Buio

Sinan Vllasaliu ft. Meda & Besnik Qaka - Kolazh (Gezuar 2021)

ArkivaShqip
Iscriviti
visualizzazioni 1 084 916
94% 10 304 545

Facebook: facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Orkestracioni: Nurteel & Faruki
Video by MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/77F7LIZ7jlFKkpRSjc7BEA
iTunes: music.apple.com/us/album/kolazh-feat-meda-besnik-qaka-single/1542020162

Intrattenimento

Pubblicato il

 

20 nov 2020

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
Dj Nikolla
Dj Nikolla 16 ore fa
Super te tre..
Admir Admir
Admir Admir 19 ore fa
Kishni lujt qoke
Emily An
Emily An 21 ora fa
❤❤❤👌
Lule Gashi
Lule Gashi Giorno fa
🔥🔥🔥
arsen fier
arsen fier Giorno fa
Rsspekte per te tre shum kenge e bukur
Fidan Ramadani
Fidan Ramadani Giorno fa
Dfffhhgv 0
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
Cirkuzattt shhummm te ladrum si cirk jeni bo .a po i muwhni hunt kapak e po rengni kapak para gjirimeve a😂😂😂
Emily An
Emily An 21 ora fa
Great Video...cheers bud!!!?
Ori Ori
Ori Ori 2 giorni fa
Hhhhjjjkkjjuuujuukjj
jola ola
jola ola 2 giorni fa
Sa bukur ju shkon dhe kjo rryme👍🇦🇱
sami sami
sami sami 2 giorni fa
Belle chanson de Soolking 🇩🇿🇲🇪🇲🇪🇲🇪🇩🇿🇩🇿🇩🇿
Monika
Monika 2 giorni fa
Legjenda jeni 👑Kur fillon Meda, hypen Energji❤
hen ko
hen ko Giorno fa
Super kolazh 👍👍
Jumni Jumni
Jumni Jumni 2 giorni fa
Oj grue a ta leshoj klimen....jo bre leshoje meden. Haha Ce meda
hen ko
hen ko Giorno fa
3 legjendat👏🎶🎆🧨
Smail Kujovic
Smail Kujovic 2 giorni fa
,ls.,,sosnitvlmübojpipbmjjmmmkl
Smail Kujovic
Smail Kujovic 2 giorni fa
Üeäeäè0ööe,ld,lls
Smail Kujovic
Smail Kujovic 2 giorni fa
SsäSWäASÄSÄSTEUBFYDSÜSÜSÜSÜSÜSÜÜDÜSSÜÜSÖSÖÖSÖÖSÖSÖSÖSÜÜSÜSÜWÜÜWÜSÜSÜÜSÄÄÄSÄSÄSÄSÄÄ😍😘
Ela Celiku
Ela Celiku 2 giorni fa
🌺
opzz xsin
opzz xsin 2 giorni fa
3 legjendat👏🎶🎆🧨
bodoti qwiu
bodoti qwiu 3 giorni fa
🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
Tosi Albania
Tosi Albania 3 giorni fa
Vafanculo sinanit se seshte shqiptar, Meden dhe shokun psh
Baba ali
Baba ali 3 giorni fa
me pas mundesi qet meden mos me pa ma mire kish qen po jau prish sharmin k'tyre dyve pff
Ledison Sadria
Ledison Sadria 3 giorni fa
Mmm9mmmmmmmmmmm
opzz xsin
opzz xsin 2 giorni fa
SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE
Vjosa Krasniqi
Vjosa Krasniqi 3 giorni fa
Sa mire këndoni si gjithmonë ju lumt
bodoti qwiu
bodoti qwiu 3 giorni fa
🔥🔥🔥
Like aMoon
Like aMoon 4 giorni fa
Bravo ju koft edhe pasket qen te organizuar ketu se ne potpurin e vitit tkaluar meda kendojke ne vend te sinanit sinani ne vend te besnikut hahahahah legjenda 😍
Leonora
Leonora 4 giorni fa
Mat mirt jeni zani ju shkon si gjith mashallah ♥️ ju 3 e sdritni vendin Qata permas shum palidhje
hen ko
hen ko 4 giorni fa
3 legjendat👏🎶🎆🧨
Halit Berisha
Halit Berisha 4 giorni fa
Super kolazh 👍👍
RiN S
RiN S 4 giorni fa
Super se bashku amo Besniku e ka nje ze brilante ✨👌
Dafina Gashi
Dafina Gashi 4 giorni fa
❤❤❤❤👌👌👌💔
Skenda 1234
Skenda 1234 4 giorni fa
@hen ko jan me qiri
Yllka Selami
Yllka Selami 4 giorni fa
Wooow Woow wooow Remix
Kamela Pashku
Kamela Pashku 5 giorni fa
Super keng 👏👏
Leta Berisha
Leta Berisha 5 giorni fa
🌹🥰
Felber Zoje
Felber Zoje 5 giorni fa
FELBER ZOJA
Felber Zoje
Felber Zoje 5 giorni fa
O goja ju lumt o bylbyla gjetmon zemra ju kendoft na knaqt shpirtin😚
Trim Ninaj
Trim Ninaj 5 giorni fa
Uty
Izzy S
Izzy S 5 giorni fa
potpuri e shkelqyer
pajtesa lakna
pajtesa lakna 5 giorni fa
SA I BUKURE KY KOLAZH JU LUMTE
drttyu liqm
drttyu liqm 6 giorni fa
🔥🔥🔥
Greta Myrteza
Greta Myrteza 6 giorni fa
Me pelqen nga here kolazhed dhe meda dhe sinan jan te preferuarit per mua
Visar Kalludra
Visar Kalludra 6 giorni fa
Aty ku osht sinani ka shyhret respekt legjend
Shpresa Ballolli
Shpresa Ballolli 6 giorni fa
🌍🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤔😷🤗🤗🤗🤗🤗🔐
drttyu liqm
drttyu liqm 6 giorni fa
Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...
Krasniqi Berat
Krasniqi Berat 6 giorni fa
👏👏👏
Flora Tahiri
Flora Tahiri 6 giorni fa
Besnik Qaka super kengtar gjitha zhanret i kendon.. 👍👍👍
ArdianLimanmeraOfficial
Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!
Yasemin Kurtaran
Yasemin Kurtaran 6 giorni fa
Sırbistanda 'da sıgara içne yasağı getirdim özellikle gümrükte çalısan görevlilere yasak var ! 🇲🇩
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi 6 giorni fa
🇦🇱🙏❤️Shumeeeeee Shumeeee Bukuroooo Ju lumtee🍁💯🙏
Marco Marbach
Marco Marbach 6 giorni fa
7p9ü8p
Nora Dem
Nora Dem 6 giorni fa
❤❤❤👌
Kosova Ferizaji
Kosova Ferizaji 7 giorni fa
Bravo te treve
nijuo joing
nijuo joing 7 giorni fa
🔥🔥🔥
Girl Girl
Girl Girl 7 giorni fa
Like pa e ndegju 🤣🥰🥰🥰
Behare Hoti
Behare Hoti 7 giorni fa
Super veq ma shum kangt e sinanit jan knu
A Belushi
A Belushi 7 giorni fa
Çfar "Studio" është kjo ? Si mu kon naj magazin ...
nijuo joing
nijuo joing 7 giorni fa
Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾
Bruna
Bruna 7 giorni fa
wuw sa bukur Gezuar 2021 . te tre bukur 👏🙏
Flora Zyberaj
Flora Zyberaj 7 giorni fa
Zoti iu ruajte e iu bekofte gjithmone.Faleminderit per momentet e bukura qe na i dhuroni.
Dita wien
Dita wien 7 giorni fa
Super bravo🥂👌👌👌
Zoja Rrahishta
Zoja Rrahishta 7 giorni fa
Artista me plot goj
Lulijeta Ibrahimi
Lulijeta Ibrahimi 3 giorni fa
Hallall ju qoft perfeckt 😍👍👏👏👏👏👏👏
dutoiu hour
dutoiu hour 7 giorni fa
❤️❤️
Xhane Xhane
Xhane Xhane 7 giorni fa
Me te miret. 👍👍👌👌
Sabrije Biqmeti
Sabrije Biqmeti 7 giorni fa
Shum mire supper👍
Sumeja Blakqori
Sumeja Blakqori 7 giorni fa
QFAR KËNGE SA E MIR
misolou fout
misolou fout 7 giorni fa
🔥🔥🔥
Dorian Velija
Dorian Velija 8 giorni fa
❤❤❤
Argjentina Kadrijafkfmgnf
1ido h3💗🎁🎁🏸🎁🎁🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
dutoiu hour
dutoiu hour 8 giorni fa
👏👏👏👏
misolou fout
misolou fout 7 giorni fa
qiell dhe pyete atë))
Ramzi David
Ramzi David 8 giorni fa
Solkinng ft dhorata 🇦🇱🇦🇱🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇩🇿🇦🇱🇦🇱
Melazim Vishi
Melazim Vishi 8 giorni fa
Gjigant'a. 👌👌👌👌
Alenna usa
Alenna usa 8 giorni fa
Aty ku osht Meda ska ma hite ,Gezuar 2021 🍾
dutoiu hour
dutoiu hour 8 giorni fa
Was ist das für eine Döner scheisse
Fidan Pllavci
Fidan Pllavci 8 giorni fa
Sinan Vllasaliu osht king i Musikes edhe si Sinani mo nuk Lind mo nona ky osht Bossi in Kosoves per Musik
shyqeri_sinani
shyqeri_sinani 8 giorni fa
🇽🇰🇦🇱
cqvio doli
cqvio doli 8 giorni fa
❤️❤️
Smirnov TV
Smirnov TV 8 giorni fa
Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.
Салават Салаватов
Gehen Sie zur Telegramm-App, suchen Sie den "Walter CoinCoin" - Kanal und verdienen Sie.
Durim Toca
Durim Toca 8 giorni fa
👏super 🥂
Azra Melek
Azra Melek 8 giorni fa
Hajde jashaaaaaa
Zima Nzr
Zima Nzr 9 giorni fa
Besnik hallal koft zanin
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak 9 giorni fa
💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Ozmon Ukaj
Ozmon Ukaj 9 giorni fa
Öoi
Semie Frangu
Semie Frangu 9 giorni fa
👌
Ma Vi
Ma Vi 9 giorni fa
Was ist das für eine Döner scheisse
Roland Prini
Roland Prini 9 giorni fa
BRAVO MEDA EDHE SINON VllASALIU EDHE BESNIK QAKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💖💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
A A
A A 9 giorni fa
Si loqka valla bravo super keng ❤️😍💋😘
Hello OO
Hello OO 9 giorni fa
Mas miri dej tash bash kponim
Dede Bezhi
Dede Bezhi 9 giorni fa
Kënget e mira. Sjelljet si Fmija ☹
jana jana-jana
jana jana-jana 5 giorni fa
Adoleshecn ala se paskan kalu per at sjelljet zerroooo🙄
Nefise Zeneli
Nefise Zeneli 9 giorni fa
Ju e boni mas miri ju lumtt e knofshi gjith naj knaqt zemren zoti ju knaqt 💃💃💃
AlbanionStallion
AlbanionStallion 9 giorni fa
Deutsche Trends kicken wieder 👌
Marjana Gjergji
Marjana Gjergji 9 giorni fa
👏
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe 9 giorni fa
Das ist nicht albanisch was stellen diese idioten dar 😅
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe 6 giorni fa
@Tina was willst du damit jz sagen hahaha jeder hat seine eigene Meinung du Patriotin
Tina
Tina 6 giorni fa
@Shqipe Shqipe Ein paar Stellen und jetzt? Was ist so schlimm daran? Warum kann man die Musik nicht einfach genießen, sondern muss immer dran kritisieren. Albanische Lieder sind einfach 🔥 egal ob mit oder ohne rumänisch/bulgarisch.
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe 6 giorni fa
@Tina das ist bulgarisch/rumänisch
Tina
Tina 6 giorni fa
Die Musik ist Bombe! Dein Kommentar ist irrelevant.
Kqiku Besim
Kqiku Besim 9 giorni fa
Meda loqk osht 💚
jimy jimy
jimy jimy 9 giorni fa
cheesy cheezy cheezy nuk shihet
Dacic Sk.
Dacic Sk. 9 giorni fa
i Shum Bukur
Tim Krause
Tim Krause 9 giorni fa
The song has now 248.000 views
Ambeta Skenderi
Ambeta Skenderi 10 giorni fa
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
lejla arifi
lejla arifi 10 giorni fa
3 legjendat👏🎶🎆🧨
albulena lena
albulena lena 10 giorni fa
Shqipettt 🔥🔥🔥🔥🔥
Micail Bogdanovic
Micail Bogdanovic 8 giorni fa
💪
Aurora Ranci
Aurora Ranci 10 giorni fa
Lu lumt goja👏👏👏♥️♥️♥️
Animentis
Animentis 10 giorni fa
Danke merkel
Xhylizare Dobrunaj
Xhylizare Dobrunaj 10 giorni fa
👍👍👍👍👍
klinton bekaj
klinton bekaj 10 giorni fa
×××):👑👑👑🏆🏆🏆
Rita Dua
Rita Dua 10 giorni fa
Mate miret dhe,
King bessi
King bessi 10 giorni fa
Kta masi vet tqart e qartin edhe muziken MBRETAT
Luljeta Jacobsz
Luljeta Jacobsz 10 giorni fa
sorry Meda why ?????? I looove all your songs but this is by far my least favorite of all
Deti Cila
Deti Cila 10 giorni fa
Ju lumt goja. Te treve. Jeni me te miret
Prossimi video
Sinan Vllasaliu, Meda, NRG Band - Potpuri
04:33
Built Secret Treehouse City! *24 Hours*
14:09
Rita & Fidan - POTPURI 1 (GEZUAR 2021)
09:32
Meda - Ish dashnia (Gezuar 2021)
03:05
visualizzazioni 462 000
Meda - Oj shoqni (Gezuar 2021)
03:38
visualizzazioni 1 100 000
Ylli & Shpresa Potpuri
08:52
visualizzazioni 114 000
QUANDO DIVENTO GELOSO..
6:21
visualizzazioni 141 860