Buio

Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe

Shyhrete Behluli
visualizzazioni 2 033 737
95% 18 000 814

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

Follow Shyhrete Behluli on…
IG: instagram.com/shyhrete_be...

© \u0026 ℗ Shyhrete Behluli \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Pubblicato il

 

7 giu 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 0
Vjollca Pali
Vjollca Pali 14 ore fa
Ju gzoft 🙏🙏Zoti gjith jeten Ska dashuri mate madhe se sa Dashurija e Gjyshit et Gjyshes 🙏
Dashurie Neziraj
Valla ju lumt te dyve veq vaxhdoni♥️♥️🙏🙏🙏🙏
Ajse Fejzula
Ajse Fejzula Giorno fa
Ju lumt ju lumt gzim mat madh skam pas sikur jam ba gjyshe vetem vazhdoni pershendethe nga brukseli
Lenaaa Cekuu
Lenaaa Cekuu Giorno fa
Gjethmon Gold ag na knaq zemrat
Ask to seduce Miss
Sukseset mos ju nalshin kurr ♥️♥️
Lucie Myftari
Lucie Myftari Giorno fa
Ju lumte goja jeni te mrekullushemmmm 🌹🌹🌹🌷🌷🌺🌺🌸🌸🌸🌸👸👸👸👸♥️♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌞🌞🌞🌞👌👌👌👌
Charming nowhere to hide
Shum tmir jini Veq sukses 👍🏻❤️
Vilson Hoxha
Vilson Hoxha 2 giorni fa
😂😂😂💋💋💋🌹🌹🌹
Arber T....
Arber T.... 2 giorni fa
❤️❤️❤️❤️❤️
Ask to seduce Miss
Goja julumt ozot
Flamur Avdiaj
Flamur Avdiaj 2 giorni fa
Ju knoft zemra gjithmon jeni te vecant.👏👏
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 4 giorni fa
Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏
Charming nowhere to hide
ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess... te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time
Mesa Mesa
Mesa Mesa 4 giorni fa
Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹
Papare Free
Papare Free 4 giorni fa
o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤
Aferdita Merovci
Aferdita Merovci 4 giorni fa
Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 4 giorni fa
Доброго дня.
Cassie
Cassie 4 giorni fa
Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏
Gina Meta
Gina Meta 4 giorni fa
Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘
Zemrie Ahmetaj
Zemrie Ahmetaj 5 giorni fa
👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊
Edison Zaraj
Edison Zaraj 5 giorni fa
Mir et
Emily An
Emily An 5 giorni fa
Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.
Cassie
Cassie 4 giorni fa
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Nderim Hajdari
Nderim Hajdari 6 giorni fa
Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq 6 giorni fa
Ju lumt goja po mir po knoni
bowen voowy
bowen voowy 6 giorni fa
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Izet Muhadri
Izet Muhadri 6 giorni fa
Goja julumt ozot
Emily An
Emily An 5 giorni fa
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Fatmire Arifi
Fatmire Arifi 6 giorni fa
Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit
life is beautiful
life is beautiful 7 giorni fa
*ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time
Entela Belulaj
Entela Belulaj 8 giorni fa
Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏
Miraxh Miraxh
Miraxh Miraxh 6 giorni fa
❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 8 giorni fa
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
bowen voowy
bowen voowy 6 giorni fa
life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g
Hajriz Balinca
Hajriz Balinca 8 giorni fa
Gjitha ash tu
Mesnete Xhoxhaj
Mesnete Xhoxhaj Giorno fa
Juknoft zemra dyve keng shum e mir lumet na qe ju kena
Александр Кузьмин
Доброго дня.
Hatixhe osmani
Hatixhe osmani 8 giorni fa
Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur
Joanna
Joanna 8 giorni fa
Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 8 giorni fa
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Entela Salko
Entela Salko 8 giorni fa
Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.
mirimusaj mirimusaj
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
abo nement
abo nement 9 giorni fa
c'est une farce...................hum................ratée
minij hooi
minij hooi 9 giorni fa
Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt
Shkekqim Hysa
Shkekqim Hysa 9 giorni fa
Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre
Lazim Konesha
Lazim Konesha 9 giorni fa
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Januz Nishori
Januz Nishori 9 giorni fa
ju lumt
gold.agfansat
gold.agfansat 9 giorni fa
❤️😍
minij hooi
minij hooi 9 giorni fa
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
bofooit gojo
bofooit gojo 9 giorni fa
O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️
TheChosen
TheChosen 9 giorni fa
You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Anna Stone
Anna Stone 9 giorni fa
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
Klevis Shabi
Klevis Shabi 10 giorni fa
Jeni super ju knoft zemra
bofooit gojo
bofooit gojo 9 giorni fa
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰
Ida Koleci
Ida Koleci 10 giorni fa
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Gjoka hide🤩🤩
Gjoka hide🤩🤩 10 giorni fa
Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme
Fatime Shehu
Fatime Shehu 10 giorni fa
Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq 10 giorni fa
Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra
Lodi Hidri
Lodi Hidri 10 giorni fa
👑👑💖💖💎💎
Kristian Prendi
Kristian Prendi 10 giorni fa
Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes
Ajshe Gashi-Cocaj
Ajshe Gashi-Cocaj 10 giorni fa
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
Valbona salihu
Valbona salihu 10 giorni fa
O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess
Ptao Tom
Ptao Tom 10 giorni fa
Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏
Bujar Sinani
Bujar Sinani 10 giorni fa
PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏
Atid Itarba
Atid Itarba 11 giorni fa
Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Drita ademaj
Drita ademaj 11 giorni fa
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Gerta Kaca
Gerta Kaca 11 giorni fa
Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.
Ptao Tom
Ptao Tom 10 giorni fa
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
Nana SG
Nana SG 11 giorni fa
Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum
Josely
Josely 11 giorni fa
Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤
Felleze Lamce
Felleze Lamce 11 giorni fa
Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon
Shashi Goud
Shashi Goud 11 giorni fa
itvid.net/video/video-3mzggOVbDmc.html
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj 11 giorni fa
Shume bukur
Selime Meco
Selime Meco 11 giorni fa
Super keng
Dorina Shala
Dorina Shala 11 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Dorina Shala
Dorina Shala 11 giorni fa
Bukur shumm❤❤
eli
eli 11 giorni fa
Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭
Shqipe Lami
Shqipe Lami 11 giorni fa
Api
Silvana Kume
Silvana Kume 11 giorni fa
N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte
Lumturi Xhuti
Lumturi Xhuti 11 giorni fa
Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi
Xy Pr
Xy Pr 11 giorni fa
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
cqvio doli
cqvio doli 11 giorni fa
❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata 11 giorni fa
Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐
Arjon Sokolaj
Arjon Sokolaj 11 giorni fa
Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏
Besart Miftari
Besart Miftari 11 giorni fa
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Fiqirete Sade
Fiqirete Sade 11 giorni fa
💞
cqvio doli
cqvio doli 11 giorni fa
❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Blerta Hasaj
Blerta Hasaj 12 giorni fa
Bravo super keng ju knoft zemra
Fatjon Ndreca
Fatjon Ndreca 12 giorni fa
Urime Goldi vertet shum e bukur si kenge
Hoxha Mimoza
Hoxha Mimoza 12 giorni fa
Ho ju lumt goja ju kendofte zemra gjithmon 🤗🤗🥰🥰❤❤❤
senni bgon
senni bgon 12 giorni fa
O ju u knofte ajo zemer, se e paski ba perfekte kete kange, ju tè dy sebashkut i bani kanget tè bukuuuuura pa mas,komplimenti Zoti ju rujte 🙏🙏💖💖
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 3 giorni fa
you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Duk Goraj
Duk Goraj 12 giorni fa
JENI FANTASTIK ,RESPEKT E PERSHENDTJE PËR TË DY ,NA GËZONI ZEMTAT ME KËTO KANG ,ZOTI JU GEZOFT ,🇦🇱🇬🇧🇦🇱
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi 3 giorni fa
Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏
Vincenzo Bajraktari
Vincenzo Bajraktari 12 giorni fa
🤍🤍
Rabie Ivziku
Rabie Ivziku 12 giorni fa
Kenge mrekulli👑🌟
Rifat Zaraj
Rifat Zaraj 12 giorni fa
Zemra jemme Goldi 😚😚😚😚😚😚😚
senni bgon
senni bgon 12 giorni fa
Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng
Zekije Kabashi
Zekije Kabashi 12 giorni fa
Uuu878uuhu and him 7in 88feet 88
Hateme Shabani
Hateme Shabani 12 giorni fa
Ju lu..mt
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta 12 giorni fa
Gjyshet i kujtoj me malle se jane dashuri dhe tani qe vete jam gjyshe dashuria per nipin eshte e madhe dhe falenderoj zotin qe me dha mundesi te provoj kete ndjesi lumturie ❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Kamenica Qameri
Kamenica Qameri 11 giorni fa
shum e bukur kenga❤❤
T R
T R 12 giorni fa
U myte moj shyhrete jo baba jo nana tash gjyshja je ba bajat rri gjyshe rri shpi
Haxhere Syla
Haxhere Syla 12 giorni fa
Ju knoft zemra.
Faton Arifi
Faton Arifi 12 giorni fa
♥️♥️
nijuo joing
nijuo joing 12 giorni fa
Ju knoft zemra💕
Naije Demaj
Naije Demaj 12 giorni fa
Ju gzoft goja e ju rujt zoti 😆😌🌺
annag cocl
annag cocl 13 giorni fa
Juh lumt shum keng Emir Po Nana jem gzime kah Pas tash nah lah Zoti gjenet eka lan shpi Plot 👏❤️❤️🇸🇪🇦🇱
Kimete Balliu
Kimete Balliu 13 giorni fa
Zemra ju kendoft sa te mir jeni te dy ❤❤ Kur e degjova zemra mu plagos sa me mungon moj Nan 💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
nijuo joing
nijuo joing 12 giorni fa
Ju knoft zemra ❤️🇦🇱
Skender Curri
Skender Curri 13 giorni fa
Qetesi shpirti jeni
Dean Sefa
Dean Sefa 13 giorni fa
Ato qe vejn gisht posht qa problemesh kan??? Super keng
Vlora
Vlora 13 giorni fa
💖🙏🇦🇱
annag cocl
annag cocl 13 giorni fa
zemra mal mu ba . Jeni dueti me mir shqiptar 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🙏🙏🙏🙏🙏
Sabrije Zekaj
Sabrije Zekaj 13 giorni fa
Shum kenk e bukur goja ju lumt ❤❤⭐⭐👏👏
Hasime Ahmeti
Hasime Ahmeti 13 giorni fa
shum ja ke qellu me ket keng urime
Jeton Selmani
Jeton Selmani 13 giorni fa
Urime e suksese ju kendoft gjithmone zemra jeni yje te dyt🤲👌🏻
Bukurie Ferati-Zeqiri
Jeni te ntekullueshen Ju lumte Shendet e suksese ❤️❤️
Selver Ramnabaja
Selver Ramnabaja 2 giorni fa
Rrnofshi gjith mon o bylbyla
Il prossimo
Gold AG - Sofra e nanës
4:06
visualizzazioni 3 000 000
Engjellusha Salihu - Kunatat
3:46
visualizzazioni 360 000
Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)
4:08
The Mysterious Death of George Reeves
26:52
visualizzazioni 1 895 520
[Trailer] 이달의 소녀 (LOONA) "&2"
0:51
BELAH X MEDA - Nese Don [Official Video]
2:46
Shyhrete Behluli - Hajde nuse, reja jeme
4:48
Hitet nga Gold AG & Shyhrete Behluli
12:26
visualizzazioni 1 000 000
Ronela Hajati ft Vig Poppa - ALO
3:17
visualizzazioni 1 023 871
MI HANNO RAPIT0...?
11:18
visualizzazioni 466 498
OMG! 😂 #shorts
0:18
visualizzazioni 7 206 258
S4MM - Habibi
2:47
visualizzazioni 484 770
Crazy bugworkout video! Look the end ! 😱
0:20