Buio

Tërmeti 'Shkund Shqipërinë' - Live, 1 Dhjetor 2019

Top Channel Albania
visualizzazioni 222 436
91% 2 038 186

Një tërmet i fuqishëm tronditi në orët e para të mëngjesit të datës 26 Nëntor 2019, Shqipërinë.
Lëkundjet me magnitudë 6.4 në epiqendër apo intensitet 8 ballë fatkeqësisht morën disa jetë njerëzish e mbi 650 janë plagosur në Tiranë, Durrës, Fushë- Krujë e Kurbin.
Pamje të rënda, rrënoja dhe ambulanca në rrugë ishin imazhet surreale që pa sot çdo shqiptar. Lëkundjet u ndjenë në të gjithë vendin por edhe deri në Prishtinë.
Pranë epiqendrës në detin Adriatik pra në Durrës janë dhe dëmet më të mëdha. shumë banorë mbetën nën rrënojat e pallateve të shembura. disa janë nxjerrë të gjallë. të tjerë nuk ia dolën dhe operacionet e shpëtimit vazhdojnë.
Post lëkundjet vazhdojnë, gazetarët dhe kamaremanët e Top Channel ndodhen në lagjet dhe zonat ku ka më shumë dëme dhe në këtë edicion të jashtëzakonshëm lajmesh, Live 30 Nëntor 2019 ne vazhdojmë të përcjellim hap pas hapi.

Intrattenimento

Pubblicato il

 

1 dic 2019

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 6
doliio volay
doliio volay 6 mesi fa
Rama paska ndryshuar qenka ber burre i mire
bocoy noiu
bocoy noiu 6 mesi fa
Rama paska ndryshuar qenka ber burre i mire
eioshen boboi
eioshen boboi 6 mesi fa
Rama paska ndryshuar qenka ber burre i mire
bodoti qwiu
bodoti qwiu 6 mesi fa
Love the video ??
bcvbb hyui
bcvbb hyui 6 mesi fa
You're so great ??
Θοδωρής Τορι
Please
Θοδωρής Τορι
po si .
Θοδωρής Τορι
po sin
Emil Beq
Emil Beq 6 mesi fa
Rama paska ndryshuar qenka ber burre i mire
Emil Beq
Emil Beq 6 mesi fa
@bcvbb hyui i ben masazhe Rames ti??
bcvbb hyui
bcvbb hyui 6 mesi fa
You're so great ??
Prossimi video
I'm leaving YouTube.
2:47
visualizzazioni 412 137
Mauro Corona - #cartabianca 02/06/2020
27:42
Mudù - Le Brevissime 175
8:00
visualizzazioni 83 638
RITORNO ALLA "NORMALITÀ" - Parodia
2:39
IL VINCITORE È .....
12:50
visualizzazioni 276 291
CHI È IL MIO ISCRITTO con PIÚ ISCRITTI?
10:08