Buio

Varrosi - Flamma (Official Video HD)

Varrosi OTR
Iscriviti
visualizzazioni 2 022 631
95% 19 337 889

Text: VARROSI
Video: ALIZIE

Intrattenimento

Pubblicato il

 

2 apr 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 99
Alberto Luka
Alberto Luka 4 minuti fa
ia u qive bythen bro
X-Person
X-Person 35 minuti fa
E shikoni ju otkaristat dhe me wiewsat jeni katastrof... ec aty don xhoni 😂😂
ele ktrical
asniher pablo dybala sbohet LEGJEND SI MALDINI
Alex Press
Alex Press 2 ore fa
This shits gona end careers haha
1124 2114
1124 2114 3 ore fa
2milly💯❤
geraldo_386
geraldo_386 4 ore fa
Hit em up shqip
FF KLEJDI
FF KLEJDI 4 ore fa
0:42 big kik 1:13 escobar
SHZ CRIMINAL
SHZ CRIMINAL 6 ore fa
2 million 🔥🔥🔥
Arvanitet illir
Arvanitet illir 13 ore fa
Ev Ev te lumt, ja ke than ni ren te forta, krejt e ke kall si te ishe kan i Komaranti.
M M
M M 15 ore fa
ahhahahhaa qfar reperi je shum i fort ama fatkeqsisht ti edhe repi je shum larg haver tingujt e zonit si mu kan npodrum te bertit a me pre qet bostan ik haver shko flejt masi ke shpi midis londres ec more shko qije at non se ky repi jot esht shum larg ndaj ktynve reperave qe ke bah diss une qudita ku e morre ket guxim per dis a tka than ai buza si viqi lopes apo ec haver grai llades qaty midis londres ose ajde merr lektyr ne kosov per rep se dialekti yt i repit esht vaka te femra hyhyhyhyhhy llaka llaka ik more qije nonen shko mytu
Miranda Laski
Miranda Laski 15 ore fa
Gold ✨
Ardi Korce
Ardi Korce 16 ore fa
Thjesht pa fjal hallall
jani muska
jani muska 16 ore fa
Ti kendon tamam si Lek Plepi
Zhozef Zhozef
Zhozef Zhozef 17 ore fa
Zdin me me gjet k**rin me i ra me dore I pa pam I bane kinez tan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Shkodra
HUMOR & INFORMATION
DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT
Sonila Sonila
Sonila Sonila 18 ore fa
Cja ka fut me rop shpie OTR the best
HUMOR & INFORMATION
DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT
Arben Totaj
Arben Totaj 22 ore fa
Po ik or lale ti ke 151 suba se veq nje cop kari se sje per don xhonin ti se ta shtin kryt ne bole
Kledjan Lico
Kledjan Lico 23 ore fa
Shout out to 2pac!!!!!!!
HUMOR & INFORMATION
DONI NJE KANAL VERTET INTERESANT????? KLIKONI KANALIN TIM SRZ JO SE ESHTE I IMI PO JA KLIKOJE DHE DO E SHOHESH NQS STE PELQEN MOS SHIKO ASNJE VIDEO SKA PROBLEM, ZOTI TE RUAJT __
Alban Istrefi
Alban Istrefi Giorno fa
💥💥💥
Elton Shira
Elton Shira Giorno fa
Je thjesht kampjon vlla ska si ti ne frystile 👌
shkelqim lita
shkelqim lita Giorno fa
king i't is a hellbaniaz
Th1Conッ
Th1Conッ Giorno fa
Nuk degjoj shum rap shqip por kjo ishte 🔥🔥 Mbyllje goje per 2 sekonda😂😂 YOU'RE THE FKIN ONE BRO
Fatmira Toja
Fatmira Toja Giorno fa
big like
Denisa Dena
Denisa Dena Giorno fa
KING NOIZY DHE VARROSI..PERFUNDIMISHT MA KNAQIN SHPIRTIN ME KTO DISSA ..
samuel hoxha
samuel hoxha Giorno fa
Kush e nidigjon disin me te bukur te varrosit te 2021 te boj like👌👌👌
platon raxha
platon raxha Giorno fa
ky po ky Eshte vk Vetem me te shame sikur vetem ky vk di me sha 🖕
FF BADBOY
FF BADBOY Giorno fa
Per ke esht ky disi
NO NAME
NO NAME Giorno fa
1| Bik Kik 2| Don Phenom 3| Cllevio 4| Fero 5| MatoLale 6| K-ALBLO 7| Meriton 8| Don Xhon 9| Marin 10| ILLMILL NAJ SUBCRIBE TE RUJT ZOTI NQS PO AGJERON AGJERIM SA ME TE LEHT
mustafa reci
mustafa reci Giorno fa
Super👌
meti.offcial04
meti.offcial04 Giorno fa
Ej opill ikarit mos bodisa podil pars qifsha
Mishel Marku
Mishel Marku Giorno fa
🔝
UniversalMusic-ALBANIA
Rob ma kara skam pa. Burri 40vjec tu sha big Kiken qe o hala 17vjec. E keqja osht qe Kika se ka sha kurrkun varrosin. BIG KIK do jet B.I.G edhe Mato ka mo shume talent se krej grupi 40vjecarve qe i ka ardh koha me i lon venin rinis.
klodjan torino
klodjan torino Giorno fa
je njesh
Xhani Mustafi
Xhani Mustafi Giorno fa
1 gur 10 plluma 👍👍👍👍
Muhamed Zuberi
Muhamed Zuberi Giorno fa
ta qhift spilqi tetoves nonon taj n pidh
jay s
jay s Giorno fa
Super diss I ka shkaterruar krejt
Unkknown Profile
Qysh me tbo diss 40 vjet 😂😂😂😂its ill Mill tka gjeg o grek
Isuf Kellciu
Isuf Kellciu Giorno fa
e ka myt
Carl Johnson
Carl Johnson Giorno fa
Kur ngjo 2pacun dhe fillo i qr tgjithve ndiss
Sumapluma
Sumapluma Giorno fa
Eja kuptoje se çfarë kuptimi ka kjo. Të rrofshin 11 vjeçarët se vetëm kolopuçat budallepsen mbas këtyre.
Morgana Morgi
Morgana Morgi Giorno fa
Si pjestare e komuntetit te kurvave,refuzoj t'i kemi pjestare rreperat qe ke permend Varros! Ja kaloj emrat e tyre komuntetit te rruspieve. Flm
5Gaming
5Gaming Giorno fa
E prisja te dilte nje Diss si ky. Ja ke qr o plak hallall 🔥🔥🔥 u ke shkerdhy karrieren ketyre morrave tvegjel
Klajdi Peqini
Klajdi Peqini Giorno fa
Wtf ca super disi Ky I madh fare varros
Bekim Keshi
Bekim Keshi Giorno fa
👍
FF SOKOL
FF SOKOL Giorno fa
Disi me i fuqishem King OTR
me
me Giorno fa
Noice
Ghostyy112
Ghostyy112 Giorno fa
Rep origjinal o na hoksh karin taj neve sicalli repovat n at beat. Hajde n tetov ti ham motrat
Fabjan Qose
Fabjan Qose Giorno fa
Varroso je super rreper
Alma Pashaj
Alma Pashaj Giorno fa
Kul J
Lyrics song
Lyrics song Giorno fa
Mamin po nk bane like
Bledar Aziraj
Bledar Aziraj Giorno fa
Rep Copy past
ii iio
ii iio Giorno fa
alamet kinge😍😍🥰
Shyhret 123
Shyhret 123 Giorno fa
Woww kush osht aj tipi ja..... ro..🙉🙈🤮🤮 😂😂😂💪🔥🔥🔥👏
Foti Leshi
Foti Leshi Giorno fa
💪 Ike varrosur te gjith rrepert me kete dis
Arben Gjergjai
Arben Gjergjai 2 giorni fa
Je i forte bro 👏
Mario Kola
Mario Kola 2 giorni fa
Pkp ahahahaha po kur te tha noizy ban 5 pompa per me hy ne shpi ska rrejt gja Matolale qe ske shpi dhe jeton ne shpi me qera hik he kar je borgj deri ne fyt 🤭🤭🤭 pse sfol drejt o varros 😏😏
Valentin Deda
Valentin Deda 2 giorni fa
😂😂😂😂😂 ropt je i madh
Albin Pajaziti
Albin Pajaziti 2 giorni fa
Veq marini bon rap ma mir se kejt njerzt qe jon notr :p no hate just facts
Albin Pajaziti
Albin Pajaziti Giorno fa
@Rap Vibez & Drill noizy osht shum i vjeter mu shty me kta , kta kan uri edhe jon gati me pelcit secilin mikrofon qka i del perpara ...
Rap Vibez & Drill
Shko te kanga 1 her e mir e noizyt merr vaksinen tani e merr dozen e dyt kur ta qet noizy kangen e dyt
Albin Pajaziti
Albin Pajaziti 2 giorni fa
Po ik more ani u maru bita pe boj accapells aaahahahahhaa
Albanian Bass boost music
Super duket si rap i viteve 90
corona virus
corona virus 2 giorni fa
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥disi me i mir ne bote
Hila TV
Hila TV 2 giorni fa
wow me rob shpie sa super
Franko Dedndreaj
Franko Dedndreaj 2 giorni fa
Jeni aq vari karsa sa per 2 shikime bani dissa 😂😂 keni met n97 prap 🖕🏻
Username ;
Username ; 2 giorni fa
Veja gishtin kokes mor spillqi Tetoves Rri si burre mbas fjalve qe i qet prej gojes Normal nuk je Varrosi mor kokrra cifutit Kur ta thon mbiemrin, dukesh sikur t’thon m’honksh mutin🌹per ju #mutators qe do vini ktu
advv xdigital
advv xdigital 2 giorni fa
Tkan dediku keng o jiet🤣🤣🤣#bigvarrosi
Ilir Dingo
Ilir Dingo 2 giorni fa
NOIZY DHE VARROSI JA KAN MBYLLUR GOJEN TE GJITHE ATYRE QE I KAN BERE DISA . SUKSE "OTR LIND NUK BOHESH MO VLLA" 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑
PAJTYM OFFICIAL
PAJTYM OFFICIAL 2 giorni fa
sdi pse na ban si gangster ti Varros mete tu sha e u bone Famos a thu ju kam sha dhe une per fam a jeni ju qe na shani q'do kang keni lan nam tu permend TBA-n but can't f**k with the bronx you can't f**k with the Don un dredhi bojlil ti pin kamomil shqipe ske stil me at ftyr si debil gangsterat e londres love Unikatil tash tkam stresu,ma mir dredh naj fitil ti je shum fallco,ti sje rreal je komercial zanin skandal kam zanin brutal n'instrumental
Username ;
Username ; 2 giorni fa
@advv xdigital lott🤣🤣 big 🆙
advv xdigital
advv xdigital 2 giorni fa
Fol per veti thuj atij qe e ke zonin si gomari im kur qohet ne mengjesssss
Ff igli
Ff igli 2 giorni fa
E makarena spo trem asnjonin 😂😂😂🤫😜😎👌
Silver
Silver 2 giorni fa
King
Lil Leart
Lil Leart 2 giorni fa
P9 shkurt e shqip
Mustaf Osmani
Mustaf Osmani 2 giorni fa
😂😂😂 Pa fjal 👍
Milan Tr
Milan Tr 2 giorni fa
I ka myt
urim halilaj
urim halilaj 2 giorni fa
rroft Dibra me krahina
Daniela Koci
Daniela Koci 2 giorni fa
Auu fuck meritoni fuck don xhoni fuck escobars,merruni me kta bishat tani leje fare skeni shans
Kreshnik Veliaj
Kreshnik Veliaj 2 giorni fa
Varrosi just shut it down again
Kamu Yamato
Kamu Yamato 2 giorni fa
Bravo shqipe💪🏻🇦🇱 love this shit bro💪🏻
Dani DonSilva
Dani DonSilva 2 giorni fa
This is fire
ST THE ONE
ST THE ONE 2 giorni fa
Gelsi hapi restorant varrosi per me pre shiritin 🥶
advv xdigital
advv xdigital 2 giorni fa
Muti ca ben ?
Liku Likjano
Liku Likjano 2 giorni fa
Super fare Ska shons te Boi nai kush tjeter ket lloi recitimi
Nari Cani
Nari Cani 2 giorni fa
Bobobo bravo. Super. Deri. Tani. M bo. Dis varrosi numer 1
Artur Cullhaj
Artur Cullhaj 2 giorni fa
Kjo duhet me dal konga vitit
TheKing
TheKing 2 giorni fa
big one
King die Rogani
King die Rogani 2 giorni fa
E ke dhi
Anis Ducati750
Anis Ducati750 2 giorni fa
Legjendaaaa 💪🙏
1124 2114
1124 2114 2 giorni fa
Super diss💯❤
Pse Kaq Serioz
Pse Kaq Serioz 2 giorni fa
paolo dybala smundet kurr me u bo Legjend si #Maldini 🔥🔥🔥
Fjori Fjori
Fjori Fjori 2 giorni fa
Shum e kopjuar kjo muzika :hit em up
advv xdigital
advv xdigital 2 giorni fa
E dim vlla mos u mundoni me na bo leksione beati i 2 pac eshte por teksti i shkruar nga ai vet .
paola i.m.r.
paola i.m.r. 2 giorni fa
Se ke q* profesoreshen ja ke marr ngoj Profesorit. KAKAAAAA I KA MYT 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Big Brother
Big Brother 2 giorni fa
Varrosi King je !!!!!!
Dark Ripper Beatz
Dark Ripper Beatz 2 giorni fa
E ka krenuar 2pac me kete diss me beatin e 2pac🙌
COBOROLINDA
COBOROLINDA 2 giorni fa
Nuk jam fans e dissave po that’s dope man🔥🔥
Albin Berisha
Albin Berisha 2 giorni fa
Diss don xhonit
Shkoder Alb
Shkoder Alb 2 giorni fa
131
Orgest carciu
Orgest carciu 2 giorni fa
2pac junior
XxxTentacion Fans
XxxTentacion Fans 2 giorni fa
Copy Tupac
Perputhen Fans
Perputhen Fans 2 giorni fa
Rrespekt une 24 ore e degjoje se qija motre diss t qifsha dissin e matos kjo po eshte diss i forte zoti ju rujte 👌🏻👌🏻🤲🏻🤲🏻👌🏻👊🏻👊🏻👊🏻👌🏻👌🏻👊🏻🤲🏻👑❤❤🌹🌹🌹
Dyrrah Dyrracium
Dyrrah Dyrracium 2 giorni fa
mu sme pelqen muzika rrap as sja kam iden se jam komplet e kunderta se degjoj ktu e 30 vjet muzike elektronike.por ky e paska qa kte
Kristela Zace
Kristela Zace 2 giorni fa
Hahahahahah
Dorian Peqini
Dorian Peqini 2 giorni fa
Ahaha wooooow number 1.
Vleron Nura
Vleron Nura 2 giorni fa
Qyre ti varros bo edhe ni herë diss don xhonit ka me ti qi robt
Emilio Tare
Emilio Tare 3 giorni fa
bravo 👏 det qija ropt atyre byth mutve qe sikur ca kan kap gjoja 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Il prossimo
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
03:46
visualizzazioni 1 600 000
Varrosi ft LiL Koli 3PM ( Paolo Maldini 3 )
04:22
MC Kresha & Lyrical Son - Criminal Immigrant
03:09
I PRANKED The News
12:34
visualizzazioni 3 098 686
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
visualizzazioni 9 200 000
DON XHONI - MAFFIA
02:49
visualizzazioni 4 700 000
Vinz - Freestyle
02:11
visualizzazioni 6 400 000
MatoLale - RESTO (prod by Stobs)
04:27
visualizzazioni 2 800 000
HO SFIDATO @Leo  SU TIKTOK!
10:44
visualizzazioni 83 636
*INDOVINA CHI È* #shorts
0:26
visualizzazioni 124 783
MEME SO LILLO 👏👏 [MEME Review]
10:23