Buio

Trimi ft. Fatmira Brecani - E Mire

Trimi Jetullahu
Iscriviti
visualizzazioni 4 398 521
99% 20 000 1

Pubblicato il

 

6 ott 2022

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 220
@pal9586
Kjo eshte kenge ,jo kto t rejat qe sdin me lidh dy llafe , ju lumte ☺️☺️
@akil6263
Me Fatmiren duetet gjithmone jane HITE ,BRRAVO👌👌
@christinaheyrend7043
Bravo Albania! Din Romania 🇷🇴💋
@selenaa8177
Me fat qe jam prej shqipnie e ju ngjoj juve ,falemners qe ekzistoni 🎉❤
@auroraahmetaj6366
Fatmira te kendoft shpirti. edhe kenget moderne i qan lene mo populloret. ne refren por e pavdekshme je. urime trimi.
@erleta452
Duet super,secili ne zhanrin e vet me i miri🙌
@ledri5768
Super performance te dy ,jeni te jashtezakonshem🥂👑
@mekoharley99
Fatmira cdo kenge i jep jete
@mimifullmoon5162
Beautiful voices 💎💎
@elvirae.a.t2739
Na rujt zoti ne te SHQIPERIS o Zot
@albaniashowbizz7396
Nje kombinim shume i bukur ,sa me larte Trimi😍💥🇦🇱
@artiolatresa7705
Kenga me e bukur qe mund te gjesh me pelqen shume💫💫
@albania4life610
Ju knoft zemra 🇦🇱☝️ sa me shume hite t ksi lloji
@alesiapapa3606
Fenomeni i muzikes shqipetare je Trimi perputhesh ne cdo kenge😮🥹❤️
@albania.london2649
Nje duet i perkryer dhe nderthurje muzike shume e vecante
@stelutarizea686
Super duetul!
@katarzynakrol7931
Kocham ♥️
@ramoss1292
Dy yjet e Muzikes shqipe 🇦🇱🇦🇱🙌
@user-qs5mi8jo3w
Ju lumte goja te dyve👏🇦🇱
@ersidahajdari9941
Sa me emocionon kjo keng ...superrrr
Il prossimo
Trimi  - Lule blini (Prod. by Edlir Begolli)
3:39
Irkenc Hyka ft Yllka Kuqi - Ma do zemra
3:18
Gold AG ft. Ismet Bexheti - Daja me nipa
3:38
O Moj Vajze E Re
2:51
visualizzazioni 533 000
Trimi - Tradhtare
2:51
visualizzazioni 1 000 000