Buio

Remzie & Nexhat Osmani - Xherdanin e Dashurise

Remzie & Nexhat Osmani
visualizzazioni 34 622 437
99% 77 000 1

@iAMArtist : smarturl.it/iAM-Artist

Stream & Download: music.iamartist.co/XherdaninE...

Follow Remzie online:

Instagram: smarturl.it/Remzie-Instagram
Facebook: smarturl.it/Remzie-Facebook
ITvid: smarturl.it/Remzie-ITvid
Spotify: smarturl.it/Remzie-Spotify
Apple Music: smarturl.it/Remzie-AppleMusic

Follow Nexhat online:

Instagram:smarturl.it/Nexhat-Instagram
Facebook: smarturl.it/Nexhat-Facebook
ITvid: smarturl.it/Nexhat-ITvid
Spotify: smarturl.it/Nexhat-Spotify
Apple Music: smarturl.it/Nexhhat-AppleMusic

(℗) @iAMArtist & Remzie & Nexhat Osmani (©). All Rights Reserved. #remzieosmani #nexhatosmani #iamartist

Intrattenimento

Pubblicato il

 

1 lug 2013

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 1 223
Remzie & Nexhat Osmani
Mund ta ndegjoni ne Spotify: music.iamartist.co/XherdaninEDashurise
Juliana Iljazi
Juliana Iljazi 9 anni fa
Je si hena .je si dielli Ti per syt e mi Me beso kur je larg meje Pa ty smund te rri... Sa larg toka e ka qiellin Larg te kam un ty Gjerdanin ma ke dhuru Lidh me na mbajt ne te dy. O zot o zot sa e bukur kjo keng. Ju kendoft zemra Na kenaqet shpirtin Ne kto momente trishtimi.. Urimet ma te mira per ju...
Vera Kurbini
Vera Kurbini 4 anni fa
Sa rrace e bukur jemi ne Shqipet!
Death Valley
Death Valley 4 anni fa
This song is over 5 years? Wow, this song rocks;) beautiful Albanian song, language, perfect singers
Remzie & Nexhat Osmani
Fansat e mi te mrekullueshem.. Me ju kemi arritur ne 1 MILION views, dhe me ju do arrijme edhe me shume sepse jeni me te miret . Me respekt vecant dhe shume dashuri Remzie & Nexhat O.
Dashamir Bajrami
Jeni te mrekullushem ju falte zoti nenen qe ju ka ber suksese
Death Valley
Death Valley 2 anni fa
22 million korrik 2020.
Qelsim Rraci
Qelsim Rraci 2 anni fa
ku pi sheh ata 1 milion , 20+ tu kan bo se ja nisen edhe arabt me ngu
ESna Ona 27
ESna Ona 27 2 anni fa
Cfar zeri ka Nexhati aman aman
Kastriot Hasani
Kastriot Hasani 2 anni fa
Ti I meriton se ke zeri si bilbil bravo
Selfijaze Teli
Selfijaze Teli 3 anni fa
Këngë fantastike,duet fantastik ,tekst fantastik ,(ti je gjysma ime lumturisë ) fantastike ! Ju këndoftë zemra ! 👏👏👏💫💫🌟🌟🌟
krajlica historiani
cdo njeri asht i vecant, po REMZIE asht UNIKE, nuk besoj se ka ne bote nji njeri kaq te kompletum, kaq e bukur e kaq me talent shum e amel.... shum respekte nga Shkodra!!!!!
EniNho Eni
EniNho Eni 9 anni fa
e degjoj gjith diten kete kenge jeni te papame ,ju kendofte zemra .sa krenar duhet te jene prinderit tuaj per ju.zoti ju rujte.
Loreta Felahi
Loreta Felahi 5 anni fa
Kete kenge e degjoj gjithmone, eshte kenga per te cilen ndjej shume..... Gjerdanin e dashurise qe me dhuroi zemra ime ma dhuroi tek degjonim kete kenge. Te dua pafund Anxhi im 💋 ❤ 💋
al p
al p 9 anni fa
ju adhuroj ! jeni kengetar te vertete ,jo kengetar kallcuku ju pershendes ju uroj shum suksese :)
Sonila Shima
Sonila Shima 6 anni fa
E ADHUROJ kete kenge me nje tekst te mrekellushem ,kjo eshte kenge qe te kenaq shpirtin ☺😍😍😍😍.BRVO👍👍👍💜
Eliza N
Eliza N 5 anni fa
Kjo muzik esht numri 1ne bot esht muzika💖 më ebukur qe kam digjuar 🌹
Valdrin Mehmeti
Valdrin Mehmeti 9 anni fa
gjerdanin e dashuris , aman ej aman, jo ti goce e vogel mos e prish, aman ej aman, ta kam fal ty zemren qe ta dish aman ej aman, ti je gyjsma ime e lumturise, aman ej aman!!!
xhesi xhey
xhesi xhey 4 anni fa
Kenga me e bukur popullore o zotttt sa me pelqen bravo ju lumte jeni me te miret👌👌
Ornela Lulja
Ornela Lulja 4 anni fa
Ju kendoft zemra se na knaqet me zerin tuaj te mrekullueshem
Benny Alexander
Benny Alexander 4 anni fa
Allall per kengen we keno ber, ju kendoft zemra dhe shpirti gjithmon! Rrespekte per te 2 ve juve!!!👍👍👍👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Azerbaijani
Azerbaijani 9 anni fa
Naten e mir from an Georgian and Azerbaijani
Blini Marko
Blini Marko 3 anni fa
@safet sinanaj htyþ
cim bekteshi
cim bekteshi 3 anni fa
E r
Albanovski
Albanovski 4 anni fa
Naten e mir vla 👍
Hana Hana
Hana Hana 4 anni fa
Our brothers🇦🇱🇬🇪🇦🇿 descendants of the caucasian albanians( today udis) who came from illyria.
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T 4 anni fa
Shpirtin ma gezon kjo Kenge..Superrrrrrrrrrrrr 👑
Eglantina Gmail
Eglantina Gmail 5 anni fa
Je me e Mira o zemer..na kenaqe me keto kenge💐💐💐
Full BlueMoon
Full BlueMoon 2 anni fa
She’s one of my favorites ✨💫
Irma
Irma 4 anni fa
Shumë këngë e bukur nuk mërzitem kurrë duke e dëgjuar ju lumtë goja 😍
Ntelina Xotza
Ntelina Xotza 4 anni fa
Shum keng e bukur me kuptim respect albania for ever
Xhoni Korteshi
Xhoni Korteshi 5 anni fa
Jam nje nene shum e vuajtur kur kendon ti i harroj te gjitha sidomos kengen xherdanin e dashuris ☺☺🌹🌹🌹🌹
Ornela Lulja
Ornela Lulja 4 anni fa
Ju kendoft zemra se me knaqe jeni te mrekullushem complimenti eshte super kengetarja fantastike complimenti kengetarit i mir shum kenga dhe dhe muzika super ju petshendes nga Italia Respekt Respekt Respekt
Pir Pir
Pir Pir 9 anni fa
Remzi respekt albany proud of you, tipik shqip muzik te dua shum me ket za te bukur. suksese
Lejla Rexhepi
Lejla Rexhepi 6 anni fa
Kenga e par ce kam degjuar prej Remzie & Nexhat Osmani kenga me e mrekullueshme
Ramadan Xhambolli
E mbrekullueshme kjo Këngë dhe me shumë suksese ! Bravo !!!
Sonila Xhakaj
Sonila Xhakaj 4 anni fa
Kjo kenge do mbetet. Sa here e degjon te duket me e bukur 👏👏
Odesa Kurti
Odesa Kurti 2 anni fa
Kjo kenge eshte bere e vecant per mua sepse me eshte bere fiksim dhe nga ky ze i vecant dihet se cfare do ndodhi😊😊
chxco chxco chocolate rxlls .w.
Kenge e mrekullueshme ♥️♥️
Raimonds Bajrami
Keni zè brillant Respekte.Jeni te mrekullueshem zoti ju bekofte
jenny jenny
jenny jenny 6 anni fa
Jeni shum te mir ju knoft zemra na knaqet urime....
Eridon Eri
Eridon Eri 6 anni fa
Fabiantr Fabiantr х
enkelejda vathi
enkelejda vathi 6 anni fa
♡☆♡☆♡☆☆
Fabiantr Fabiantr
sara Tiran vjl
edmond taci
edmond taci 6 anni fa
ciao
Eros Cara
Eros Cara 9 anni fa
na e kenaqet shpirtin fare...ju lumt goja
lulzim sadiku
lulzim sadiku 4 anni fa
Shume e bukur kenga jeni te mrekullueshem respekte nga Greqija per ju
Ramadan Qaniu
Ramadan Qaniu 9 anni fa
Kënga është e përkryer :) duke nisur prej nga melodija, teksti e në veçanti interpretimi i tuaj, Remzie me Nexhatin, si këngëtarë prefesionistë e bëjnë këngën të dëgjohet edhe më bukur. Singjerisht po them se kënga më pëlqen jashtmase shumë, madje melodija e këngës nuk po më largohet dot nga mendja ( truri ) Urime dhe ju dëshiroj sukse të mëtutjeshme në jetën tuaj....
Paulin 76
Paulin 76 8 anni fa
Ju kendofte zemra , lum familja qe ju ka (sa lezet vella e moter) qofshi jete gjate !
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri 9 anni fa
Jeni me te miret... ju lumte goja the ju uroj me shpirt...
Blerina Bela
Blerina Bela 9 anni fa
Kënga shum e bukur. Ju lumtë :)
L'albanaise 00
L'albanaise 00 6 anni fa
Kenge e bukur 🇦🇱❤️
Tini Stossel ELONA
Kënga me ebukur qe gjdo her ndegjohet 😘😘
Greta Teferici
Greta Teferici 7 anni fa
Jeni më të mirët.më ca jj në men dlle nuc del më.musica osht shërimi i jëtës. Lov lov albania
Elda Elda
Elda Elda 6 anni fa
kenga me e bukur per ta degjuar dhe nuk merzitesh kurre😍😘
Drita A
Drita A 8 anni fa
gjerdani i dashurise jo ti goce mose e prishe se ta kame fale ty zemernqe ta dishe se je gjysma ime e lumturis aman aman
Nadja Nadja
Nadja Nadja 4 anni fa
like kush e degjon akoma kete keng te mrekullueshme 😍😍😍
Teraktekit
Teraktekit 9 anni fa
Keng per shpirti, aq e bukur, jeni me te miret.
Doresa Osdautaj - Shala
Kenga ma e mira dhe kurr spo bohet bajat.
artela2018 artela2018
jeni ma te miret e epokes se kenges se rruzullit tokesor jam e apasjonuar dhe roberesha e kengeve tuaja lum nana qe ju ka ba se ajo nane ka lumturine e gjithe botes qe ka ju te dyve ju dua shume dhe pse nuk kam mundesi te ju takoj sejam ne shqiperi por ne zemren time jeni te dy si dhe kenget tuja
Jugerta Ligaj
Jugerta Ligaj 4 anni fa
Kane kalua 6 vite dhe mbetet nje mrekulli ! Super kenge!
Ornela Lulja. je nr 1 kenge shum e bukur
Sa shum i dua kta dy kengetaret Jane te mrekullushem kan zerin fantastik nk ka dit mos ta degjoj kte kenge e bukur shum jep shpres kujtdo ke dashuria ekziston complimenti ju uroj vec suksese. Ta kam fal ty zemren qe ta dish xhan e xhan e xhan ti je gjysma ime e lumturis. Ju pershendes
Mimoza Allushi
Mimoza Allushi 6 anni fa
Jeni shum te mire te dy ,,,, tè keni jeten dhe fatin 😘😘😘
Beli Beli
Beli Beli 5 anni fa
E adhuroj kte kengen e degjoj cdo dit. Jeni yll.te dy. Ju dua.shum
Naim Beqiri
Naim Beqiri 4 anni fa
Nje kenge shume e degjume me pelqen vertet💖💖💖💖💖💖💖💖💕💕💕💕
leandros Vtec
leandros Vtec 8 anni fa
fiksimi i mamit tim dhe kenga dhe kengetarja fantastike
B V
B V 9 anni fa
këng ritmike verore me tekst shum te mirë me interpretim fenomenal Bravo.....
mendi presheva
mendi presheva 9 anni fa
shum bukur rezmzie dhe nexhat osmani vetem vazhdoni keshtu ju jeni duke mbajtur muziken ashtu si i ka hije popullit shqiptar se per ndryshe na e jan flliqur shul kengtar qe soo i permendi me emra por ju pergezoj per kent keng te bukur :)
Alma
Alma 5 anni fa
Shume kujtime nga kjo kenge....jeni te mbrekullueshem...🌻🔝🔝
Siara
Siara 3 anni fa
Kjo kenge te kenaq zemren edhe kenget e tjera por me shume me ka pelqyer kjo.
Istogalikē:sweden
gjithmon ju kendofshit, jeni ma te mirt kengtar qe kemi
Brizhilda Koleta
Kenge me te bukur nk kam degjuar me pare kjo kenge te qeteson shpirtin
Bea Ramku
Bea Ramku 5 anni fa
cfare kenge e mbrekullueshme. urime ju lumte goja.
shpejtim islami
shpejtim islami 9 anni fa
Remzie dhe Nexhat shum Keenng qe te prek ne zemer ket Keng e dua shumm sinqerisht po flas nga zemra Jeni te Mrrekullushemm ju deshiroj gjith Tmirat Njeeeet Nexhat ashtu dhe ti je Njeshi1 ju duaaa Shuuummm Nga Ferizaj Kong qe ka dal nga zemra Juve
fjori silencio
fjori silencio 4 anni fa
Jeni moter e vella si diell e hane!! Ju adhuroj..
erigent backa
erigent backa 2 anni fa
Juve jeni zemra e shqiptarve . Ju pershendes nga Australia.
maria duka
maria duka 3 anni fa
Keng e mrekullueshme ju lumt goja
Erkela Tabaku
Erkela Tabaku 9 anni fa
Na kendon shpirti me kte kenge.
Diana D
Diana D 4 anni fa
keto dy kengetare me ket kenge kan gezuar shum e shum cifte ne dasmat e tyre bravo
artan tani
artan tani 7 anni fa
je kengetare e mregullueshme kaloj nje kohe relaksuese kur ndigjoj kenget tuja A Disha
toni eda
toni eda 9 anni fa
o zot sa jam fiksu pas kesaj kange
emanuel kola
emanuel kola 9 anni fa
nje nder perlat e kengeve shqipe
Theo V8
Theo V8 4 anni fa
Shum e bukur.Ju kendofte zemra Respekte
Larglinda Maxhuni
Kenga perfekt..klipi fantastik ;) Ju dy ylla ;)
Γρ Βινα
Γρ Βινα 4 anni fa
Jeni te mrekullueshem te dy .
gerisa canaj
gerisa canaj 2 anni fa
2020 dhe akoma e shoh😍 shume bukur ❤
Open Videos
Open Videos 4 anni fa
1 janar 2019, kenge fantastike! Respekte dhe pershendetje nga Tirana :)
belis sykaj
belis sykaj 9 anni fa
super kanga,tè ka lezet shpirti me e nigju
Sara Kasaj
Sara Kasaj 5 anni fa
Xherdanin e dashuris smujta me e mba kurr ne qaf por ne zemer po
Ervin Janca
Ervin Janca 5 anni fa
Jeni te mrekullushem ju kendofte zemra
Artiola Saiti B B
Super kenge o Remzsie bravo te lumte o Nexhat Xherdanin e Dashurise
Sirmevlo Mevlo
Sirmevlo Mevlo 8 anni fa
I love this song je ma e mira remzie. . 😚😚
Aurelio Kuci
Aurelio Kuci 8 anni fa
Ju te dy kendoni shum shum mire braviiiiiiii kisha qef me ju pa duke kenduar live sidomos ti o Nexhat je i madh per zotin
mac baba
mac baba 8 anni fa
great song!!
Claudiu Sin
Claudiu Sin 4 anni fa
Love you Albania!!!!!
Artiola Saiti B B
Super kenge Xherdanin E Dashurise te Kendofte Zemera Remzsie Osmani bravo o loqka jem
Vlore Vlore
Vlore Vlore 3 anni fa
Remzie te falt zoti familjen se je nje mrekulli je nje perl shqiotare bravo
Aferdita a
Aferdita a 6 anni fa
hala e dua ket kenge o sa e mir ju lumt goja Remzije e Nexhat🌹🌹 27.02.2017
Gertjan Agdhimitri
Super keng akoma e degjoj 👏👏
Renata Xhuti
Renata Xhuti 5 anni fa
Kenga me e bukur ❤❤❤❤
B Saliu
B Saliu 5 anni fa
Une jam nje nga ato fansat fanatik i juaji, ti remzije je driti je shume e mire te du shume
Vildane Redzepi
Vildane Redzepi 4 anni fa
Love this song
Ledia A Terziu
Ledia A Terziu 4 anni fa
Me pëlqen shume kjo këngë me heq stresin
i
i 5 anni fa
Super keng shum e bukur love ❤️ Italy
Cristi Panaintescu
Nice song!❤❤
ARBEN NDOJ
ARBEN NDOJ 9 anni fa
ca konge 1she prz.. ska dite se nuk e degjoj.. thjesht super kg.. pjesa e Nexhatit esht suuuuuuupppppppppeeeeeeeeeeeeer
artur coniku
artur coniku 4 anni fa
Jemi me fat qe kemi kengetar si ju 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍jeni fantastik "
Ema Dorzi
Ema Dorzi 6 anni fa
i love this sing.it'beautiful
Orial Nasufi
Orial Nasufi 6 anni fa
ema dorzi k
Drenusha Rita ora
O llokumi jem Remzie o shpirtush o drita jeme
Eli li
Eli li 9 anni fa
urimet me te mira.......jeni me te miret
maria pjetri
maria pjetri 7 anni fa
Bravo remzie osmani je shum kengetare e mir urime e suksese ne muzik
Dritan Vokrri
Dritan Vokrri 2 anni fa
Eshte nje super keng😍😍
Anna Boga
Anna Boga 9 anni fa
Kjo eshte kenge e mrekullueshme ,si ka mundesi qe ka 34dislike,,, Gjerdani i Dashurise ^_^
Il prossimo
Era Rusi ft. Remzije Osmani - Telat e Zemres
3:52
Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
3:36
Casually Explained: Rock Climbing
6:58
visualizzazioni 1 366 247
Vallja E Rugoves (Remake)
2:51
visualizzazioni 72 000
Valle Kosovare
4:01
visualizzazioni 10 000 000
BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE
3:07
visualizzazioni 140 000 000
Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Falma
3:40
visualizzazioni 7 300 000
Gold AG ft. Fatmira Breçani - Oj dashni
2:51
Clever boy 😂😂
0:14
visualizzazioni 9 473 020
OCCUPIED #shortssprintbrasil
0:37
visualizzazioni 63 374 462
Il finale vi toglierà il fiato.
0:22
visualizzazioni 181 330
Wednesday Finger Heart (Fancy Refill)
0:28
visualizzazioni 19 355 607