Buio

Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

Friends Entertainment
visualizzazioni 4 140 138
95% 39 651 1 750

❌ Follow Tayna:
instagram.com/tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
instagram.com/iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
instagram.com/cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
instagram.com/friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Musica

Pubblicato il

 

17 feb 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 100
Rudina Hoxha
Rudina Hoxha 32 minuti fa
Kush eshte fans i Taynes like 👇
Lussi Goga
Lussi Goga 3 ore fa
Tingull muzike...tingull...tingull qe te ben te ta degjosh perseri.
Fatjona Hodaj
Fatjona Hodaj 3 ore fa
Tayna queen
Magdalena Vechiu
Magdalena 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Fidana H
Fidana H 13 ore fa
Si ma bon jeten pa mu
Bi Bee
Bi Bee 23 ore fa
Why tayna? Fifi ish pershtat shum ma mir
Tayna Tayna
Tayna Tayna Giorno fa
I love u my world and I like very much your voice 🍭🦋❤❤❤❤❤❤
Bella 123
Bella 123 Giorno fa
Habitem me preferencat e shqiptarve. Kjo Tayna i ka do kong teper palidhje eh marrin klikime pa mase, ndersa kjo kenge nje Perle e vertete dhe nuk merr aq klikime 🤔🤔
Cassie
Cassie 3 ore fa
Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞
Lila Avdullahi
Lila Avdullahi Giorno fa
Oj loqk skom ni ksi muzike të mir
Cassie
Cassie 3 ore fa
Tayna shum e bukur jee o shpirt
merita ferati
merita ferati Giorno fa
b7sg7
Henriett Nèmeth
👌👌👌💯💯❤❤
Erzen ZE1
Erzen ZE1 Giorno fa
Ma e forta deri tash që e kam dëgju nga TAYNA EDHE FLORI LIKEEE LIKEEE MË SHUMË 👍👍👍👌👌
Ask to seduce Miss
90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅
erkida mhilli
erkida mhilli Giorno fa
Kida ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ tayna💩💩💩💩💩💩💩💩💩
Ինչպես Ինչպես
غير انا من دزاير⁦🇩🇿⁩
always winning
always winning 2 giorni fa
TAYNAAAAA u fucking did it again!!❤❤❤
LEART R
LEART R 2 giorni fa
O FLOR BUDALLA VEQ TU KAJT TU DASHT ME NEJT A
Ask to seduce Miss
...♡...
Florina Muho
Florina Muho 2 giorni fa
🤩
Ptao Tom
Ptao Tom 2 giorni fa
0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉
XhoniXhek Fiku
XhoniXhek Fiku 2 giorni fa
Tayna me autotune nk bahesh kengtare repin mirboll e boshe kengen jo
Magdalena V.D.
Magdalena V.D. 3 giorni fa
🎶🎶🥰🥰🎶🎶
Anisa Alii
Anisa Alii 3 giorni fa
Tayna shum e bukur jee o shpirt
soinhu foitu
soinhu foitu 3 giorni fa
Urime pavarsia Sa like dhe comment shkojnë për 13 vjet shtet Kosova 😘💙💛🍚🌝🌞
Ptao Tom
Ptao Tom 2 giorni fa
Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉
Filiz Öncü
Filiz Öncü 3 giorni fa
😍❤️❤️🌹💥💥
Eni Sulaj
Eni Sulaj 4 giorni fa
Pak pak dhe pse zgjati shume pak dashnia ishte nalt nalt🔙🔜
Tayna kida xhensila Queen
Tayna ti je perandoresh i vipave shqiptar
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj 4 giorni fa
Like kush po e degjon kengen duke lexuar komentet.
Klea Baci
Klea Baci 2 giorni fa
Une tani po lexoj dhe degjoj kengen na kishte munguar zeri I Flori Mumajesit ♫
soinhu foitu
soinhu foitu 3 giorni fa
0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉
ANNA
ANNA 4 giorni fa
itvid.net/video/video-yjY-cNz9Vdg.html
ANNA
ANNA 4 giorni fa
TAYNA JU JENI SHUMY E BUKUR 😘😍☺️🇦🇱
Shpetim Lushi
Shpetim Lushi 4 giorni fa
...♡...
Elife Sherifi
Elife Sherifi 4 giorni fa
Si ka mundesi qe Flori edhe kur renkon "Magdalenaaa", tingellon aq bukur!
Melek Mobile
Melek Mobile 4 giorni fa
Hit🔥
Melek Mobile
Melek Mobile 4 giorni fa
Super bashkpunim🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Melek Mobile
Melek Mobile 4 giorni fa
Wow
Shqiponja Bogiqi
Shqiponja Bogiqi 4 giorni fa
Qit naj keng me te bukur vetem vet
bodoti qwiu
bodoti qwiu 4 giorni fa
Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣
Anila Thaci
Anila Thaci 4 giorni fa
Soo nice song love u soo munch tayna im ur fans,u are soo beaudy girl and soo good,nise singerrre🔥💚🍉
bodoti qwiu
bodoti qwiu 4 giorni fa
QWX
Vaide Ahmetaj
Vaide Ahmetaj 5 giorni fa
Zeri embel flori
Xanadu Color
Xanadu Color 5 giorni fa
We missed Florii😍😍😍
Tuana Xheladini
Tuana Xheladini 5 giorni fa
ma te miret jeni
Dee99n
Dee99n 5 giorni fa
0:09 ke xhomat ne Bruksel 😉
Florian Hysa
Hahahaha
Adas Dzw
Adas Dzw 5 giorni fa
Love u tayna from algeria 🇩🇿
Esther Bumann Hänni
du bist di schonzte fon der welt
Bardhyl Dyrnjaja
Bardhyl Dyrnjaja 5 giorni fa
Flori mumajesi si gjithmon i papam me kenget e tij
No Name
No Name 5 giorni fa
🇦🇱
Xixa TV
Xixa TV 5 giorni fa
Shikoni kanalin tonë për videot me të fundit 👇👍
Klea Sulaj
Klea Sulaj 5 giorni fa
Tayna Magdalena Flori???????
Esmerald Elezi
Esmerald Elezi 5 giorni fa
Vetem per florin e pelqej kte keng 👏
Esmerald Elezi
Esmerald Elezi 4 giorni fa
Mbehet qefi 😁
Elife Sherifi
Elife Sherifi 4 giorni fa
Edhe une :P
Huanito Buci
Huanito Buci 5 giorni fa
Beni like🤩🤩😚😚😇😇
X__X __X__5 HD
X__X __X__5 HD 5 giorni fa
QWX
Horse Power
Horse Power 5 giorni fa
Nasa e qon helikopterin n’mars e na e kena zbulu magdalenen bravo bre krenar me juve 🤣
viktoriarama
viktoriarama 5 giorni fa
Flori I love u but this is one is a big disappointment 😩 limonatë Tayna girl your voice rocks ❤️ Hot babe💋
laura
laura 5 giorni fa
Like kush do taynen
Frances Xh
Frances Xh 5 giorni fa
Bukur Flori..
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi 5 giorni fa
🙏🙏🙏⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️👼🌷🌷
Rifat Rufa
Rifat Rufa 5 giorni fa
Jom myt tu pi per ni dashni
Rishav kumar
Rishav kumar 5 giorni fa
Most love from india 🇮🇳🇮🇳🇮🇳
Aneri Bala
Aneri Bala 5 giorni fa
Kush mendon se tayna me kenget e fundit e ka Prishur fare?
bardhyli77
bardhyli77 4 giorni fa
Vetem ti
Bjorna Draci
Bjorna Draci 5 giorni fa
ky tingulli me kujton Burrat me te zeza😅
Melina Visa
Melina Visa 2 giorni fa
😆😅🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😅😅😅😂
Mangekyou Sharingan
6/10
Rinesa Beqiri
Rinesa Beqiri 5 giorni fa
🥰🥰🥰❤❤🥰❤
Helan Guru
Helan Guru 5 giorni fa
Alle Songs bis jetzt Baba
ar. linda
ar. linda 6 giorni fa
please let the next song be Linda ....☺️🤪🥶 .nice 🎧🤩🥰
Yllka Mustafa
Yllka Mustafa 6 giorni fa
YLBETËShYIIKA
Yllka Mustafa
Yllka Mustafa 6 giorni fa
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Saranda Jaha - Hasani
Flori✨
Eljana Buci
Eljana Buci 6 giorni fa
me pelqen tayna vetem te kjo keng.Cuditerisht........
alket moli
alket moli 6 giorni fa
Uau ka dal shume e bukur kenga
lyrics songs
lyrics songs 6 giorni fa
Subcribe kanalin tim nese mendoni qe tayna ish reperja ma e mir kurse melinda dhe Rina nuk mund t'i afrohen tayness
Lea Ana
Lea Ana 6 giorni fa
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
bodoti qwiu
bodoti qwiu 6 giorni fa
[Si no quieres sub *** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏
Romesa Haliti
Romesa Haliti 6 giorni fa
Tayna është Baba i repit tayna 💋❤️💋❤️💋💋💋💋💋💋
Xhuana Mazelli
Xhuana Mazelli 7 giorni fa
🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy
Dormer Tekst
Dormer Tekst 7 giorni fa
Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don
bodoti qwiu
bodoti qwiu 6 giorni fa
Tajna quen👸
alalal alalal
alalal alalal 7 giorni fa
Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻
nazmie karaj
nazmie karaj 7 giorni fa
wow
OFFICIALLY SPARSH
OFFICIALLY SPARSH 7 giorni fa
Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero ITvid no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏
Giaco Mone
Giaco Mone 7 giorni fa
Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹
Lea Ana
Lea Ana 7 giorni fa
Shume e bukur me pelqen shume
lapo gee
lapo gee 7 giorni fa
Jav qifsha nanen
Arijeta Ahmetaj
Arijeta Ahmetaj 7 giorni fa
Shum bukur ❤️❤️❤️😘
Elion Enada
Elion Enada 7 giorni fa
Love it ❤️
bofooit gojo
bofooit gojo 7 giorni fa
parritshem trujt zoti yll bote ....
Senad Arifi
Senad Arifi 7 giorni fa
Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo
Angjelo Daja
Angjelo Daja 7 giorni fa
Magdalena 💕
Ruana Sula
Ruana Sula 7 giorni fa
α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ
Lira
Lira 7 giorni fa
O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨
bofooit gojo
bofooit gojo 7 giorni fa
MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,
Isnije Osmani
Isnije Osmani 7 giorni fa
Tajna quen👸
Sokol
Sokol 7 giorni fa
❤❤
Nila Nila
Nila Nila 7 giorni fa
Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!
Aldo Bandilli
Aldo Bandilli 7 giorni fa
kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit
Problex Alb
Problex Alb 7 giorni fa
Katastrof muzik
KKK
KKK 7 giorni fa
Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj 8 giorni fa
Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!
matilda luli
matilda luli 7 giorni fa
she is amazing
Blend Abdullahu
Blend Abdullahu 8 giorni fa
❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙
keli merko
keli merko 8 giorni fa
Shum vari lesht si kenge
Herbal Life
Herbal Life 8 giorni fa
Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.
bardhyli77
bardhyli77 4 giorni fa
Tayna eshte bombe fare me kete stil, ajo tregon qe mundet te kendoje ne disa fushe jo vetem hip hop dhe rap
Azra Zendeli
Azra Zendeli 8 giorni fa
Noch nie so schön Tayna 💖💘
Berat Qufaj
Berat Qufaj 8 giorni fa
Special❤tayna
Besim Gerqina
Besim Gerqina 8 giorni fa
Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
BESA
BESA 8 giorni fa
Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍
Edisad Delaj
Edisad Delaj 7 giorni fa
Qyqja😂
Il prossimo
Dhurata Dora - Harrom
03:37
visualizzazioni 19 000 000
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
visualizzazioni 60 000 000
Roblox is actually adding voice chat
8:42
visualizzazioni 2 539 407
NEW UPDATE + MY SKIN ANNOUNCEMENT!
10:07
visualizzazioni 1 995 955
Tayna x L'Algérino - Moona
03:01
visualizzazioni 13 000 000
Kida - Drunk
03:23
visualizzazioni 15 000 000
MELINDA - MEKATARE
02:58
visualizzazioni 13 000 000
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
visualizzazioni 2 300 000
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
03:03
visualizzazioni 3 400 000
2TON - GOTA
02:49
visualizzazioni 13 000 000
iKON - ‘왜왜왜 (Why Why Why)’ M/V
3:42
Las Vegas
2:16
visualizzazioni 374 392
Gazzelle - Ok
2:53
visualizzazioni 350 378
Dua Lipa - We're Good (Official Music Video)
3:12
No Cap
3:14
visualizzazioni 288 021
Alessio - Tu (Official Video 2021)
3:45
visualizzazioni 705 559