Buio

Stop - Tirane/ Skandali, prostitucion ne rruge e femije tutore te nenes! (10 shtator 2019)

RTV KLAN
Iscriviti
visualizzazioni 615 889
84% 1 975 354

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Emisioni “Stop” sjell me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamjet skandaloze, vijnë nga kompleksi malajzian, përballë “casa italia”. Nga kjo situatë janë shqetësuar banorët, të cilët kanë ngritur zërin, por asnjë zgjidhje. Gjithcka ndodh si ritual i përnatshëm, nën hundën e policisë. Më skandaloz është fakti, se fëmijët e mitur shërbejnë si tutorë të nënës e negociojnë me drejtues automjetesh e klientë të mundshëm.

Intrattenimento

Pubblicato il

 

10 set 2019

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 596
Τριανταφυλλος Τσαρνας
Nuk me kan pa me keq se kjo situat me beri pershtypje pranija e femijeve
Stefanos Sulaj
Stefanos Sulaj 13 ore fa
Keto femi duhet ti marre sociali.
Stefanos Sulaj
Stefanos Sulaj 13 ore fa
Pastaj rriten ato femit dhe rrembejn vajzat e ati tjetrit qe i ka rritur me mund e me shkoll. Vrasin presin njerez te pa fafshem siq ndodh ne shqipri
Alketa Hasanaj
Alketa Hasanaj Giorno fa
Hapu dhe me keto femra dhe je dhe nene.O zot ku ka perfunduar shoqeria sotme
Thelleza Coraj
Thelleza Coraj 3 giorni fa
Ju nuk kini një emision serioz o njerëz! Ju merrni rrogën vetë e rrini urte. Po na shkatërruat fëmijët familjen o injorant me pages. Unë zdi si kini gra e fëmijë ju! Ju keni emisionin me keq se ajo që del aty në rrugë. O rregjizor ju vraft zoti digjeneroni një komb të gjithë me këtë emision buçe që kini.
Festim Kertusha
Festim Kertusha 3 giorni fa
Kur. Politika. Si. Karakurvat Ka. Kurva. Ruges
Kumrije Hasani
Kumrije Hasani 3 giorni fa
Ju vet e nxisni prostutcionin,ato vajzat kercejn ne tavolim si striptiste edhe ju i shikoni,kjo tregon se nuk eshte emision serioz,a shikohet ky emision me femijet,se di cka drecin nxirni kto vajzat,a mendoni se do te shikohet me shum,kjo eshte vertet turp.
Vlore Vlore
Vlore Vlore 3 giorni fa
Puna e saj cfare bn nk e paragjykon askush se ajo dihet halli e ka cuar n ate rruge Po femijet gjynah ku i con prz fundi botes gjynah
FOR LIFE
FOR LIFE 4 giorni fa
KJO KURVA SQENKA AS MIR NGA TRUT 😂😂😂😂😂😂
FOR LIFE
FOR LIFE 4 giorni fa
PO JU MBARUAR SI KOMB E SI NJEREZ. RRONI KOT. VETEM NUMER BENI. SKANDAL I PAPAR. SHOK. SHQIPERIA FABRIK KURVASH E KURVARESH. CAR DO PRESESH. PLERAAAAAAAAAAAAA
Fuck You
Fuck You 4 giorni fa
Rrofsh qe na i tregut si vend . Klient te perditshem ktu tani .
Nimet Ljimani
Nimet Ljimani 5 giorni fa
O Zot gjer ku ka arritur Shqipëtari, o Zoti madhe na ndihmo
Mario Ali
Mario Ali 5 giorni fa
Kurva ka ne te gjithe boten dhe ne rrug po jo me femi
Renis Llalla
Renis Llalla 5 giorni fa
Hahahah iku me sak ai u fut nferra tu maru pun🤣🤣
Hard Boy
Hard Boy 3 giorni fa
Renis Llalla Lot😂
Franci Franci
Franci Franci 5 giorni fa
dhe ato qe kercejn aty para syve te juaj pa brek .i mut esht bo ky vend shan muti kaken i thon ksaj .
ALBANIA Tullumani
ALBANIA Tullumani 5 giorni fa
Un e di kish o ajo kurva o e ka emrin mami kurva
adiana anaadi
adiana anaadi 5 giorni fa
Pastaj thon shqiptqret dun me ik Arsimi do me te q.... Mjeksia te q.. Pa pyt Drejtsia do me te q... Jan shum e smahen dot te gjitha A i hongert mortia ene ate gocen kur nuk mso shko gjej pun ene petagogun qe e shiti vetwn per i pi....
Albin Kurkushi
Albin Kurkushi 5 giorni fa
Shikues nuk jam nga Shqipëria ju lutem rrehni kta 2 Pedera pa Ndër nëse i takoni dikun
Aleksandra Pepkolaj
Keto vajzat qe keni ju ne skene si kurwa jan ee kujdes se keto sene i shohin femija
Ermal Ermalos
Ermal Ermalos 5 giorni fa
o stopi pyetje 1milion € per ju...; Ato qe kercejne aty a me thua pse ne vend te atyre 2 bijave te nenave qe pronari i paguan te dredhin bythet ,a do pranonte te ishin vajzat e veta??? apo genti apo sajmiri te ishte nje nga velinat gruaja e tyre????
Kopil Infinit Albania
Kjo sene eshte marksizmi kulturore!!1!1
Meik Müller
Meik Müller 6 giorni fa
O Stopi Po ato valltaret që i keni çka janë? Xhaxhi ato vajzat janë Kurwa !
Meik Müller
Meik Müller 20 minuti fa
Albulena Dina Bravo 👍 se është bër çdo gjë gjithçka por vetëm jo shqiptare turp turp nuk mundet njeriu familjarisht as programet shqip me i pa rrahat ..😱 faqja e zezë.com.
Albulena Dina
Albulena Dina Giorno fa
Meik Müller bash bre valltaret ne studio e ktu folin per kto nuk dinqfar logjike ka kjo prostitu ka kallzu krejt trupin njejt si ato vallataret per pak te zhveshura krejt te kercejn ☺️ aty qfar msimi Jep ne nje an kishe po luftojm te keqen dhe ne studio valltaret
Mara Musej
Mara Musej 6 giorni fa
Po ky e beri vertet me kete ?
Elis s
Elis s 6 giorni fa
E urrej kombesine time sepse e perfaqson nje mafios she nje shtet mafiozash,gjeja me mire eshte te tresesh ate pasaporte pa,asnje dhoj vlere....
erta midle
erta midle 6 giorni fa
Lejeni rehat ndihmojeni se kjo nga mjerimi ka perfundu ketu. Pra dy femijet nihmojini.
Ilir Illyria
Ilir Illyria 6 giorni fa
Smujta qe asht ne shqiperi edhe nkosove asht ardh
Ilir Illyria
Ilir Illyria 6 giorni fa
Katastrof asht asht ky shtet edhe studio e ktyne dy hajvanave asht prostucion
Ilir Illyria
Ilir Illyria 6 giorni fa
Katastrof 100 her ma mir ne kohen e Enver hoxhes
Filma Shqiptar
Filma Shqiptar 7 giorni fa
Po si perfundim e qiu qytetari😂😂
Armend Gashi
Armend Gashi 7 giorni fa
Shtet muti
Tony Montana
Tony Montana 7 giorni fa
*Shqiperia ka shku per leshi*
Marketin Skanaj
Marketin Skanaj 7 giorni fa
Policia e korruptume!!! Po une u habita për femijet... Taman Mame e mirë edhe e bukur💩
Ton Alb
Ton Alb 7 giorni fa
Po shteti duhet ta ligjirojne ne vende te posaçme si ne gjithe boten.
Klaud Luli
Klaud Luli 7 giorni fa
Fundi botes.. 😐😐😐
Shpresa Sula
Shpresa Sula 7 giorni fa
Ok kjo zonje shet trupin per te rritur femijet gje shum e gabuar dhe ulje per moralin .... ma gjithe kto meshkuj qe shkojne aty esht normale ndoshta gjithe jane te martuara o me femijet qe i presin ne shtepi ? me falni ma si jane kurvat ne rruge jane dhe qejte
Andi Cena
Andi Cena 7 giorni fa
Po policet jon me kurva se ajo rlindja beri pushtet me kurva
forttunato ,
forttunato , 8 giorni fa
Ajt ma ka pa ardh Koha me dal edhe shqipni adoni evropen ishtu asht evropa me kurva rruges
ela ela ela
ela ela ela 8 giorni fa
O zot ca po na shikon syri o zot
Gazi Hoxha
Gazi Hoxha 8 giorni fa
zot i madh vepro nje or e me par shkaterrohe kte dynja ku po vemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Jonida Dhima
Jonida Dhima 8 giorni fa
Të vij turp . Ta djegin dhin. Të paktën lej fëmijët n shpi dhe ik pirdhu për vete ose çoni më mirë ti mbajë shteti . Idiotsirë
emanresukcuf
emanresukcuf 8 giorni fa
Prostitutat ne rrug , kurse kta e plot Te tjere neper emisione kan prostituta live
Skerdi Marashi
Skerdi Marashi 8 giorni fa
Pse gjykoni o mizerje njerez.ajo me per 1 cop buk e bo...kujtoni se ka qejf ta boj..shteti jon eshte plere qe nuk siguron minimum jetik qytetarve te ktij vendi
Lola Shehi
Lola Shehi 9 giorni fa
Vishini ato dy balerinat... pastaj gjykoni tjeret
Daku Malsisë
Daku Malsisë 9 giorni fa
Ore atje shiko cfar Adresash ka Shqipëria jam perball ksaj pas harqeve aty tek rrethi 😅😂😂😂😂😂 eshte nje zonje 😅 pastaj thjesht nga kjo imagjino cfar rregulli edhe ligjesh ka aty si funksionon vendi ku skemi gjerat me elementare qe ka bota Adresat e shpive edhe te rrugve si ne Kabulistan
Daku Malsisë
Daku Malsisë 8 giorni fa
petrit petrit jo jam Malësor Kruje nga Kruja e Skënderbeut
petrit petrit
petrit petrit 8 giorni fa
@Daku Malsisë e di e di ne jemi pa adresë dhe në vëndet e tjera ne nuk na gjen kush 😂😂😅😅😂
Daku Malsisë
Daku Malsisë 8 giorni fa
petrit petrit Ktu ku jetoj unë në Holland o shoku lëre se vendi ynë as një centimetër nuk i afrohet spo flas më shum
petrit petrit
petrit petrit 8 giorni fa
Shum keq rrugat nuk kanë adres fare si i kanë në itali e në vëndet e tjera 😃😃😅😅😅
Armando Bisha
Armando Bisha 9 giorni fa
Jam kurioz te di ku e ka gjet ate bluzen e UFC qr nice one.
Fisnik Smaja
Fisnik Smaja 9 giorni fa
Po ai gazetari i infiltruar e qiu apo jo?
Olind Marku
Olind Marku 9 giorni fa
Kush mund te ma shpjegoj pak ..? Po femijet pse i merr ajo ?? Q pun Kan femijet me nejt aty ...? T pakten femijet lej n shpi. . E pastaj Dil qiu sa t dush. . ..
ads 420
ads 420 9 giorni fa
30 nje e prishur shume jane :/ ajo thetra me 7 mije leke mbaronte pune te hekuroste dhe rrobat
ads 420
ads 420 9 giorni fa
Tjetra*
mio Deos
mio Deos 9 giorni fa
bonen qa bonen, ky gazetari prap se prap e qiu ket kurven
Marcus Aurelius
Marcus Aurelius 9 giorni fa
Leni mor te qihen nkrejt europen punojn kurva nrrug ku a problemi me ju te mediave??
KLARA KLARA
KLARA KLARA 9 giorni fa
Zot ku po jetojmë. Ky eshte fundi i botës😲😲😲
Aldo Tufina
Aldo Tufina 6 giorni fa
Fundi botes ka qen me koh ktu ke ne o Klara
Kledis Blloshmi
Kledis Blloshmi 9 giorni fa
GENTI JE MRET
L K
L K 9 giorni fa
Po flitni per prostitucion dhe vet keni femrat ne TV qe dalin gati zhveshur si REKLAM
keta keta
keta keta 9 giorni fa
O Zot ca tmerri tmerr tmerr i vertete 😥😥me vjen me te vertete natyralisht te qaj 😥😥😥😥😥
Skerdi 777
Skerdi 777 9 giorni fa
HAHAHAH kjo gruja esht ADA TIRONA , kerkojeni ne facebook dhe shifeni ca mostre esht booo
Drita Berisha
Drita Berisha 7 giorni fa
Omg ekam pa 😵
Hazir Gashi
Hazir Gashi 9 giorni fa
Shqiptaret si n shqipri si n kosov po dojn europ demokraci e pra ja Europa ja demokracia ja liberalizimi ja morali ja karakteri me pas kan xhaxhi Enver ose vetem 50%sistemi i tij kish qen pak ma ndryshe por ai ka vdek pra ju uroj te gjithve shqiptarve si n shqipri si n kosov perhajr Europa perhajr demokracia perhajr e QIMJA
Albania Arberia
Albania Arberia 9 giorni fa
O stopi po ke 140 prostituta ne parlament dhe shkon e filmon nje prostitut te vetme
Gezim Disha
Gezim Disha 9 giorni fa
i turpëshëm është edhe kërcimi i atyre vajzave që keni aty
Ramiz Mustali
Ramiz Mustali 6 giorni fa
V.
Anime Lover
Anime Lover 9 giorni fa
Turp te Ken sa keq per femijet
John Rambo
John Rambo 9 giorni fa
Eeeee ja nguli njehere ai
Prossimi video
My Childhood Obsession with Animals
8:29
visualizzazioni 2 632 761
SCHERZO - VINCIAMO 100.000 EURO
11:36
visualizzazioni 256 185
10 RIME CHE NESSUNO CAPISCE #10
14:33
visualizzazioni 111 708
COMPLETA LA CANZONE CHALLENGE! #4
11:10
visualizzazioni 261 319