Buio

Prinder per here te dyte? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin per here te pare

ABC News Albania
visualizzazioni 360 354
94% 3 400 204

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:itvid.net/u-abcalbanian
#abcnews #abcnewsalbania #Soirée

Intrattenimento

Pubblicato il

 

3 apr 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
nikoll nikolli
nikoll nikolli 19 ore fa
Bes Kallaku je shume i mrekullushem ,pse e them kete se nuk je "fake" je shume origjinal dhe kjo te ben me shume te mrekullushem se sa profesioni jot i humorit , ke shume familje te bukur ,jeni kenaqesi dhe zili per shikusit, ( lexova ca komente te pa vend por qudirat shqiptare nuk kane te sosur) zoti ju rujte familjarisht . Jetoj larg vendit tone te dashur qe kaq shume e duam por po te mu jepte mundesija do kisha kenaqesi te isha pjese e humorit tend qofte edhe per nje kafe. Keep going , you are GREAT.
Edi Shkoza
Edi Shkoza Giorno fa
Thon qe te dytin nuk e ka me Beson Xhensila sa e vertete eshte ?
Tessa Tessa
Tessa Tessa 3 giorni fa
O Zot sa fshatare nuk te len AS me fol
Tessa Tessa
Tessa Tessa 3 giorni fa
Ky besi taman katunar nuk te Len AS te flasesh
Tessa Tessa
Tessa Tessa 3 giorni fa
Nuk ze muzika
eri eri
eri eri 6 giorni fa
na keni ca ate qe s thuhet. deliri madheshtise bota nuk sillet rreth jush. ija ija ija boll mo se gjyshet na kan rrit po si nena ska. se permend asnjehere as motren . normal se pordhacja sbesoj ti doje . kjo ka kap qiellin me dore mos flasim per ajka 🤯 amoooon fmi kan t gjth e si rruhet kush esht ajka e kush e ka bo ajken. menaxhoni mire leket e mones dhe lirit se cdo fillim e ka nje fund
Nana Braushi
Nana Braushi 8 giorni fa
Dhe kisha nje merak te madh......
Teo
Teo 9 giorni fa
My song
Teo
Teo 9 giorni fa
itvid.net/video/video-ujXLczHtuvQ.html
Nora L
Nora L 9 giorni fa
Mor po besi a ka prinder se vec ija ija po ajo nena qe e mbajti 9 muaj pse si degjohet emri Valle me duket pak si bajate keta
qopoy dnon
qopoy dnon 9 giorni fa
Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.
Naim Cerkini
Naim Cerkini 10 giorni fa
Xhensila dhe Bese Kallaku jeni te mrekullueshem dhe nga zemra ju deshiroj shendet dhe suksese ne jete e pune.Ju gezofte Zoti me nje djale te bukur dhe te zgjuar si prinderit.
Ardit Cubi
Ardit Cubi 10 giorni fa
Si se permendi nenen qe e lindi kurr
eioshen boboi
eioshen boboi 10 giorni fa
Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet
qopoy dnon
qopoy dnon 9 giorni fa
🤣🤣🤣😎✌
Diana Helena
Diana Helena 10 giorni fa
Ja paska djeg mielli hunden besit....lere mor burr merre me avazh 🙁🙁🙁
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 10 giorni fa
Xhensila me vjen keq amo per mendim timin eki hup respektin je kan vertet shum e mir amo eki hup Fleften si femen du dal neper TV palidhje sa ta kish Burrin si femi as ti vet ski mekan e mir Gjyshja im thojke qith mos prit qa prej te keqit amo njeri duhet mu munu mekan e mir je ba si keto goca te shipris kurva me fal amanet kam pas shum respekt ne ty me vjen keq🌹 Merr pak shembull ne Elvana Gjata
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 10 giorni fa
Un as kujt nuk I tutuna viq zotit me vjen keq se kuke ni fans I xhensiles amo kjo asht e vertet Puns keqe kur mosi thuj mir lakmja eka prish njerzimin
eioshen boboi
eioshen boboi 10 giorni fa
Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes
bouytt guyt
bouytt guyt 11 giorni fa
Coca Besi😂 high af
Metihe Selmani
Metihe Selmani 11 giorni fa
T,lumt Besi imrekullushum je lum familja qet kan.Zoti jurujt bashk me ijen tane jei respektushum iedukuar bravo
Kimete Troplini
Kimete Troplini 11 giorni fa
A e linde apo jo spo kuptoj po e pate lind me jete te gjate
elton shehu
elton shehu 11 giorni fa
Sa shume i ka fshi qyrrat besi dhe pastaj i fshi ne xhinse spate esht i kullo hunda
bouytt guyt
bouytt guyt 11 giorni fa
Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem
sehhi vooty
sehhi vooty 12 giorni fa
Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur
H Mdarci
H Mdarci 12 giorni fa
Xhensila dhe Besi pse nuk beni nje kenge bashke😍🤩?
Atid Itarba
Atid Itarba 12 giorni fa
O Bes o legen Hasi sesht i kuksit Hasi Asht i hasit atokton
Xheni Rama
Xheni Rama 12 giorni fa
Ija si 18 vjec si kristiano ronaldo 🤣🤣😂😂🤣😂
sehhi vooty
sehhi vooty 12 giorni fa
Shume pordhace je moj xhensila
stamatis nasis
stamatis nasis 12 giorni fa
Po kjo modernatorja srz e ka ja fut kot sa u ben nje pytje nuk ua le te mbarojn pergjen po ua nderpret u ben pytje tjetr😯😠😠😠😠
Antigona Gashi
Antigona Gashi 12 giorni fa
Xhensila idoli im ❤️ te kam te pershendes nga Kosova 😘😘🇦🇱
Lili Lili
Lili Lili 3 giorni fa
I marshi te keqen Besit edhe Xhensiles folni nga inati
vajza vajza
vajza vajza 12 giorni fa
kjo Xhensila e paska koken e madhe,se pasna verejt deri sonte
Pranvera Murati
Pranvera Murati 12 giorni fa
Ë W Dass ist das Das
Petteri Punakuono
Petteri Punakuono 12 giorni fa
🤣🤣🤣😎✌
Dona dona
Dona dona 12 giorni fa
A ka koron Besi si flet shum zaval me vijee?
Km Mm
Km Mm 12 giorni fa
Po te aferm nga babai a ka ky Besi se asnje here nuk flet per ta vetem per gjyshen nga nena
Aurora Bregu
Aurora Bregu 13 giorni fa
Sa te paska zene gripi mo Besss....por bej kujdes
Olgerta Lzj
Olgerta Lzj 13 giorni fa
Po fol shqipen e paster Xhensila o debile leri prokupacionet dhe spontan se na lodhet me fjalet e huaja qe perdorni ne te folur
elida markaj
elida markaj 13 giorni fa
Sa me ka emocionuar Poezia e Ajkes!😭
Egzona Blakcori
Egzona Blakcori 13 giorni fa
Pershendetje ju lutem si e ka emrin kjo keng se po te knaqka shpirtin ju lutem
Claudia
Claudia 13 giorni fa
Sa her i kan ren xhensiles vathet 🤷‍♀️
Ermira Shehu
Ermira Shehu 13 giorni fa
Djal me popullor dhe me i drejtperdrejt Bes Kallaku dhe nje Cift yll ⭐🍬🌹
edlira lushi
edlira lushi 13 giorni fa
Besi dhe xhensila jeni si yll jeni familie qe te gjith ju kan zili vazhdoni ghithmon bashk Ajka esht shum e bukur
keti keti
keti keti 13 giorni fa
Shume pordhace je moj xhensila
Blerta Ahmati
Blerta Ahmati 12 giorni fa
Whf1rtf vg ⛰ 🏝🏙🌎🏙🌎🏤🗺🗺and and 5th 🏖🏘
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi 13 giorni fa
Gjensila vazhdo kshtu se ma kalle gelbin
Eliesa Mustafa
Eliesa Mustafa 13 giorni fa
umyten tu pjell shqiptart ehajtttt
Rita Luneto
Rita Luneto 13 giorni fa
Se kuptoj pse i prisni kenget
Sonila
Sonila 13 giorni fa
Bes!!kallaku je i madh. Bashk me yllin tende. Xhensilene e dashurin e bukur Ajka 🌟🌟🌟😘😘😘
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 14 giorni fa
😅👏👏👏❤️❤️❤️❤️🇦🇱❤️🇦🇱
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 14 giorni fa
🇦🇱❤️❤️❤️🎼🎶🎹🎼🎺🎷🎷🎷🎶🎵🎼🥁🎻🎸ylli baka
une une
une une 14 giorni fa
Aman o bes se 100 her e ke tregu a thu se je tu tregu naji gja te veqant je ba bajat me kete histori
Adem Kreshta
Adem Kreshta 14 giorni fa
JENI ÇIFT I MREKULLUSHEM BRAVO
Nafa Nafa
Nafa Nafa 14 giorni fa
❤️❤️
Tasha Zylfo
Tasha Zylfo 14 giorni fa
Eshte bere Ija si ledi Di,gjithe gjyshet Jane te mrekullushme.
Dizo Dauti
Dizo Dauti 14 giorni fa
Ke marr Dozen e rend o besi,je duke rrit dozen me shum hov te madh, do te skuq shpejt kujdes!!!
Rekuper Sezboni
Rekuper Sezboni 13 giorni fa
@Dizo Dauti ku rrin ti ne shqiperi?
Dizo Dauti
Dizo Dauti 13 giorni fa
@Rekuper Sezboni mir e ta shohim kush po ja Qi ropt kujt se qenke merzit nga jeta ti sic duket ,me qe vet bere pyetje dhe shite mend ,ma thuaj lokacionin vi te takoj un ty e mi zhgul veshet! E se ke dha rend dhe njerin e gabuar, burrat nuk shajn nje qe ta dish!!
Rekuper Sezboni
Rekuper Sezboni 13 giorni fa
@Dizo Dauti shiko mos kalo ner gjera te renda per ty, se ta fshij surratin, te mbet vetem emri pastaj. Merr vesht vllajn , TI ZHGULI VESHT UNE TY . Ta fus dozen ne byth pastaj , ik mo se te qiva robt . 🤡 CLOWN
Dizo Dauti
Dizo Dauti 13 giorni fa
@Rekuper Sezboni o djali e kam per cka e kam ti smund ma falesh mua,e dyta nede don ta dish kush jam e car jam e ke emrin ne fb ta tregoi un Dozen dhe jogurtin,qe po me fal ti mua!!
Rekuper Sezboni
Rekuper Sezboni 13 giorni fa
@Dizo Dauti Ne rregull e kishe per yogurt , por prap se prap nuk te kuptoj, nejse vetem dicka pot them, kur shkruan "doz" ne koment, njeriut i shkon mendja aty ku thash une, me duket se te duhet ty te lexosh me shum jo mua, dakort? Ok e kishe per jogurtin po ta falim
Kela Spaho
Kela Spaho 14 giorni fa
Kjo Xhensila tarngellik i madh,dhe ke dua te tw bej te lumtur lot krokodili,po ik moj ju rrofte ilir meta juve,keni gjithcka dhe thua sa duheni aman se na hapet barkun.....
Sia Ira
Sia Ira 14 giorni fa
Nuk I duroj dot p**t e Xhensiles.
Jonka Paloka
Jonka Paloka 14 giorni fa
Besi je shum Artist 🤩💫
Lucy Pashai
Lucy Pashai 14 giorni fa
Po këtë her prap me Ilir Metën e ka fëmijën
Enxhi 456
Enxhi 456 14 giorni fa
Shum bukur çdo gje po titullin nuk e pam asgjekundi Ku ishte pjesa qe behen prinder per here te dyt ?
Hamide Dervishi
Hamide Dervishi 14 giorni fa
Bravo Besi ndimoi fukarejt ziti te rujt Ajken she ju te dy .
Zhaklina11
Zhaklina11 14 giorni fa
Na lodhen keta te dy.nuk ka te tjere shqiperia po vetem ky besi dhe ajo plastika
EDa ML
EDa ML 14 giorni fa
Shum i ftoht me motren
Lina Lana
Lina Lana 14 giorni fa
Mua sme pengon fakti qe ky e respketon ijen pro me Besdis fakti qe se permendi kurr are qe mbajti 9 muaj ne bark.
Bujar Beqiri
Bujar Beqiri 8 giorni fa
@no name te lumte te rujt zoti shum fjal me vend
Arsa Begaj
Arsa Begaj 10 giorni fa
bravoo pse nuk epermend nanen po vetem ijen ijen
no name
no name 12 giorni fa
Prind eshte ai qe te rrit jo ai qe te ben!!! Ky eshte rrit me ijen normal qe ate do te doje si thot populli "Kush me je per te ngrene po i thirri oj nan"!
Popcorns Mom
Popcorns Mom 12 giorni fa
Ija i dha fame, interesi te jep edhe grua Nena eshte vjerre ben vaki nuk ja do nuska e llastuar
Florina Lule
Florina Lule 13 giorni fa
E ka sjell Lejleku ne ket bote mesa duket😏😏
Lindita Haxhimustafa
Loqka e madhe esht Ija bree 🥰❤💐
Silvana Koreta
Silvana Koreta 14 giorni fa
Te '' ' kendofte zemra ylli baka
mimoza gjermani
mimoza gjermani 14 giorni fa
Ju pershendesim nga Kosova o besi zemra Ju gzoft tanve se Familje e mrekullushme jeni Bashk me nanen e gjyshen tgjjthneni te mrekullushme 👏
Illyria Illyria
Illyria Illyria 14 giorni fa
E mo mo sa rendesi ju japin amon.Ija ija ija e morrem vesh.😏😏😏
Ani Cani
Ani Cani 14 giorni fa
Ikni ju qifsha ropt doni me plocuar emisionin
mo 207
mo 207 15 giorni fa
Besi jo me kot esht ktu ku esht nuk haron ku ka jetu Fshati esht mrekulli esht shum djal me kemb ne tok .Ija esht nje drit sdi qte them esht e mrekullushme Zoti te jept shendet❤ 🙏🙏
Jenny Lea
Jenny Lea 15 giorni fa
Xhensila shum goce e mire po ka pak pordh rrin gjat gjitth kohes duke mendu ishalla dal mire ne ekran🤣
The One
The One 9 giorni fa
Xhensila eshte yll E ne shqiperi me e bukura!
Fran Fusha
Fran Fusha 14 giorni fa
xhensila esht yll 🌟🌟
Lalala Lalala
Lalala Lalala 15 giorni fa
Djale i mire Besi bravo
Albana Demaj
Albana Demaj 15 giorni fa
Na can bythen ky çifti fashatarve sikur jan vetem këto vk
Autochtonus Albania
Autochtonus Albania 14 giorni fa
Fiks ngelen neper tv se ky ben gjok Ja si humorist exhe koha e ka treg sdi tbej humor me cfR lloj emision qe hap cdo muaj e mbyll e keta u japin shum hapsir vl
Matina Sehai
Matina Sehai 15 giorni fa
Ore ca i jepni rendesi ketij malokut dhe kesaj tjetres qe nxjer kofshet dhe bythen ne shesh na plasi kari hante apo nuk hante ky fshatari ca tu them
Aha Nana
Aha Nana 15 giorni fa
Coca Besi😂 high af
Vefi Gropa
Vefi Gropa 15 giorni fa
Bes Kallaku je i madh shum e bukur dedikimi per Ajken je i madh na emocionove pa mas suksese ne jet
Daniel Aliaj
Daniel Aliaj 15 giorni fa
Besi jep shum lek per femijet jetim ,gjithmon ka ndihmuar dhe familje ne nevoj .
Merita Hasa
Merita Hasa 13 giorni fa
Bravo Besi👏
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni 15 giorni fa
Shume mire ooo Bes m’ke emoncionuar me poezine e vajzes se po e perjetoj me vajzen time qe eshte dy vjeqe edhe dashurine Per motren mos e harro kurre te uroj suksese e shnet e lumturi ne familjen tende gjithmone me mungon motra e madhe aq shumeeeeeee
Sale Ukperaj
Sale Ukperaj 5 giorni fa
Shkelqeni so familje bes
cuni france
cuni france 15 giorni fa
O qija ropt sa tap besi
Music lover Guy
Music lover Guy 15 giorni fa
Ik o Bes ne shtëpi, ti smerr dot frymë dhe rrin aty me virus, budalla
Rudina Bani
Rudina Bani 15 giorni fa
Sa e adhurueshme eshte Ija!
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 15 giorni fa
Linden kta ????apo akoma
Ela Myrteza
Ela Myrteza 15 giorni fa
🥰🥰🥰🥰🥰
Λούλα Γκιόκα
Te kendofte zemra.
Shpresa Kotini
Shpresa Kotini 15 giorni fa
Zemra plot ne nenave me dashurine qe marrim..nga femije niper e mbesa..dhe nga emisionet tuaja! Bekime!
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 15 giorni fa
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💞💓💟💘💕💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 15 giorni fa
1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💔💖💝💗❤❤
albania tv
albania tv 15 giorni fa
Pse hiqet zeri
Deta Mia
Deta Mia 15 giorni fa
Shume pozitivitet 🙏🏼
Ersila Alla
Ersila Alla 15 giorni fa
Ija e shkret taksirat me duru pordhet e xhensiles ije je si shpirt
Omar Braydon
Omar Braydon 14 giorni fa
@Gideon Maxwell awesome! It took roughly 15 minutes but it actually worked!
Gideon Maxwell
Gideon Maxwell 14 giorni fa
not sure if anyone cares but I just hacked my friends Instagram account using Instapwn. Cant link here so search for it on google if you wanna try it yourself
Ana Ana
Ana Ana 15 giorni fa
😂😂😂 xhensila na hapi barkun!
Enrik Rushan
Enrik Rushan 15 giorni fa
Eo mire ne kemi ritur tre po pill ni o artists vallja ni grave se si gjen gje nga K...... ushqim e kane
Eldo Mcini
Eldo Mcini 9 giorni fa
CA pordhace kjo xhensila asht nnje derr Ku Rva ktE her me Ilirin e Ka medet ija cfar nusja qe ka
Miranta Xhaferri
Miranta Xhaferri 16 giorni fa
sa duan me u duk kta.
Jonida Mehmeti
Jonida Mehmeti 16 giorni fa
Waaa ca trape qe mbajne duart ashtu sa duan te duken 😥
enerik tozaj
enerik tozaj 16 giorni fa
Ndreko Fjorela e perputhen ka ngaterruar studio (mbas Xhensiles) 😅
rozalinda
rozalinda 14 giorni fa
Sesht fiorela
Kejsi Daja
Kejsi Daja 14 giorni fa
Kuu
artan papri
artan papri 16 giorni fa
Zoti te ruhet
Ylli Tajari
Ylli Tajari 16 giorni fa
jeni te gjithe te mbrekullueshem
Shpresa Bushgjokaj
Shpresa Bushgjokaj 16 giorni fa
Nuk ja vlen ti shikosh nuk asht humorist ai
indrit arapi
indrit arapi 16 giorni fa
I paskan zen hundet kaps yllit dhe besit paskan pasur shum emocjone
Arjan Kapo
Arjan Kapo 15 giorni fa
@indrit arapi ahahahahahahAhH
Ana Ana
Ana Ana 15 giorni fa
@indrit arapi qe e pi ti sbehet fjale per te paster hmm me dyshim se do pak xhep ajo pune edhe ne shqipri cdo gje eshte skarco besoj se bie dakord kshu qe te rujt zoti !Ndersa un as se kam provu ndonjeher as skam ne plan kurre eshte shm e ulet per nje femer mendimi im
indrit arapi
indrit arapi 15 giorni fa
@Ana Ana te pyeta ty se mos e pi me te paster se un
Ana Ana
Ana Ana 15 giorni fa
@indrit arapi me raft pika beje pyetjen te qarte ske pse i bie rrumbullak do Te thuash a e kam provu un qe e di??kurre ne jeten time se sjam e ktij niveli Por Jam e rritur mjaftueshem per ta dit
indrit arapi
indrit arapi 15 giorni fa
@Ana Ana pse po te pish mall ashtu behesh?
19 98
19 98 16 giorni fa
🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥
Benny Petra
Benny Petra 16 giorni fa
Bes Kallaku 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Mhill Deda
Mhill Deda 16 giorni fa
zoti te bekoft o bes kallaku
Era Elsa
Era Elsa 16 giorni fa
ppppfffff bes nari
ALbanian Girl
ALbanian Girl 16 giorni fa
shkrepe prap o president
Arjan Panav
Arjan Panav 16 giorni fa
Shifeni besin drru nmall o zot
Arjan Panav
Arjan Panav 15 giorni fa
@Ana Ana shqiperia o ana pota kthesh koken pas duke par shqiperin sot esht ber me bukur , dhe hapat e saj rensi ka mos te ndalojn se ecuri me mir von se kurr. I shpejt esht ai apo ajo qe arri ne vend jo ai qe nxiton dhe ngec Pa vajtur. Reforma do behet kam besim plot gjerat po ecin por shum pak njerez e kuptojn cfar vlere ka vota per vendin ku jeton, gjithsesi knaqesi qe fls me nje njeri qe ndan te njejtin koncept si mua per vendin e origjines.
Ana Ana
Ana Ana 15 giorni fa
@Arjan Panav as ne te miat nuk eshte se thash ska ber ndonje gje qe wauu mezi lidh dy fjale,eshte tjeter gje humori se ate njeriu e meson ben prova edhe gomar te jesh do e mesosh gjithsesi jam tip qe me pelqen kur I shikoj shqiptaret qe ecin perpara se jemi popull I vuajtur Por vetem uroj qe mos te ju rritet mendja se I urrej njerzit qe harrojn se nga vijn thjehstsia eshte gjeja me e bukur te njeriu .Persa I perket shqiperise eshte vendi me i bukur me i begate e ka fal zoti Por c’è do te gjith kemi ikur per nje jete me te mire Por shqiperine gjithmone ne zemer uroj qe nje dite te behet dhe te jete baraz mos edhe me mire se europa 🇦🇱🇦🇱
Arjan Panav
Arjan Panav 15 giorni fa
@Ana Ana Po mi Po se shyqyr qe ka dhe shyqyr qe Ecen por ne nje vend te till si shqiperia jon e bukur dhe e varfer esht munsia me e lart per tu ber I famshem, por tek preferencat e mia sesht aspak. Gjithsesi te kemi shendet se cdo gje dot shkoi ne vendin e duhur kemi vend te bukur I loved 🥰 Albanien 🇦🇱
Ana Ana
Ana Ana 15 giorni fa
@Ame Ame cfar di un??se nuk Po te kuptoj
Ame Ame
Ame Ame 15 giorni fa
@Ana Ana po ju ku e dini?
ah ah
ah ah 16 giorni fa
Bravo bes ti sje aktor..ti je ai qe je..siq je nuk ndryshon rol..po ne te vertete ti je vetvetja..qe do thote ..nuk futesh ne rol ..
Heart Love
Heart Love 16 giorni fa
😂😂
David Watson
David Watson 16 giorni fa
0:54 bed.limo
Il prossimo
Fivio Foreign - Self Made (Official Video)
2:27
Maraşlı 14. Bölüm
2:13:45
visualizzazioni 736 000
Adja Série - Ramadan 2021 - Episode 4
19:18