Buio

Sinan Hoxha & Anxhela Peristeri - Puthje (Official Video 4K)

Sinan Hoxha
Iscriviti
visualizzazioni 967 345
97% 21 000 513

Produced by: Sinan Hoxha
Music: Marsel Gunga \u0026 2Step
Lyrics: 2Step
Arrangement: Marsel Gunga
Production: Gravity Music
Mix \u0026 Mastered: Alban Furtuna
Video by: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1KDiLd...
iTunes: music.apple.com/us/album/puth...
AcromaxMedia.lnk.to/Puthje/

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 0
ROVENA CELA
ROVENA CELA 3 giorni fa
Shumë bukur super
Rigels Kaloshi
Rigels Kaloshi 3 giorni fa
Sh bukur 👏👏👏👍👍
NASRO CHIBI Algérien
❤♥😍♥❤
Cela Erdion
Cela Erdion 3 giorni fa
Alki❤❤❤💋💋💋💋💋❤❤❤❤
lani Lani
lani Lani 3 giorni fa
Shume kenge e bukur Anxhela ky zhanri po te shkon.
Aleks Rushiti
Aleks Rushiti 3 giorni fa
Anxhela, yes wonderful Anxela!
Nik Riki
Nik Riki 3 giorni fa
Super
Besnik Topi
Besnik Topi 3 giorni fa
Bravo shum e bukur kenga urim👏👏👏e dhe kompliminti te dyve
halime smajli
halime smajli 3 giorni fa
💙💖👍
Aferdita bezhani salaj
C.fare jahti ?super
Rina Rexha
Rina Rexha 3 giorni fa
Hallall te qoft ja ke qellu
Kozi Bregu
Kozi Bregu 3 giorni fa
Bravooooooooo Sinan Hoxha. Te pershendes nga Italia 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Nadia Ruka
Nadia Ruka 3 giorni fa
Shume bukur zemra ju kendofte ❤❤💋💋💥💥
TheKristinemarku
TheKristinemarku 3 giorni fa
The top song 💪💪💪❤❤
Luk Kola
Luk Kola 3 giorni fa
🥂💥👌❤❤
Albana Aliaj
Albana Aliaj 3 giorni fa
Shume bukur,ashtu sic na kenaqet ne,ju kenaqte Zoti juve.Jeni 2💎💎👏👏🙏🙏✨✨
Fatos Pepa
Fatos Pepa 3 giorni fa
Shum e bukur
Rita Dhrami
Rita Dhrami 3 giorni fa
Anxhela je e si yll 😘😘🌻🌻🌻♥️
Xhesika Sharka
Xhesika Sharka 3 giorni fa
Bravo shum e bukur kjo kenga anxhela ♥️sinan♥️
five stars
five stars 4 giorni fa
Titulli I këngës do ishte më bukur "Hallall" dhe vërtet HALLALL të 2ve. E keni kall 👏👏👏👏👏👏💥💥💥💥💥💥
Rixhi Caka
Rixhi Caka 4 giorni fa
Na kish munguar 1 hit i till ne shqiperi , dhe sigurisht qe sinani sdo i linte shqiptaret pa 1 kenge te hajrit kete vit
Ana 2222
Ana 2222 4 giorni fa
Bravo jeni yje te dy 🌹🌹🌹🌹🌹
Emilian Cala
Emilian Cala 4 giorni fa
Uau Sinan Anxhela Jeni Yje⭐❤🌟💖👑
madonnazone
madonnazone 4 giorni fa
☺️
Donika Kodra
Donika Kodra 4 giorni fa
Super keng bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇺
VV
VV 4 giorni fa
Bravo anxhela & Sinan. ❤️🇦🇱🇽🇰
Jimin Mochi
Jimin Mochi 4 giorni fa
Shum e bukur kenga ju lumt
Lumturi Qosja
Lumturi Qosja 4 giorni fa
Bravò
Ely Ba
Ely Ba 4 giorni fa
nc song
eduarta gega
eduarta gega 4 giorni fa
Ju kendofte zemra 🌟🌟❤❤
Samira Hoxha
Samira Hoxha 4 giorni fa
Jeni me te miret
Samira Hoxha
Samira Hoxha 4 giorni fa
Bravo siete yje
Enkelejda Hysi
Enkelejda Hysi 4 giorni fa
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
FF TOSHKEZI
FF TOSHKEZI 4 giorni fa
10000 puthje zmr mi falë ❤️❤️ Ti hallall i ke hallelle ❤️❤️
Emanuel Zotaj
Emanuel Zotaj 4 giorni fa
Luaj dhe rreziko
Çukur
Çukur 5 giorni fa
(Teksi i Këngës⬇️) Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Maje, maje veten se m'kalle e vdiqa, pasha ty zemer hajde, dale kadale mos u knaq me sy. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Dale, dale frymen ma nale dashni, o dashni zemra me ty, m'ka ra n'halle ti m'ke bo magji. Me fatin do luaj rulet Ruse ndoshta qelloj zemer po du me rreziku, sonte le te gaboj Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ma nxjerr tymin sa here synin, po ma lun synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle Tymin, po ta nxjerr tymin sa here synin, po ta luj synin 1 milion pythje zemer mi fale ti hallall i ke hallalle
Gigliola Antonucci
Gigliola Antonucci 5 giorni fa
Ooo Simano 1 fare jeni me kete kongen.💥💥💥
mimoza gjermani
mimoza gjermani 5 giorni fa
Shum bukur zemra Ju kendoft dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱👏👏
Suada Berdufi
Suada Berdufi 5 giorni fa
🔥
Vera Muho
Vera Muho 5 giorni fa
E bukur faleminderit fantastike
Florinda Amelia
Florinda Amelia 5 giorni fa
Super Kong⭐⭐🔥🔥😘😘
Voka 1966
Voka 1966 5 giorni fa
Të dy .... 🌹🤴❤👸🌹
Diana Kulli
Diana Kulli 5 giorni fa
Dy yje 🌟🌟🌟🌟
FARSHER TV
FARSHER TV 5 giorni fa
NICE SONG AND WONDERFUL VEW THANKS 4SHARING
Beqo Leka
Beqo Leka 5 giorni fa
Kjo po që është këngë 😍🇦🇱🔥
Amdi Destani
Amdi Destani 5 giorni fa
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Ela SINANI
Ela SINANI 5 giorni fa
Super hit ⭐⭐⭐💞💞💞
Shyqyri Dekavelli
Shyqyri Dekavelli 5 giorni fa
Bukur shume kenga. Bashkepunim perfekt
Lorinda Rrahmani
Lorinda Rrahmani 5 giorni fa
💍💍💍💍
ana alba
ana alba 5 giorni fa
kjo po qe eshte hit 💥💥💥 fare bravo Sinan & Anxhela na knaqet me kere kenge te mrekullueshme 👏👏👏👏👏
Bali Ajet
Bali Ajet 5 giorni fa
Super 2021🔥🔥
Irma Banaj
Irma Banaj 5 giorni fa
bravo ju lumte goja ju kendofte zemra se me kenaqet
sabina doka
sabina doka 5 giorni fa
I love this 🥰
Princesha___
Princesha___ 5 giorni fa
zemer po dua te rrezikoj sonde😋🙄💎❣🎼🎼🎼🎼😉🤞
Albanianwarrior23
Albanianwarrior23 5 giorni fa
Albania keeps getting better every year... and its so beautiful....
Lina Hoxha
Lina Hoxha 3 giorni fa
😍
ani ani
ani ani 5 giorni fa
👏👏👏👏👏
Rozalita
Rozalita 5 giorni fa
20,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️
Adil Shpata
Adil Shpata 5 giorni fa
Bravo .Jeni te mrekullueshem..
Mandy's_Music
Mandy's_Music 5 giorni fa
Wooo!you^re on fire!!💥💥 Have you heard of Sessions? I think you will kill it there!
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi 5 giorni fa
🇦🇱🙏❤️Ju lumteeee ⭐️Shumeeeee Shumeeee e bukuroooo 🍁Ylli muzikes 🌸Anxhela Peristeri 🔥Superr 🍁Sinann Hoxhaa❤️
Lulzim Popshini
Lulzim Popshini 4 giorni fa
👏🤵👌
Γιουστιν Τοτσι
Shum bukur me sukses
lupo Manaro
lupo Manaro 5 giorni fa
Suksese mreti suksese elle biondes bravo ragazzi
onuri Xhylani
onuri Xhylani 5 giorni fa
Suksese
Rudina Ndrecka
Rudina Ndrecka 5 giorni fa
Cfarè zèri te bukur qè ka Sinan Hoxha 🔝
Lyuben Dino Tsvet
Lyuben Dino Tsvet 5 giorni fa
🔥🔥🔥🔥🔥
Negi Ushe
Negi Ushe 5 giorni fa
Super keng
El Za
El Za 5 giorni fa
Missed u so much Sinan the best bring joy in our life
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 5 giorni fa
Cute 🥰
Hajrie Kelmendi
Hajrie Kelmendi 5 giorni fa
Ju urojme shume Suksese edhe ju kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💫💫💫💫💫💫💫❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Esma Kryemadhi
Esma Kryemadhi 5 giorni fa
Ooo Tironci im te kendofte ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌟🌏🙏🙏🙏🙏dhe Anxhela 🌟🌏
Matilda Mema
Matilda Mema 5 giorni fa
Bravo suksese lart e me lart ishalla
Uğurcan Anik
Uğurcan Anik 5 giorni fa
Love from Turkey!🇹🇷❤ Queen of Eurovison❤❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Marsel Cela
Marsel Cela 5 giorni fa
From Albania 🇦🇱🇦🇱🤩
Jurida Xherri
Jurida Xherri 5 giorni fa
Shume e bukur bravo qe te dy
Fatjon Dervishi
Fatjon Dervishi 5 giorni fa
Suksese te dy jeni mrekullushem 💋💋 🤙👏 ju pershendes nga elbasan👋
Andi Bllana
Andi Bllana 5 giorni fa
Po ku je mor sinan se ke pas hum fare kto koh
Riza Barruku
Riza Barruku 5 giorni fa
❤❤
Linda Kurtaj
Linda Kurtaj 5 giorni fa
Shum bukur kenga 😍👍😍👍👸🏻🤴🏻👋🏼🥰🥳🥳🥳
Festim Kurti
Festim Kurti 5 giorni fa
Oti je legjenda e muzikes sinan hoxha
Sara Hajrullahi
Sara Hajrullahi 5 giorni fa
Wow super hit 😁
Vasilika Muzhaqi
Vasilika Muzhaqi 5 giorni fa
super kenge bravooooooo💋💋
Ελενα Σαρικα
Suksese !! Hit !Super kenga Bravoooooo !!Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri !!🙏🙏❤️❤️
Ardjana Sulejmani
Ardjana Sulejmani 5 giorni fa
Anxhela 🌟 Suksese
elena xhika
elena xhika 5 giorni fa
Suksese
Real Shqipe
Real Shqipe 5 giorni fa
Super 👌
Fairy Kaitlyn
Fairy Kaitlyn 5 giorni fa
Thanks god a new song with Sinanin.
Ionut Nechita
Ionut Nechita 5 giorni fa
:)
Juljan Rama
Juljan Rama 5 giorni fa
👏👏
Ela Celiku
Ela Celiku 5 giorni fa
🌷
Lisus Albania
Lisus Albania 5 giorni fa
Stili jot i ri me pelqen shum edhe kenget ke te mrekullushem 🤩🤩😍 Te lumt
Ndricim Koromani
Ndricim Koromani 5 giorni fa
👏👏👏
Age Biblekaj
Age Biblekaj 5 giorni fa
Suksese e gjitha te mirat 🙏🏻🍀
pamela Hyra
pamela Hyra 5 giorni fa
Super keng bravo te dy😍😍😍
Emilian Cala
Emilian Cala 4 giorni fa
Dy Yje⭐❤🌟💖👑
Giipsy Sheejj
Giipsy Sheejj 5 giorni fa
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Nik Nik Deda
Nik Nik Deda 5 giorni fa
Super hit 💣💣🔥🔥
Anhel Milaqi
Anhel Milaqi 5 giorni fa
Bashkpunim perfekt shum bukur kenga.
Vic Haslli
Vic Haslli 5 giorni fa
Jua honksha zemrat
Eduart Gjergji
Eduart Gjergji 5 giorni fa
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
olti kolnekou
olti kolnekou 5 giorni fa
Super 👏👏
ariu shqiptar
ariu shqiptar 5 giorni fa
Anxhela juve jeni si Diell te pervolon fare😍
Vani Matoshi
Vani Matoshi 5 giorni fa
Cool song 👍
Il prossimo
Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre
5:24
Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora
3:03
visualizzazioni 1 000 000
Lil Tecca - Money On Me (Official Audio)
2:23
BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE
3:07
Arilena Ara ft. Noizy - Murderer
3:28
visualizzazioni 3 000 000
THE SWITCH | BRODA SHAGGI | MR MACARONI
11:24
Lazio-Triestina 5-2 | Highlights
4:02
visualizzazioni 45 521
Dhurata Dora ft. Noizy - Mi Amor
3:04
visualizzazioni 3 034 358
Race Highlights | 2021 British Grand Prix
7:02