandro
Rama Aleksandro 5 mesi fa
H di bukurani ct
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 7 mesi fa
Ata sdin se cesht humori! Me than te drejten mua sme ben me qesh! Eshte humor I matufjepsur qe e marrte dreqi!
Κλεανδρο Βασιλ
😂😂😂😂
fero fizi
fero fizi 7 mesi fa
hahaha
Klodjan Hoxha
Klodjan Hoxha 7 mesi fa
Humori ironia dhe sarkazma e kësaj të ashtëquajtur komedi. Është thjesht vari k...n.
stefanos rapai
stefanos rapai 5 mesi fa
B
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 7 mesi fa
+nidalexh abec nigjo ktu djalosh! Shqiptaret e shqipris sjan digjeneru ok? Shtetet e tjera qe kan zhvillim jan ma prostituta se ne shqipni ok? Un kam pas jetu ne greqi 10 vjet per arsye pune! Po greqia per mu ka qan plot digjenerm! Un nuk jam 13 vjece ok? Meqe je jasht ti e di ti qe dhe njerezit atje jan ma rrugecer sepse shtetet jan te zhvillume dhe kan shum njerez ma tposhter se ne shqipri! Laje gojen kur flet per shqiptaret ashtu ok?
nidalexh abec
nidalexh abec 7 mesi fa
Dhe une qun jam se harrova te te them ti besoj se jeton ne shqiperi dhe e dinse si jan degjeneruar shoqeria qu te kalamajt e deri tek te rrituri hajde ktej jash e shiko se si jan njerezit gjithsesi ti ke mendimin ten
nidalexh abec
nidalexh abec 7 mesi fa
Fjorela feqo shum eger e paske kap me humorin ke nja 50 kanale dhe mund ta qosh ku te duash me fal se po flas pak banal po e din shprehjen vendi behet sipas kuvendit qdo gje eshte sipas kohes ky eshte humori i koheve reale te diteve te sotme ok se me perpara ka pas rregull si popull se gjagji enver i ka pas eduku mosj me shajt e me fol palidhje rruges kruse tani eshte degjeneru veni qe tek kalamajt 8 vjeq e siper jan bo degjenerim total qar sdegjon rruges 13 vjeqaret me dashnor me pak fjal ka degradu qdo gjo dhe spo shqetesohet njeri po u shqetesokeni per kaq humor po eshte turp kjo eshte humor per te qeshur se dhe ne kohet e sotme dhe ne rrug veq kshu lloj humori ka prandaj e bejne ata se me kte qeshin njerezit ata e bejne se pelqejn njerezit jo se e pelqejne vet se vet pelqejne rrogen
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 7 mesi fa
+Klodjan Hoxha prit njiher ajo qe the ti qe te qeshin se sben! Ata me duken pse cdreqin po qeshin sepse jan fshatar me gomar dhe merren me joshje! Do te thot qe joshin femra te bukura! Dhe I marrin ne shpi! Njilloj si ajo derdimenia e portokallis qe josh shtat shejtana!
Jamelia Saka
Jamelia Saka 7 mesi fa
Ua sa bukur
kipi kipi
kipi kipi 7 mesi fa
Po po😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
kipi kipi
kipi kipi 7 mesi fa
😂😂😂😂😂😂😂🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Enver Zekaja
Enver Zekaja 7 mesi fa
Cifti im i bukur 😍😍😍😍
megi queen
megi queen 7 mesi fa
😂😂😂😂😂😂😂😂
Aldo ALDO
Aldo ALDO 7 mesi fa
❤😍
Deni Den
Deni Den 7 mesi fa
Degjenerim🖕
Λουι Λουι
Μπράβο
Kristi Zotaj
Kristi Zotaj 7 mesi fa
Sbie rrufeja ne rrufe hahahahahah😂😂😂
Dragon #1
Dragon #1 7 mesi fa
prittttttttttttttttttt bej tfala ahhaahahhaha
Valentino Cela
Valentino Cela 7 mesi fa
PortoPorno tja ven emrin jo portokalli humor burdello palidhje.
Sadi Kraho
Sadi Kraho 7 mesi fa
1hfdddei
leda pere
leda pere 7 mesi fa
Shum super Bravo " mesohu me bukurine time" 😂😂😂😂
Ardian Konik
Ardian Konik 7 mesi fa
Bleona qarreti
jessy reed
jessy reed 7 mesi fa
nje gjo skuptoj nk e shikon veten kjo qe ska mo lezet me ket rol ... se do i ngele si njolle per nje kohe t gjat
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
+jessy reed e pra
jessy reed
jessy reed 7 mesi fa
ka dhe role tjera jo vetem role kurvash ...:) mfjalni per shprehjen..
jessy reed
jessy reed 7 mesi fa
leda pere e mora vesh lali qe esht e martume spo e shan njejri thjesht u bo bajat ky rol kaq
leda pere
leda pere 7 mesi fa
Eshte humor se kuptoj qar njolle se kjo eshte e martuar dhe me femije ESHTE ARTISTE
Yuhuuu
Yuhuuu 7 mesi fa
Kta si gjithmon jan super ahahahahahaha
AUXILIARIES AUX
AUXILIARIES AUX 7 mesi fa
kjo eshte taj hash zogun me mjalt
Art Dak
Art Dak 7 mesi fa
Vari trajsat... kot me hum koh
Beqiraj Kudret
Beqiraj Kudret 7 mesi fa
komplet burdello
Emilia Emi
Emilia Emi 7 mesi fa
Bie bie rrufeja ne hale
Emilia Emi
Emilia Emi 7 mesi fa
Si qeshin fshatarkat
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 7 mesi fa
Na I shpifen per zotin! Skan tru!
Emilia Emi
Emilia Emi 7 mesi fa
Kjo fotinia esht hajde fotini hajde
Aleks Ago
Aleks Ago 7 mesi fa
u kthyen perseri Bravo !!!
Adrian Vucaj
Adrian Vucaj 7 mesi fa
nuk bie rrufeja ne hale perl😂😂😂
Danjela Hasmuca
Danjela Hasmuca 7 mesi fa
Hahahah 😅😅😅😅
Klaus Feta
Klaus Feta 7 mesi fa
Filloj KY program I shpifur
Lefi Sallata
Lefi Sallata 7 mesi fa
Numer idiot
Romeo rom
Romeo rom 7 mesi fa
Hahahaha
Claudio Sula
Claudio Sula 7 mesi fa
😂😂😂😂😂
Avni Lleshi
Avni Lleshi 7 mesi fa
Qa behet keshtu 😂😂😂
Klodian Klodi
Klodian Klodi 7 mesi fa
Shyqyr qe filluat, jeni me te miret... te gjith aktoret e portolallise.
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 7 mesi fa
Tamam....😒 posi....
aniii shila
aniii shila 7 mesi fa
😂😂😂😂😂😂😂😂Pervoje skic 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😋🤣
alban struga
alban struga 2 mesi fa
Kush te pelqen ?? Te prsh
τι λες τωρα
+Granit Hatija... Mos u lodh kot me ate se asaj i pelqejne femrat
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
+Aldo ALDO vajzat jan te lezecme
Aldo ALDO
Aldo ALDO 7 mesi fa
❤😍
Granit Hatija
Granit Hatija 7 mesi fa
Okey xhan ti edi lali 😇😇
Flori Kolaj
Flori Kolaj 7 mesi fa
Ahahaha
Emilia Emi
Emilia Emi 7 mesi fa
Ça jan ķta budallenj ça qenka kjo budallaçk me kto fjal te pista yt burdellot e mut po me burdello jan ato qe duartrokasin fshatarkat
Bardhok Prenga
Bardhok Prenga 5 mesi fa
Emilia Emi..ke te drejt..ketu behet fjal per qedukim,,keto sebashku me telenovelat turke jan kunder familjve tona.
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
+Ela Dervishi a te lumt goja ty je shum e mir
Anila Muka
Anila Muka 6 mesi fa
v
Ela Dervishi
Ela Dervishi 7 mesi fa
E vertet shum!!! Mua me ben per te vjell kta...se mar vesht cfar mesazhi percjelline me kete ironi te neveritshme. Se ironi e humor behet jo se sbehet por jo ne kete menure te prapambetur si me qen njerez te trash!!!
Erjon Pashnjari
Erjon Pashnjari 7 mesi fa
Nuk bie rrufeja në halee. Hahahahahahahahahaaha
Semela Vata
Semela Vata 7 mesi fa
Thanksjh
Semela Vata
Semela Vata 7 mesi fa
Tv
Valmire Qerimi
Valmire Qerimi 7 mesi fa
ooooshyqyr prap jeni kthyher jeni me te miret juuuduuuuaaa
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 7 mesi fa
Nuk me pelqen kjo sjellje qe ka kjo gruja e burrit! Pse kshtu I flitet burrit?
Pashe Kita
Pashe Kita 4 mesi fa
sinanhpxha
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 5 mesi fa
+Toni Memetaj na bere lanetin
Fjorela Beqo
Fjorela Beqo 7 mesi fa
+•DON• •HENRI• pse qesh? Nga fjalet e mia! ☺☺☺ epo shakaxheshk jam!
nidalexh abec
nidalexh abec 7 mesi fa
Spo e kap kuptimin e ksaj qe ke shkruj po nejse spo futem dot ne brendesi te asaj qe ke shkrujt
Miftar Prifti
Miftar Prifti 7 mesi fa
Ka ra portokallia
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti 7 mesi fa
Dobet..!
Klajdi Hoxha
Klajdi Hoxha 7 mesi fa
Njelloj portokallia vk
Big Family
Big Family 7 mesi fa
😂😂😂😂
Afrim Imeri
Afrim Imeri 7 mesi fa
Booo si e ha rrocken e k🍌24 ore pa ja ndare !
Prossimi video
Binging with Babish: The Good Place
8:51
visualizzazioni 1 613 739
A Journey Through Time - SNL
6:17
visualizzazioni 2 277 162