Buio

Ronela Hajati ft Vig Poppa - ALO

Ronela Hajati
Iscriviti
visualizzazioni 3 122 197
96% 18 000 705

Melody and lyrics: Ronela Hajati ,Vig Poppa, Osman Mula,Agim Doçi
Music, mix and arrangement: Cekicbeatz
Styling : Zaimina Vasjari/ ZV Store - Anisa Collection
Hair and M.U.A : BS Beauty

Pubblicato il

 

20 giu 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 0
Eleni Nurellari
Eleni Nurellari 2 giorni fa
Sa shpifur🤢🤮🤢🤮
Andi Balaj
Andi Balaj 4 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
ema elena
ema elena 6 giorni fa
Hit bre🔥
Hysen Sadedin
Hysen Sadedin 6 giorni fa
keng e bukur
Liri Kaliqi
Liri Kaliqi 7 giorni fa
Bravo bravo bravo e madhe per ronelen shume bukur mrekulli shume prurje e bukur fantastike
sokin jon
sokin jon 8 giorni fa
Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸
bruna diko
bruna diko 8 giorni fa
Shum e bukur Ronela si karamele e embel zeri i saj bombastik kenga nje mbrekulli bravo yll je
doliio volay
doliio volay 6 giorni fa
Vdeksha une per ty moooj
mmpj twod
mmpj twod 9 giorni fa
Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥
Arber Zeka
Arber Zeka 10 giorni fa
komunistat I kan bo kongt ma te kallta ne shqiptari folni ju sa te doni ❤
Anisa Balla
Anisa Balla 10 giorni fa
Anisa says she is not going anywhere near the end because they Don't worry about your business partner with the company and your family members and friends who are interested to share the same process that you are doing well in other countries as well in other areas to make the decision easier and easier than you might expect to achieve the business will continue working together for years now because of your business partners with your company in the best decisions and what they are working together for years now because you Don't have much time to be able for many companies that they are willing for you when you have the opportunity you need for your business partner for your company before they have to be successful with the company will not be responsible with the company and to make the decision easier because they're going through your work to do something about it than they did before and then you know how much money they have been through and they will have a good understanding of the business and marketing efforts and how they are willing with them in the next generation or something like thinking and doing something new for them because they're not working out the best decisions and what you can achieve the desired results and will continue working with your business partners with a strong customer support team to ensure you have the opportunity you need for your future success with the product butterfliesto from the same level process and you will need more information about your company to make the decision easier and easier for people to get the best decisions you could make the decision easier because they're going through the work experience with the best decisions and what you have the best possible way for everyone to understand what you're going through the process to ensure your customers to be successful with your team members with a new job and
sokin jon
sokin jon 8 giorni fa
tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri
Muza
Muza 11 giorni fa
shum artiste e mire bravo Ronela
Muza
Muza 8 giorni fa
@mmpj twod po
mmpj twod
mmpj twod 9 giorni fa
thjesht perfekt
GameOver Bi_***
GameOver Bi_*** 12 giorni fa
Popa make mungu
GameOver Bi_***
GameOver Bi_*** 12 giorni fa
Hit ju lumt 🤙🤙
niddg viiut
niddg viiut 12 giorni fa
Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥
Valbona Frroku
Valbona Frroku 13 giorni fa
Ronela kurre sme ka pelqyer por kjo keng me pelqeu shum kete here
wnnalis cioov
wnnalis cioov 13 giorni fa
Me ne fund ronela po merr views e merituar 1 miljon per 3 dit. We can do better guys
Laura12 Perlesi
Laura12 Perlesi 14 giorni fa
Mund te rrish nje her pa kopjuar ariana granden @ariana grande
niddg viiut
niddg viiut 12 giorni fa
Ronela te lumt 😇😇😍😍😍
doire aintu
doire aintu 15 giorni fa
Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱
Jhonatan da Rosa
Jhonatan da Rosa 15 giorni fa
Brazil Loves U
Albanian Forever
Albanian Forever 15 giorni fa
Vdeksha une per ty moooj
wnnalis cioov
wnnalis cioov 13 giorni fa
Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King
gioyu comi
gioyu comi 16 giorni fa
Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱
doire aintu
doire aintu 15 giorni fa
Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King
ari Toni
ari Toni 16 giorni fa
Ronela je shum Wild!
p l
p l 17 giorni fa
O baby thirrem Po jetoj me kujtime Dhe sa kohe zemra ime? Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat Na ka lon vetem boll u zgat Kena bo shum gabime Pastaj ram ne mendime vetem Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak Tu te thirr une jam Alo, alo, alo, alo, alo, alo Ty po t'pres, baby Alo, alo, alo, alo, alo, alo Dej n'mengjes, aj jaj jaj Alo, alo, alo, alo, alo, alo Per ty vdes, aj O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo Pran telefonit me ma qel Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja 2x Vig Poppa: Busy, busy Kaniher e thirr, dej busy busy E ti po menon qe jam me tjeterkon, po je ka gabon e Se kudo qe jom, mendt te ti i kom ... Let me get it on Baby ca po bon? Pse ton kohen rri vec en telefon? Se po lyp ti llogari me t'dhon Qado qe e boj s'em beson Te dy: Mos ta nin per mu Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu" Po ca ki me bo kur shkoj? Niher em knaq, tani em plas Niher je ferr, tani ekstaz Kthena en shpi, 50 missed calls Tash s'ta kthej se tash jam pissed off! Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri
miko foin
miko foin 15 giorni fa
😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀
Citadel
Citadel 17 giorni fa
vajzat te kuptojn se te jesh e shendeteshme eshte 1 .cunat nuk duan anoreksike
gioyu comi
gioyu comi 16 giorni fa
Ronela dashuria❤️
Citadel
Citadel 17 giorni fa
thjesht perfekt
abbsnn cose
abbsnn cose 18 giorni fa
Ropa: ¡SUPER! Clips de video: ¡SUPER! Ronela: ¡UNA DE LAS MUJERES MÁS HERMOSAS DE ALBANIA! Saludos desde España
aola wili
aola wili 18 giorni fa
Ronela dashuria❤️
Stela Bela
Stela Bela 19 giorni fa
Bravo 👏 Vig Poppa sa ka kumb pesh dukesh mire
alida flus
alida flus 19 giorni fa
Ни чего не понимаю, но прикольно слушать
Gjinovefa Drita
Gjinovefa Drita 20 giorni fa
Ronela te lumt 😇😇😍😍😍
abbsnn cose
abbsnn cose 18 giorni fa
itvid.net/video/video-IiyrYxVZFfY.html
Vjosa Pangja
Vjosa Pangja 20 giorni fa
Sa 🌟je Shum Respekt
aola wili
aola wili 18 giorni fa
Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet
Fikret Bujzi
Fikret Bujzi 20 giorni fa
Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King
TIBETI QEPANI
TIBETI QEPANI 20 giorni fa
Zemra ime sa shum t kam perze.mer ronela😍😍😍😍
alida flus
alida flus 19 giorni fa
Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸
Altin Kita
Altin Kita 20 giorni fa
Ca dreqin doni qe bastardoni kenget e vjetra
MYNYR
MYNYR 20 giorni fa
😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀
dolita windo
dolita windo 21 giorno fa
Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve
Nader Hajati
Nader Hajati 21 giorno fa
منم حاجاتی هستم
yuoop noke
yuoop noke 22 giorni fa
Ronela dashuria❤️
Joy Sena
Joy Sena 23 giorni fa
Energjia e zerit qe ka Ronela rralle kengetare e ka!
Edlira Nikolli
Edlira Nikolli 23 giorni fa
Super Ronela ⭐🤗
dolita windo
dolita windo 21 giorno fa
😍😍😍😍😍😍😍😍😘
my everything
my everything 23 giorni fa
itvid.net/video/video-10oz4MnGl9g.html
Fatjon Suli
Fatjon Suli 23 giorni fa
Nje artiste e vertet
Fatjon Suli
Fatjon Suli 22 giorni fa
@aola wili edhe ti si dive po dukesh na e trego pak veten 😉
aola wili
aola wili 23 giorni fa
O Diva e artisteve shqiptar
FLORDI
FLORDI 23 giorni fa
itvid.net/video/video-IiyrYxVZFfY.html
Lea's World
Lea's World 23 giorni fa
Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet
iPhoneShqip
iPhoneShqip 24 giorni fa
A ban me dit pse u nda Vig Poppa me Lumi B qe jan kan ne grup
lumturi myzeqari🧸🌏❤🔐
Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸
Lina Lana
Lina Lana 24 giorni fa
Sa e bukur ☘️
Visar Ismaili
Visar Ismaili 24 giorni fa
Super 🤩
valbona Bona
valbona Bona 24 giorni fa
Omg Vig Poppa Sa esht dobesuar , I shkonte me shum shendeti ,, his killing it tho !!
Mentor Ujku
Mentor Ujku 24 giorni fa
Shume bukur , fantastike ,, vig poppa super rreper ,,
MYNYR
MYNYR 25 giorni fa
😋
MYNYR
MYNYR 25 giorni fa
😍😍😍😍😍😍😍😍😘
saan baby
saan baby 25 giorni fa
remix me nicky jam
Ansel Ansel
Ansel Ansel 25 giorni fa
Vig poppa 🔥🔥🔥🔥🔥
Toni Peposhi
Toni Peposhi 25 giorni fa
O Diva e artisteve shqiptar
Nikolas Aleku
Nikolas Aleku 25 giorni fa
Marshallah bicepsi per vdekje
Kubanezi
Kubanezi 25 giorni fa
Shum palidhije shum shum katastrof oj lop se si lop je ber
YoutubeDiscriber
YoutubeDiscriber 25 giorni fa
Paska ra n'Pesh Vigi 👊🏻
Kena princees
Kena princees 25 giorni fa
Super 💟💪
Rinolga Karaçi
Rinolga Karaçi 25 giorni fa
Lyrics Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja S'e fsheha lumturine dhe ne cast te thashe "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja O baby thirrem Po jetoj me kujtime Dhe sa kohe zemra ime? Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat Na ka lon vetem boll u zgat Kena bo shume gabime Pastaj rame ne mendime vetem Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak Tu te thirr une jam Alo, alo, alo, alo, alo, alo Ty po t'pres, baby Alo, alo, alo, alo, alo, alo Deri n'mengjes, aj jaj jaj Alo, alo, alo, alo, alo, alo Per ty vdes, aj O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo Prane telefonit me ma qel Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja 2x Vig Poppa: Busy, busy Kaniher e thirr, del busy busy E ti po menon qe jam me tjeter kon, po je ka gabon e Se kudo qe jom, mendt te ti i kom What you're talking on? Let me get it on Baby ca po bon? Pse ton kohen rri vec en telefon? Se po lyp ti llogari me t'dhon Qa do qe e boj s'em beson Te dy: Mos ta nin per mu Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu" Po ca ki me bo kur shkoj? Niher em knaq, tani em plas Niher je ferr, tani ekstaz Kthena en shpi, 50 missed calls Tash s'ta kthej,se tash jam pised off! Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja 2x S'e fshehem lumturine dhe ne cast te thashe "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri
Kevin Edmond
Kevin Edmond 25 giorni fa
👌🏻🥂
Alma Shahu
Alma Shahu 25 giorni fa
👏👏👏💝
xhoi visi
xhoi visi 26 giorni fa
Thjesht wowww
Orgito XHixha
Orgito XHixha 26 giorni fa
A ti je tu mi ra tel ka 1 or pa nalu
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 26 giorni fa
Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥
It's Already Yours (Manifest Anything)
Nikki tutorials talks Albanian?
arta kolndreu
arta kolndreu 26 giorni fa
😍😍
stela kapurani
stela kapurani 26 giorni fa
Cdo gje e vjeter e artisteve te medhenj dhe tani ne new version blen dhe vjen shume bukur...
Lela Kovaci
Lela Kovaci 26 giorni fa
🙏
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 26 giorni fa
Je shum e mir
Emily An
Emily An 26 giorni fa
Ronela duhet te ec me miliona klikime nuk e ka braktis kurr publikun sidomos vitet e fundit ka shperthy me fort vetem ❤️❤️🙏🏻
ANDERSON GJEKA
ANDERSON GJEKA 26 giorni fa
kush shkoj e dëgjoj këngën origjinale?🔝🇦🇱🔝
Anxhela Mija
Anxhela Mija 27 giorni fa
❤❤❤❤🧡🧡🧡🧡💛💛💛💛♥️♥️♥️♥️💚💚💚💚🤍🤍🤍🤍
Kristofer Columbus
Kristofer Columbus 27 giorni fa
Track gefällt so gar nicht. Sugar pop 🤮🤮🤮
Emily An
Emily An 26 giorni fa
Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021
DESSAalboz
DESSAalboz 27 giorni fa
Vig popa 🔥🔥🔥
clarita gorni
clarita gorni 27 giorni fa
SA BUKUR KJO KENGE ME TE MADHIN LUAN ZHEGU , SA GJETJE E BUKUR SHUMEEE , KA LEZET DHE KENGET ATHERE T EKUJTOHEN SUPERRRRRRRRRR GJETJE
fouoii gyhh
fouoii gyhh 27 giorni fa
Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve
Marina Pesjaka
Marina Pesjaka 27 giorni fa
Alo nje kenge sh e bukur te lumte zemer
Driteron Makjelara
Driteron Makjelara 28 giorni fa
Kisha nje pyetje per te gjith kush e sheh komenton tim a smundet vetem keshtu muzika te nxjerin artistet shqiptar me patjeter duhet muzika me kokaina dhe sharje te ket bravo ronela
fouoii gyhh
fouoii gyhh 27 giorni fa
Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚
Beko
Beko 28 giorni fa
itvid.net/video/video-DisirDyryzk.html
Lia G
Lia G 28 giorni fa
Shume nice Kenga po bajat me keto paruke behesh ronela
Lira Kotsani
Lira Kotsani 28 giorni fa
je fantasike Ronela je e perferuar ime gjithashtu .. e ke sjell shume te fresket kete kenge ..(alo alo.}. e ke qare..suksese!!!! sa por performance e sta kalon kush!!!
Alisona Vokri
Alisona Vokri 28 giorni fa
Je shum e mir
Evi Allamani YT
Evi Allamani YT 29 giorni fa
Super
ValoN
ValoN 29 giorni fa
🇦🇱🇽🇰
Cassie
Cassie 29 giorni fa
This melody 🦋🥵🔥
Melisa Rexhepi
Melisa Rexhepi 29 giorni fa
Dyt super 😍😍😍😍
Eltklo Kucaj
Eltklo Kucaj 29 giorni fa
Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021
Kalorsi_i nates Dark walkmann
... por nuk mujnd ta zavendesoje "Mala Gata" kengen tende me te bukur
vliduu zeeb
vliduu zeeb 29 giorni fa
Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve
Marina Pesjaka
Marina Pesjaka 29 giorni fa
Sh bukur.te lumte
X Person
X Person 29 giorni fa
Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚
misolou fout
misolou fout 29 giorni fa
Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve
vliduu zeeb
vliduu zeeb 29 giorni fa
Rikthim i veçantë! 5* Urojmë që edhe këngëtarët e tjerë të ripërpunojnë magjinë e këngëve shqiptare të shekullit të shkuar.
liouy cnny
liouy cnny Mese fa
Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve
Shema diellza
😍😍😍😍
432hz GOD
432hz GOD Mese fa
Shqiptaret jan budalla . Pse thoni ju : se ne nuk ndihmojm njeri tjetrin po shofim kta
liouy cnny
liouy cnny Mese fa
Super kenge super hit super dy yje bravoooo hit veror ❤😘🥰😍😍
Massimo Remis
Super ❤️❤️
Kozi 🤍
Kozi 🤍 Mese fa
Per nje moment u ndjeva si ajo vajza e vogel kur degjoja Luan Zhegun. Ndjesi e bukur :) bravo Ronela
Malvina Karriqi
Malvina Karriqi 16 giorni fa
Gh I paa PJ,k ? ( Z k
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 25 giorni fa
Soo sweet, kengen e Luan Zhegut 😍 💕🍇🍒🍓
Ardi Mazreku
Ardi Mazreku Mese fa
Ronela Respket per ket kengtare ❤️❤️
sara mali
sara mali Mese fa
Ronela nje dashuri je super artiste dhe super goce danoce❤️
Il prossimo
Ronela Hajati - Lage (Official Video)
2:55
visualizzazioni 10 000 000
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
visualizzazioni 1 000 000
Arilena Ara ft. Noizy - Murderer
3:28
visualizzazioni 3 000 000
THE NEW DUNE TRAILER IS INSANE!
13:45
visualizzazioni 176 803
Sting - Desert Rose (Official Music Video)
4:44
GJESTI - HMM
2:20
visualizzazioni 5 000 000
Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre
5:24
CHI SEI IN BICI - Parodia - iPantellas
4:31
CHI PRENDE LA TRAVERSA VINCE 100€
11:50
La zanzara del 23 luglio 2021
2:16:56
visualizzazioni 18 497