Buio

Vojsava Alia - Vajti Ora 11 (Kolazh) 

Vojsava Alia
Iscriviti 72K
visualizzazioni 3,8M
99% 10 000 1

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗢𝗝𝗦𝗔𝗩𝗔 𝗔𝗟𝗜𝗔's Official channel? 👇🏼
► FolePublishing.lnk.to/Subscri...
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
Muzika & Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinet: Maldin Avduli
Kitar: Relian Lulo
Video: Four Infinit
M.U.A: Rozana Cepele
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗩𝗢𝗝𝗦𝗔𝗩𝗔 𝗔𝗟𝗜𝗔 :
Facebook ► VojsavaAliaO...
Instagram ► VojsavaAlia
Web ► vojsavaalia.com
🎵 Connect with 𝗩𝗔𝗡𝗜 𝗥𝗨𝗦𝗛𝗜𝗧𝗜 :
Instagram ► vani_rushiti
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________
℗ & © VOJSAVA ALIA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#VojsavaAlia #Folé

Musica

Pubblicato il

 

19 gen 2021

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti    
Natasha Mihali
Natasha Mihali 2 anni fa
Ooo ky zëri jot mjalt i ëmbël !! Shumë bukur , suksese zemër !! 🌟🌟
Fotis Lenovo
Fotis Lenovo 2 anni fa
Wawwwwww 😲 Je nje talent I vertet urime dhe suksese!!!
MAJLINDA MENKSHI
❤❤❤ Ke nje ze te embel mjalte, kendon me shpirt na ben te qajme. Gjithmone ta kam thene te ka vene Zoti gur xhevairi ne gryke e te del ky ze kaq i embel ❤❤❤❤❤❤
Xhevaire Beqo
Me kenaqe shpirtin o Embelsire ..Je e pa arritshme ❤️❤️⭐️⭐️🧿🧿💎💎🌹🌹
Luli Sina
Luli Sina 5 mesi fa
Suksese paç tër jetën ❤❤❤
Raimonda Doko
Thjesht e mrekullueshme! Bravo!!
Ema Ema
Ema Ema Anno fa
Gjirokastritja kaq e embel dhe e talentuar❤🇦🇱
Rakela Nocka
Rakela Nocka 2 anni fa
Ty te kendofte shpirti moj drite se na mbushe shpirtin dhe na perlote me keto kenget e tua ..kendon gjithe lezet ..kaq bukur kaq shtruar e kaq embel nuk ka si ty..
Lindita Pjetri
Lindita Pjetri 10 mesi fa
Sa e lezetshme te Ruajte zoti Yll vajze Shqiptare Respecte
LEZA Marjani
LEZA Marjani 2 anni fa
Sa yll qe je ti me zemer. Dhe kendon shume bukur..Te lumte goja❤❤❤🌟🌟🌟🌟💐💐💐
Giulia Bernardi
Giulia Bernardi 7 giorni fa
Te lumte goja❤
Roland Hametaj
Zoti te dhente Jet dhe shëndet moj vajze se na kënaq shpirtin me zërin dhe bukurinë tende
Agim Duro
Agim Duro 2 anni fa
Këngë me tekst prekës dhe pikëlluar bravo dhe orkestës
Andrea Vrenozi
Super 😘😘
Rudina Bani
Rudina Bani 2 anni fa
Sa embel zeri sa qete dhe sa origjinale ne menyren e te kenduarit !
Fitim Dyli
Fitim Dyli Anno fa
Jeni megjithmend një artiste e lindur.
Fitim Dyli
Fitim Dyli Anno fa
Ktë këng e ke qar fare, të këndoftë zemra Vojsava.
kalia komanaku
kalia komanaku 2 anni fa
GOD Bless you Vojsava Aliaj, lots of Love from LEICESTER ❤👑💐❤
Maliq Veseli
Maliq Veseli 2 anni fa
Vojsava emer i kulluar shqip. Voj-shkoi sava-sa -va Sa shume,sa pak etj Va -lumi ku zgjerohet ujet dhe kalohet ma leht se eshte ma i cekt. Te lumt goja Vojsava sa bukur po kendon. Prishtinalia
AlgertaKLAUDIA Bullari
Crying
LifeLessons
LifeLessons 2 anni fa
Jo, more shok. Emri "Vojsava" është sllav, e barti ëma e Skënderbeut e cila qe me prejardhje nga Mali i Zi. Gjithsesi, këngëtarja është yll dhe e qan këngën fare.
Valbona Hoxhaj
Valbona Hoxhaj 2 anni fa
@AlgertaKLAUDIA Bullari Po emri im sipas Maliqit cfar emri i bie ? 🤔
ervin kocollari
Sei bellissima tvb
Lulezime Cela
Brava , te lumt goja qe na kenaqe
•Nobuhiko_ Chan•火桜
Kenge qe te qetesojn shpirtin komplimetet me te medha
Tring Tring
Tring Tring Anno fa
Te lumte goja me emocionon zeri I embel vplot thjeshtesi dhe I vcante te falenderoj per emocionet qe na jep me kenget e tua ...je super talent ke. Lezet
Andi Shoshari
Andi Shoshari 2 anni fa
Nje kenge super nje ze i embel cdo gje super te ruajte zoti🙏🙏
Enver Hajdarasi
Enver Hajdarasi 2 anni fa
Zeri yt eshte qetesues per te gjithe Zoti te bekofte je ylli i Kenges
Fatime Qyra
Fatime Qyra Anno fa
Je si shpirt me mallengjeve per zerin qe ke💋💘
Monika Amitofski
Sa bukur! Bravo! ❤️
Fatmir Mehaj
Fatmir Mehaj Anno fa
Je ndëgjuar me endje te madhe tê ndegjojm dhe ne Kosovê sidomos unë ne Istog jetofsh gjatë respekt Fatmiri.
Nida Kala
Nida Kala 7 mesi fa
Me pelqen shume kjo kenge😙
Τζουλιανα Τσαλαντει
Μë tërbove me zërin dhe bukurinë Tënde o Flori
leda jorgo
leda jorgo 2 anni fa
Ma preke shpirtin me zerin e bukur qe ke. Je nja kengetare e shkelqyer. Bravo moj aman
Erta Hafesllari
O drrit ti je princesh🙏❤️
gamer 2
gamer 2 2 anni fa
Te lumte zeri Shume prekse kjo kenga 😍
Iliaz Gjokola
Vojsava ..:..Zeri yt eshte I perkryer ......kendon me gjithe shpirte me ate zerin tend brilant....lum ata prinder qe te kane ...ndjehen krenare me vajzen qe rriten....respekte dhe te uroj suksese ne jete...
Berti Bacevani
Berti Bacevani 4 mesi fa
💙👏💥
Egla Kamperi
Egla Kamperi 2 anni fa
Super si gjithmon Zemra ju kendoft 👏👏👏hopa 💃💃💃
Enida Tufa
Enida Tufa Anno fa
😍🤩🤩🤩🤩😍🤩Super kenge 2022🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩👏👏👏👏👏👏👏
TEAEE TEAEE
TEAEE TEAEE Anno fa
Ze i mrekullueshem. Degjove moj cupe me bere te qaj aq bukur kendon. E kam kthyer mbi 8 here sa e mesova permendesh. Suksese shume
Luli Sina
Luli Sina 5 mesi fa
Të këndoftë zemra
Ana Benja
Ana Benja 2 anni fa
Te kenaq shpirtin me zerin e embel qe ke Bravo 👏
Bujar Naksi
Bujar Naksi Anno fa
Bravo
Valentina Blloshmi
Super kenge ja vlen ta dëgjosh je unike!❤👌👌
Erjalda Pajo
Erjalda Pajo Anno fa
Qetesi per shpirtin 😘😘😘
Mona Memaj
Mona Memaj 2 anni fa
Shume e bukur kenga ti je yllllll Vojsava 🌟🌟🌟❤❤🌺🌺🌹🌹🌹🌹💋🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Bora Avdia
Bora Avdia Anno fa
O Zot sa ze te embel e te bukr qe ke ,kendoj me kenget e tua dhe knaqem ,te kendoft zemra qofsh kshtu e bukur sic je.
Edmond Bicaku
Je nje kengetare e papar⭐⭐⭐🙏🙏☀️☀️🤲🤲
Irma Ntisio
Irma Ntisio 2 anni fa
Super keng me zerin e bukur😍😍
Alda Vini
Alda Vini 5 mesi fa
Të lutem një këng shume e bukur ❤
Driela Buzi
Driela Buzi Anno fa
Je nje kengetare e mrekullueshme te ruajte zoti💋💋🌹
Reta Rexho
Reta Rexho Anno fa
Te lumt goja kenget e tua te qetesojn shpirtyn lum ajo nen dhe ai bur qe te ka💥💥💥💥💥💥💎💎💎💎
Jimmy Velo
Jimmy Velo 2 anni fa
Te kendofte zemra 🌹🍻
Edison Bregu
Edison Bregu 2 anni fa
Nje embelsi zeri dhe interpretim fantastik.
Brikena Terpo
Brikena Terpo 2 anni fa
¹
mile mile
mile mile Anno fa
E pa arritshme
Petrika Parizi
Të lumte goja dhe Suksese Vojsava 🥀
Eljona Kalemaj
Bravo super kenge.
Vilson Kosta
Vilson Kosta 2 anni fa
Gjitha urimet për ty dalin nga zemrat tona të uroj Pac vetëm gezime në familje dhe në jetën tënde
Suela Lifo
Suela Lifo 2 anni fa
Suksese yll zemra te kendofte !!🥰❤
Veli Alushi
Veli Alushi Anno fa
Electra
luan bala
luan bala 10 mesi fa
Ju lumte goja vojsava complimenti spero che vieni ne itli per festa
Pranvera Petritaj
Sei meravigliosa con la tua voce e con I tuoi movimenti belli quanto canti..brava...❤🇬🇧
kostas anagnostis
zonje e muzikes popullorer
viti 2021
viti 2021 2 anni fa
Kendon shum bukur 👏👏👏👏🤗🤗🤗🤗
Nesti Dhima
Nesti Dhima Anno fa
Je e mbrekullushme.bravo.
Achilleas Nikos
Achilleas Nikos 2 anni fa
Τέλειο ένα τραγούδι που σου αγγίζει την ψυχή μια υπέροχη φωνή σεβασμό!!!🌹❤️❤️❤️
Lindita Pjetri
Lindita Pjetri 10 mesi fa
Na mbyte me kete kenge Nostalgi cfare Zeri i BUKUR
Ilda Coga
Ilda Coga 2 anni fa
Te lumte goja o zë flori 🙌😍
Diana Zelia
Diana Zelia 2 anni fa
Të këndofte zemra këngë prekse dhe e bukur bravooo suksese
Veip Jupe
Veip Jupe Anno fa
Brava, tu lumte goja je tradizionale!
Marjol Rrapaj
Marjol Rrapaj 2 anni fa
Gjithmone shume emocion! Me pelqen! Suksese Vojsava!
miri_bashaj1 miri_bashaj1
O marjol bej nje duet me vojsaven se ka nje ze te embel
Eda Eda
Eda Eda 2 anni fa
Po vertet marjol do dilte e papar kenfa se jeni te 2 kengetaret e preferuar te mit ju pershendes marjol
Jeta Hajdini
Jeta Hajdini Anno fa
Edhe ju nuk ngeleni pas,i preferuari im,respekte per te dy juve.
Ervin Liçi
Ervin Liçi 2 anni fa
Te lumtë goja zemra te kendoftë 👏👏👏
Burbuqe Saraci
Burbuqe Saraci 2 anni fa
Kënga ime preferuar je e mrekullushme Vojsava me zërin brilant bravaaa
Dafina Fero
Dafina Fero Anno fa
Suksese te metejshme Vojsava, ke nje ze te embel e melodioz qe me kenaq shpirtin. 👏👏👏🤗🤗🤗
estela cota.2
estela cota.2 11 mesi fa
Thjeshte UNIKE 🥰😍
Rudina Musai
Rudina Musai 2 anni fa
Te lumte goja o yll botte Vojsava shum kenge e bukur artiste je o ylle e Shqiperise te pershendes nga Italia 💞💋💋💋💋💋💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Klementina Hoxholli
👌👌💖💖💖💕💕
Vang Tosis
Vang Tosis 2 anni fa
Të lumtë goja moj vajzë se na kënaqe.
Dylbere Xhebexhiu
Te kendofte zemra❤o ylli i shqiperis ⭐👏🙏
Alba musa
Alba musa Anno fa
♥️♥️♥️♥️♥️♥️🙏🙏🙏🙏🙏e mbrekullushem ti oh ze i embel ih sa kenaqesi kur te degjojm je artiste vertet ph bukuroshe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Novrus Nanushi
Novrus Nanushi 2 anni fa
zoti ka qenë me lejë të zakonshme kur të ka qëndisur ty .ti duhet ta vazhdosh këngën popullore pasi je një talent i vërtetë .
Rrezik Official
Respekt keng super ❤️🖤🇦🇱
Adam Arapi
Adam Arapi 2 anni fa
Vojsava ndricon skena me prezencen e zeri tend te embel si sherbeti i Bakllavas te lumte ajo goje se na kenaqe,dhe kete valle e kemi Kercy per ditelindien dialit Tim bashke me Bashkeshorten. Italiane
Besa Golemi
Besa Golemi 7 mesi fa
,,,këngët
Leonora Inxhe
Ne qe jemi jashte n a kenaqe te lumte goja
Hysni Shamo
Hysni Shamo Anno fa
Të thuash e mrekullueshme është pak o flori për këngën që e përciell me aq ëmbëlsi dhe thjeshtësi por dhe emocion për pjestarët e familjes.
Patra Tsavou
Patra Tsavou Mese fa
Te lumte goja o Flori ❤
Emanuela Prifti
O zot 3 vajza kam kur degjoj keto keng me rrenqethet mishi
Dea M Art
Dea M Art Anno fa
Kjo kenge nuk me merzitet kurre ♥
MAJLINDA MENKSHI
❤❤❤ Dhe e di c'fare po mendoj pa u ofenduar moj bukuroshe ,,,,pse nuk ben te provosh te kendosh pjese te Kuranit ,sic bejne shume e shume te tjere ,,,, dhe po arrite te kendosh pjese Kurani kaq embel, per mua je lulja me e bukura ne Xhenet ❤❤❤❤❤🤲🤲🤲🤲🤲
Nertila Rexhollari
Te lumte goja Vojsava na kenaqe shpirtin si me zerin tend dhe me thjeshtesine zoti te bekofte
Luciano Saliaj
Luciano Saliaj 2 anni fa
Te lumt goja Sava vetem suksese te kesh 🙏🏻🙏🏻
Fatime Lusha
Fatime Lusha Anno fa
Te lumt goja nje ze i imbel. E mrekullushme Vjosa Alia bravo🌹🌹🌹🌹😍🌹🌹🌹
Petrit Kapaj
Petrit Kapaj Anno fa
Shumë bukur 👏👏👏👏Bravo👍
Behar Lena
Behar Lena 5 mesi fa
Vetm kenget e Tua ngjoje ter kohen ze I mrekullueshem ❤❤❤❤ zoti te bekofte zemre❤❤❤🎉🎉🎉🎉😊😊😊 suksese
Kati Llapushi
Te lumte goja vojsava alia 🌹🌹
Eriselda Kuco
Eriselda Kuco 2 anni fa
A ky zeri yt mjalt i embel 💃suksese te metejshme ❤️
mile mile
mile mile Anno fa
Mua me ka ber me fiksime
Florinda Shaba
te lumte goja 🌺🌺🌺🌺🌸🌸
Forzajuveciao24
Nje ze briland ke moj 🌠🌠
SYLA USA
SYLA USA 5 mesi fa
👍👍💯🇦🇱👐
Eduart Muhameti
Eduart Muhameti 2 anni fa
Je nje kengetare e papare ke nje ze te embel sa here qe degjoij aq meshume dua ti degjoj
Patra Tsavou
Patra Tsavou 2 mesi fa
Ma preke shpirtin ❤
Selamet Aliaj
Selamet Aliaj 2 anni fa
Perfaqesim ideal zemre .Te lumte vashdo kështu se ruget i ke te hapura dhe je e mirëpritur nga kushdo. Te lumte
touko
touko 2 anni fa
Ke nje ze shum te vecant me kenaq zemren kur digjoj tigullin e zerit tend super
Nevres Berberi
Nevres Berberi 10 mesi fa
Kenget e tua Vojsava jane kenge prekse, te bukura por dhe kenge te embla, por me prekse eshte kenga, Vajti ora 12,sa here e kendon me vjen per te qare, te pershendes Vojsava nga Italia,
Suzi Suzi
Suzi Suzi Mese fa
Vojsava si shirete beluli ze me te bukur se ne shqiperi nuk kam degju kurr ta kesh dasme kete ze te kenaq shpirtin
Vitori Haruni
Te lumte goja. Moj bije
Hias Natsi
Hias Natsi 2 anni fa
Kg e imja e preferuar e kam fixsim zerin e kengetares Vojsava Alia Respect
Muharrem Ramaj
Muharrem Ramaj 2 anni fa
Je e veçantë të urojmë suksese në jetë në familje në rrugën e artit respekte Allahu u të ruajë na kënaqe me mjeshtërin tënde në vokal
Vera Lushka
Vera Lushka Anno fa
Je nje ske te dyt te ti zoti eshte ulur e te ka qendisur me terezi lum ne qe te kemi na qeteson shpirtin me zerin tend
Mimoza Shini
Mimoza Shini 9 mesi fa
Sa e qelluar kjo kenge se dhe une ne oren 11 do te dal diku 😭😭😭
TheIlgiustiziere
Te lumte goja je numer njesh Complimenti
Perjana Ibrahimi
Kushedi sesa here e degjoj kete kënge, aq shume me pëlqen 🤗🤗😘😘😘😘
Il prossimo
Vojsava Alia - Xhane Moj Vito
3:52