Buio

Tahir Boshkaj - E bukur si hëna (Official Video) 

Tahir Boshkaj Official
visualizzazioni 4,4M
99% 14 000 1

Music: TAHIR BOSHKAJ & MARIO BREGU
Lyrics: TAHIR BOSHKAJ
ARMAND TREBICKA& MARIO BREGU
Arrangement: MARIO BREGU
Violin: ERALDO FETO
Guitar: BESMIR SHANI
Make Up: LANDA
Video: MAX PRODUCTION
_____________________________________________
🎤 Connect with 𝗧𝗮𝗵𝗶𝗿 𝗕𝗼𝘀𝗵𝗸𝗮𝗷
Instagram ► bit.ly/3iiRskB
Facebook ► bit.ly/3hfXMrN

Musica

Pubblicato il

 

6 apr 2023

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti    
Irena Xhakolli
Irena Xhakolli 5 mesi fa
Shum keng e bukur nga nje kengetar brilant,besoj se vajza ne kip esht e bukur si hëna ,do te coj te nena te uroj suksese dhe cdo te mir ne jet 🎉💥💞🌟
ALMA OSMANI
ALMA OSMANI 26 giorni fa
Kenga shum shum e bukur kenga suksese gjithmon 👑👏👏👏👏👏
Erjona Blloshmi
Erjona Blloshmi 5 mesi fa
super hit
Entela Skenderaj
Urime ! Super 👏👏👏👏👏👏👏👏
Hektor Haka
Hektor Haka 5 mesi fa
Të lumtë goja dhe të këndoftë zemra gjithmonë suksese 🔥🔥🔥
Leonard Tita
Leonard Tita 5 mesi fa
Te kendofte Zemra Tahir Boshkaj Suksese 👏👏👏
Migena Elezi
Migena Elezi 2 mesi fa
Do te marr moj se te dua Qe te jemi mish e thua Dhe une mora ate qe desha Tamam mish e thua jemi sbejm dot pa njeri tjetrin 🙏🏻❤️
αγκισα 🧿
Superrr kenge te lumte goja !suksese te metejshme 🧿🥰🥰
Altin tocilla
Altin tocilla 3 mesi fa
Kenge e arrire shume mire arrtistikisht ju pershendes nga kukesi.
Megi Dajlani
Megi Dajlani 5 mesi fa
Super super. Bukur me i miri i shqiperise ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Zamira Dervishi
Zamira Dervishi 5 mesi fa
Te kendofte zemra si gjithmon i mbrekullushme me kenget e tua perla 🎉🎉🎉🎉😊🥰👏👏👏shummmm suksese
Majlinda Hoxha
Majlinda Hoxha 5 mesi fa
Te lumte goja. Ska si kenget tona . N'a kenaqe 👏👏👏👏👏
Melisa Sino
Melisa Sino 4 mesi fa
Teksti Moj e bukur sikur hena do te mar te coj te nena Moj e bukur si flori do te mar nuse per shpii Moj e bukur sikur flutur ngela moj duke tu lutur do te marr moj se te dua e te jemi mish e thua Esht nje vajz e bukur vajze me premtime mos luaj me muua s’eshte lodër zemra ime ( 2 herë ) Moj e bukur sikur hena do te marr te coj te nena Moj e bukur si flori do te marr nuse per shpi Moj e bukur sikur flutur ngela moj duke tu lutur do te marr moj se te dua e te jemi mish e thua Çfar ti bej sevdase qe me ty me zuuri thot nëna per djalin c’nuse qe me pruri ( 2 herë ) Moj e bukur sikur hena do te marr te coj te nena moj e bukur si fori do te marr nuse per shpi moj e bukur sikur flutur ngela moj duke tu lutur do te marr moj se te dua e te jemi mish e thua! Hajde moj aman aman se te kam shum xhan Hajde moj aman aman dasma t’ja bej bam
Klea Alla
Klea Alla 19 giorni fa
Shume e bukur kjo kenga
Aleksanderi Hoxha
❤te kendoft shpirti gjithmon te pershendes nga Gr.🎉❤❤❤❤
euklit haderi
euklit haderi 5 mesi fa
brravo tahir kam kenget e tua ne makine super vlla
Mimoza Kulla
Mimoza Kulla 5 mesi fa
Super muzike, super kengetar! Bravo👏👏👏
jonida gurabardhi
6 yh😊
Denisa tasuni
Denisa tasuni 5 mesi fa
Super kenge!Hiti i dasmave per kete vit
Teo
Teo 5 mesi fa
Shum keng e bukur suksese te pershendes nga larg
mari mariola
mari mariola 5 mesi fa
Sa e bukur kenga🥰, teksti⭐️ muzika, zeri embel, edhe kengetari si flori. Suksese Tahir 🥰🙏🏻
TheodhoraGjoni
TheodhoraGjoni 4 mesi fa
Sa e bukure kega ❤ teksi muzika zëri ëmbël
celnike bufi
celnike bufi 3 mesi fa
​@TheodhoraGjoni dhdhddifju
Sonila Voda
Sonila Voda 5 mesi fa
Jetofshe dhe gezofshe nji shekull. Ju falenderoj perzemersisht per kenaqesi ku na dhuroni 🙏⭐⭐⭐⭐⭐🕊
Zhaneta Sarand
Zhaneta Sarand 5 mesi fa
Te lumte goja Tahir kendon shum bukur jeta te behet keng e sukse ne te ardhmen
Vala Birbili
Vala Birbili 3 mesi fa
Shume kenge e bukur suksese !🎉❤
Dajana Gorezi
Dajana Gorezi 5 mesi fa
Kenga me e bukur e viti ❤❤❤ kenge qe te mbushin shpirtin urime lart e me lart 👏👏👏👏👏💅
TheodhoraGjoni
TheodhoraGjoni 5 mesi fa
Kega. Me. Bukure. E. Viti. Kega. Qe te. Mbushe. Shpirtine. Urime.
musaku jani
musaku jani 5 mesi fa
Suksese dhe bravo tahir 👏
ledja🧸
ledja🧸 5 mesi fa
Omg shum e e bukur. Suksese te metejsheme na kenaqe shume me kete kengen 👏👏🔥🔥🔥💫💫💫🙈🙈🥰❤️
Dituri Dituri bardhaj
Bravo 👍🌟
Elorenca Cenkolli
Fiksimi im kjo kenge!❤❤❤
Robert Mirani
Robert Mirani 5 mesi fa
Super. Te kendofte zemra 🇦🇱🥰🥰
nevrikja jote
nevrikja jote 3 mesi fa
Kenaqem ❤❤❤ bre me kete knge
Renato
Renato 5 mesi fa
Zjarr jugu si nga hera ❤🇦🇱
kalia komanaku
kalia komanaku 5 mesi fa
URIME nga ANGLIA, GOD bless you DEAR ❤🙏🙏
Eli Spaho
Eli Spaho Mese fa
Sacro Monte
Llazi Pendavinji
Super kenge qe po kendon faleminderit shoku per kete kenge qe po ndan me ne suksese
DamianTube
DamianTube 5 mesi fa
zemra te kendofte na kenaqe shpirtin👏👏
Rudina Mezini
Rudina Mezini 5 mesi fa
Këngë shumë e bukurë e bukurë si hëna
Valeria Haxhi
Valeria Haxhi 5 mesi fa
Shum kenge e bukur ❤👏suksese tahir 🔥🔥❤
Lorenc Tanasica
Lorenc Tanasica 3 mesi fa
Bravo jeyllbote bravo kendon bukur pelqej bravo Tahir 😢
avni kapxhiu
avni kapxhiu 3 mesi fa
Te kendofte zemra koleg 👌👌
ermal bolena
ermal bolena 3 mesi fa
Ηηγτφηηξνβφφηξκ❤❤❤❤😂φφδηγηγγηψψγζφβφξηθλ9θφφγγγφτρφδγηφξηγγφωωωγγγωψχωψψωωχηγγξηηξφξηηβγξλκξηυρφφηηξηηηγγγηηηηηηγγηδγγυγγγγτυγδγηκγφγφηξηηηγγ ξψωβ να τα στείλω 🏜🏣🧱🏗🧱🪨🪵🏤🤗😔😶😪😔😔😑😏😑🤑😶
yutube 2020
yutube 2020 5 mesi fa
Super keng ...Na kenaqe dhe zeri super 😊😊😊😊
Fabjo Kullolli
Fabjo Kullolli 5 mesi fa
😍😍😍😍😍
Bije labe
Bije labe 5 mesi fa
Sukese per kengen e re o kapedan. djal qe njer ben nena te kendofte zemre ❤❤❤❤
Sonila Ahmeti
Sonila Ahmeti 3 mesi fa
Super👏👏👏🥰
Kolisokol Sokol
Kolisokol Sokol 5 mesi fa
Sa bukur na kenaqe shpirtin sa mir e sa bukur kendon suksese te metejshme 👏👏👏
Miri Kodra
Miri Kodra 5 mesi fa
Te kenaq shpirtin ky tekst dhe kjo muzik urime 🦋🦋🦋
Manjola Diko
Manjola Diko Mese fa
3:11 3:11 3:11 3:11
Astrit Vengo
Astrit Vengo 5 mesi fa
Te kendofte zemra
Stelina Selmanaj
Wowww kenga me fantastike e muzikes popullore !!BRAVO Tahir Boshkaj⭐️!
Arsen Cela
Arsen Cela Mese fa
❤❤❤
Ενκελεντα Σαλλα
Super 👌
Benarda Bulla
Benarda Bulla 5 mesi fa
Shum keng e bukur si gjith kenget e tjera qe ke ber je fantastic kur do vish njeher ne korfuz ta ndezim zjarr duke kercyer respekte😊😊
Leonard Hoxhalli
Eshte nje kenge e mrekullueshme🎉
Joana Buzi
Joana Buzi 5 mesi fa
E degjoj e degjoj e me shum me pelq … sh e bukur
Kastriot Sota
Kastriot Sota 5 mesi fa
Bravo tahir Super kenge e Bukur Suksese Dhe lart e me lart🤗🤗
Aleks Eriko
Aleks Eriko 5 mesi fa
Suksese 🤗🤗
blendi gjata
blendi gjata 5 mesi fa
Kenge e bukur te kendofte zemra suksese ...
Antonela Lazaj
Antonela Lazaj 5 mesi fa
Super keng vlla na kenaqe shpirtin🥰 suksese te kendoft zemra ❤⭐
Enea Mahmutaj
Enea Mahmutaj 3 mesi fa
Je nje kengetar shkelqyer bravo kenget tua degjoj cdo dit
Keta Basha
Keta Basha 5 mesi fa
Shum keng e bukur ze superrr suksese 🙏🙏🥰🥰
ketjona molla
ketjona molla 4 mesi fa
Te lumte ajo goje sa bukur kendon dhe shume fjale te bukura
Elina Elina
Elina Elina 2 mesi fa
Ooo qfar kenge e bukur me ta knaq shpirtin😍😍😍 te lumt
Leo Tushaj
Leo Tushaj 5 mesi fa
Super kengë.
Entela Skenderaj
Super👏👏👏
Erilanda Sofi
Erilanda Sofi 3 mesi fa
Shum kenge e bukur ❤
Oli Oli
Oli Oli 5 mesi fa
Suksese na kenaqe shpirtin. 👏👏😘
Suad D
Suad D 5 mesi fa
Vargje te mrekullueshme me zerin tend fantastik 🥰😍👏🏼
Alketa Jace
Alketa Jace 5 mesi fa
Sa kenge e bukur brabo mor djale na ke kenaq me kete zerin melodjos🥰🥰🙏❤️
Vera F
Vera F 5 mesi fa
BRAVO Tahir Boshkaj ju uroj shumë Suksese lart e me lart 🌟🌟🌟🌟🔥💥💎🙏🤗
Lorenc Tanasica
Lorenc Tanasica 3 mesi fa
Bravo djali tekendofte zemra zotite dhente nji nuset bukuretemire zotite bekofte Amen ekushtekathen per nukkam len zotin uneiduashum kenget etuate falimnderit tekam xhano bir
Rezi Xhaja
Rezi Xhaja 5 mesi fa
Sa këng e bukur bravo 🔥🔥👏👏🥰🥰
Anxhela Sharka
Anxhela Sharka 5 mesi fa
Keng shum e bukur
Fouat Fouat
Fouat Fouat 5 mesi fa
Suksese shumë kenge e bukur bravo🥰
Lila Lilushi
Lila Lilushi 2 mesi fa
Kenge e shkelqyer uroj nga shpirti te gjithe diemte te marin vajzat qe u do zemra
Adriana Mita
Adriana Mita 5 mesi fa
👏👏👏👏
Elida Kaiku
Elida Kaiku 2 mesi fa
Oo cfare kenge fantastike .te lumte goja e te kendofte zemra o flori ❤❤❤❤❤
ASMR $
ASMR $ 2 mesi fa
Suksese kudo artist ❤❤
Anja_12
Anja_12 5 mesi fa
Nje super kenge bravo 💎💫 moj e bukur sikur 🦋 ,,👏👏👏👏
Violeta Kondi
Violeta Kondi 5 mesi fa
Urime nga Athina ❤❤❤ Super kenge
Behar Shahu
Behar Shahu 5 mesi fa
Suksese Pasha🙏🙏 Bravo e ke Qar vlla.Te persh..🖐🖐
Katerina Karafila
Te kendofte zemra❤❤❤👑👑👑👑👏👏👏👏
Aida Corka
Aida Corka 5 mesi fa
Moj e bukur sikur hena jam Do te mar moj se te dua ♥ Kete keng ja dedikoj bashkeshortit tim Me sevda me ka mare flm
Frenki Bogdani
Hekur Hekur
Hekur Hekur 5 mesi fa
Super kenga respekte💝💝💝
Fiorela Hoxha
Fiorela Hoxha 5 mesi fa
Apapa sa kenge e bukur ❤❤❤ ritmi super
Kevi Kloi
Kevi Kloi 5 mesi fa
Super kengen 😊😊😊😊😊
Elsa Ymeri
Elsa Ymeri 5 mesi fa
Shum kenge bukur te kendofte zemra suksese🌟🌟
Alma Beqiraj
Alma Beqiraj 5 mesi fa
Shum bukure suksese
Etleva Hodaj
Etleva Hodaj 5 mesi fa
Supër të lumte goja ❤👏👏👏
Vera F
Vera F 5 mesi fa
BRAVO o Tahir sa bukur këndon ju uroj shumë Suksese je i mrekullueshëm..! 🥰🙏💥💎🤗
Edmond Vasiu
Edmond Vasiu 4 mesi fa
99olll
Riki Elmasllari
Riki Elmasllari 5 mesi fa
Suksese vlla
Alketa Vranozi
Alketa Vranozi 5 mesi fa
Shume kenge e bukur, suksesi te ndjekt ne cdo hap te jetes,larte e me larte te uroj, ja vlen te degjosh kete kenge 100 here ne dit,super.
Andi Boshkaj
Andi Boshkaj 5 mesi fa
Suksese kusho...❤❤❤❤ Te lumt goja ❤
Eranda Haxhiaj
Eranda Haxhiaj 5 mesi fa
Bravo super keng 🎉🎉
Shqiponja Malka Caushi
Suksese shum këng e bukur👏👏
Rajli Ndreka
Rajli Ndreka 5 mesi fa
😙😙😙😙😙😙😙😘😘😘😘😘😘
Arjana Sinjari
Arjana Sinjari 5 mesi fa
Te lumte goja super keng❤
Eli Spaho
Eli Spaho Mese fa
Mbi Qerpikun Tend
Το κορίτσι του ΣΥΡΙΖΑ
Kenge shume e bukur ultra ,por videoklipi eshte shume lluksoz duket sikur te mori nusja per xhipin...pak me thjesht ..Kenga popullore mbledh me shume fukarenjte sesa te pasurit... Sikur te kishe ven nje nene atje do ishte mrekulli....se me xhipa e me pishina nuk te rri nusja me nenen o Tahir!!! Suksese te metejshme!!!!
Johnnie
Johnnie 5 mesi fa
You are the Best Music 👌🙌❤️❤️😘
Morena Alla
Morena Alla 5 mesi fa
Zoti te bekoftë me kto këngë kaq te bukura 👏
Danjel Shehu
Danjel Shehu 5 mesi fa
Nje ze fantastik dhe fjalet jan perl suksese ne te ardhmen te uroi qe te vazhdosh me projekte te tjera sepse i duhet traditave tona nje ze si i joti
Jola Ela
Jola Ela 4 mesi fa
Kenga me e bukur❤❤❤
Gena Troka
Gena Troka Mese fa
Je mi i miri bravo kengetari im i preferuar🎉❤😊
renata lamaj
renata lamaj 5 mesi fa
bravo tahir shume e bukur kenga suksese gjothmone 🥰😍
Najada Iljazi
Najada Iljazi 5 mesi fa
Suksesee super keng 🎉🎉😊
Αφροδίτη Γιαούπαϊ
Te lumt goja o ylleeee keng e pac jeten tede gjithmon te ruajt zoti te dhent te gjitha te mirat e botes ca te doj zemera ❤❤❤❤❤❤❤♥️♥️♥️🌹🌹🌹🌹🌹🌹💥💥💥😍😍😍
fllad&heshtje
fllad&heshtje 21 giorno fa
Thjesht ringuj qetesie. Suksese djale
Dola Kape
Dola Kape 5 mesi fa
Super kenge suksese 👏👏👏
Il prossimo
Tahir Boshkaj - Dielli im
2:49
visualizzazioni 204K
What Would You Do?!😳
00:12
visualizzazioni 8M
Andi Shkoza - Capkene
3:31
visualizzazioni 7M
BUTRINT IMERI - MOJ DASHNI
2:57
visualizzazioni 20M
Renato Jaho - Me marrose
3:01
visualizzazioni 1,2M
Shiva - Syrup (Official video)
4:00
visualizzazioni 1,9M
Vasco Rossi - Gli Sbagli Che Fai
4:14