Buio

West Side Family - Komshia (Official Video HD) 

West Side Family Official
visualizzazioni 24M
50% 1

West Side Family - Komshia
Available on
Deezer: www.deezer.com/en/album/64586932
Spotify: open.spotify.com/album/1vKWxR...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/kom...
Teksti: Armir Shahini dhe Alban Kondi
Muzika: Alban Kondi
Arrangement: Alban Kondi, Klodian Qafoku dhe Fabian Basha
Ing. Audio: Klodian Qafoku
Regjia: Redi Mazi
Producent: Rezart Nita
DOP: Lorenc Pelushi
Postproduksion: Yllion Çoku
Miri (Xhiku Vogël)
Fole me të t’om fole fole me të t’at
Xhiku është këtu poshtë zemër hajde ti me vrap
Hajde ti me vrap jo mos hajde ti me hap
Mos i vish sot t’gjitha, zbrit e mos e zgjat
Vishu me t’ngushta vishu vishu me t’gjona
Rrimë deri vonë sot në Pub nesër mroma
Me ta thon si me ta thon, mendoj për ty çdo natë
Ta pimë na i gjo e mos bohemi bajat
Se do pijmë e do pijmë deri sa ta gdhijmë
E pastaj ne shpirti, prapë ne do pijmë
A t’vijm me makinë apo t’sjellim taxinë
E kom veç për ty e jo për policinë
Dil te ballkoni, mos fol nga iPhone, shifna sy në sy, ç’na duhet telefoni
Snap e filtra gjojna, like ke miliona, hajt kërcejmë i her sot s’di Xhiku nga k’to gjojna
Refreni
Landi
A thu kishe menu se me mu do rrije?
A thu kishe menu se me mu do vije?
Jo jo s’e kisha dit’ se me mu do flije!
Ç’a fati kom që të kom komshie! 2X
Landi
Alo! Alo! Alo! Alo! Alo Policia!
Alo! Alo! Alo! Alo! Ka ik komshia!
Ku ka ik komshia?! Mori mënd’t e mia!
Lene s’ka problem shefi e solli taxia!
Jo mos më thuaj! Kërce dhe luaj!
Hajde dalim sonte e me kunja mos më gjuaj!
Un’ e di ç’a duhet e ti e di si luhet
Natës i vjen fundi shpejt amon mi se po shuhem!
Miri (Xhiku Vogël)
Merre shtruar, merre me ngadalë
Sot ke dalë me mua zemër, më ke lënë pa fjalë
Zjarr nata, afrohu dhe dy hapa
Nuk e kam për shpejt, por e kam për orë të gjata
Whoop whoop whoop derdhen djersët n’orët e vona
Whoop whoop whoop e gjithë nata është e jona
Kena i komshie, alamet komshie!
S’dim si t’ia bojm vllai na ka bo me hije!
Refreni
Landi
A thu kishe menu se me mu do rrije?
A thu kishe menu se me mu do vije?
Jo jo s’e kisha dit’ se me mu do flije!
Ç’a fati kom që të kom komshie! 6 X

Intrattenimento

Pubblicato il

 

6 mag 2018

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti : 2,1K   
@ansiansi2213
@ansiansi2213 10 mesi fa
Kush e degjon akoma kte MASTERPIECE in 2023??
@Albana_2019
@Albana_2019 8 mesi fa
Une eee
@fredilaraku1222
Dhe une
@arjetavokshi5516
Unnnnn❤❤
@user-hr4rt7wy6y
Un
@britney-
@britney- 6 mesi fa
un!
@zenniballa-jj3ye
@zenniballa-jj3ye 8 giorni fa
Rrespekt për të gjithë shqipet që e dëgjojnë në 2024!👑🤝
@erlind3533
@erlind3533 8 giorni fa
ketu jam
@manjolakaziu5138
Kenge fantastike ...jeni fantastik ...superrr 👌 WSF ....sukses ne hitet e tjera
@lulixhanaj7572
@lulixhanaj7572 24 giorni fa
2024 kush e degjon 🔥😍
@alesiasejdi3198
Kenge e mrekullueshme mungon vetem Dr.Flori ,por gjithesesi ju uroj fat
@rebagg1986
@rebagg1986 2 anni fa
pkbbbnnjip lnhikjmjjjjjjkkn bnnnnnnnhj n hn m ,
@user-tg1qj3cl2c
2024 prap e shikoj 😊❤
@fivetv1001
@fivetv1001 5 anni fa
Legjendat respekte nga Kosova
@xhuljeta9518
@xhuljeta9518 5 anni fa
Five Tv Rrespekt nga Shqipëria Kosova dhe Shqipëria👏👏👏♥️♥️♥️
@emazeneli3697
@emazeneli3697 3 anni fa
@@xhuljeta9518 'te
@emazeneli3697
@emazeneli3697 3 anni fa
Ben
@auryaurora6229
@auryaurora6229 5 anni fa
Super si gjithmon... hiti veres me i bukur 😍😍😍❤️❤️
@latuaprincipessa1327
Bravo çuna si gjithmone the best 👏🏻👏🏻
@bigkey3378
@bigkey3378 5 anni fa
Te paret qe ne ato fillime,u rritem me kenget tuaja e me tekstet e PAHARRUESHME . Me pelqen qe nuk synoni masën e publikut duke ber cfar do lloj kenge ,por mbani stilin tuaj te paprekshem dhe gjurmet e Florit.Respekte Meritoni gjithmone 😉🤞dhe faleminderit
@blerta5224
@blerta5224 5 anni fa
Keshtu vazhdoni gjithmone..super kenge suksese te me tejshme
@jotidfzaka4647
@jotidfzaka4647 5 anni fa
Shume bukur 😍😘
@redihoxhalli2899
mimgjes blerta
@aleksanderbezati-qt6mx
Vallaj lka shume keng te vjetera qe jan harru kenge megalluks pz 😢❤
@arxhenaalku2573
eh vertet pas cdo pjese pret t jet dhe Dr Flori 😢💔 gjithsss bravooo cunaaa super rikthim 👏👍👍
@xhuljeta9518
@xhuljeta9518 5 anni fa
arxhena alku ate ekan menduar të gjithë sikur do shfaqej Dr Flori😇😇😇😇
@griseldaleci1121
Aldi kiçi
@arberiballa7282
Kckkv
@kledisubashi6227
AIESIO. XOZTA
@jonarushitaj6315
kënga e preferuat💔
@c_dburrel2519
@c_dburrel2519 5 anni fa
The best old school music group.sick tune.
@jetmirzekaj1299
Rifat bersha msyn dushmani
@auroraaron9054
@auroraaron9054 5 anni fa
c_d Burrel ccv znzbzxnk
@margaritanikola6661
c_d Burrel 0
@stillsmile4905
@stillsmile4905 5 anni fa
Edhe Produkt 28👌🏻
@sankarmukherjee9576
Extremely beautiful song. Love your voice.
@florantismailaj9519
Te perkryer bravo origjinal dhe shqiptar se sot nuk kuptohen aspak se cfar mesazhi japin me kengen e tyre.❤❤❤
@rustembrati4424
West side family cdo her hite edhe që sju ikën vlera asniher Bravo Quna jeni të papam Nji BRAVO e fort për ju 👑👑
@viktoramitaga3614
Rustem Brati ksg urwrxeexfsxzc vhbf yqexra
@benitaksixhiu8927
bravo i thon gomarit kur del nga balta😂😂😂😂😄😄😄😄😈😈
@lulzimcangoja3332
Beni Taksixhiu vgvn
@lulzimcangoja3332
Rustem Brati jjnx
@entelalame4209
@entelalame4209 3 anni fa
Ç G7 K6860ËKË
@anilarama8222
@anilarama8222 5 anni fa
Haahaaa super mashalla. Me mungon 💓 Tirona IME respekte 🤗 vargje relakse 💓👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
@VasoNikolicari
@VasoNikolicari 5 anni fa
Super cuna ... ka me qen hit per veren 😊😊😊😊
@ronnyvaske1576
@ronnyvaske1576 5 anni fa
WSF kenga shume e bukurre shpresoj edhe Dr Flori po shiqon dhe mburret prej rruges qe keni marrur, ju deshiroj çdo te mire.
@fatmirkaallushi8948
shum kenge fantastike bravo 👏 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍
@emaballhysa5232
😊👑💓❤👏😀😉🦄
@VanesaElsiva
@VanesaElsiva 3 mesi fa
❤❤❤❤❤❤ sa ebukur
@janiluleme7415
@janiluleme7415 2 mesi fa
So cute ❤❤❤❤❤❤
@viktorhaka9475
@viktorhaka9475 4 anni fa
Super kenge bravo miri bravo landi jeni te preferuarit e mi😍😍😍
@torihaka175
@torihaka175 4 anni fa
Po edhe te mit.
@linditahoxha8814
Fantastike. ..💖💖💖
@antonelomuhametaj1198
Uuuò
@juljanaselimaj2608
Shume e bukur ! Zoti ju dhente sukses te metejshem ! Artista cuna. P.s Vajza e videoklipit copa e yllit 🌟
@user-tj5sm6kk4e
Qwertyuiopçasdfghjklëzxcvbnmqwertyuiopçasdfghjklëzxcvbnmqwyuiopçasdfghjklëzxcvbnmqwertyuiopçasdfghjklëzxcvbnmqwertyuiopçasdfghjhjklëasdfghjklëzxcvbnmqwertyuiopçasdfghjklëzxcvbnmqqwertyuiopçasdfghjklëzxcvbnmqwertyuiopçasdghjklëzxcvbnm
@pravinbalakrishnan
My Kosovar friend brought me here in 2018, and I never left! Thank you Shend Vishi!
@bedilila1477
@bedilila1477 5 anni fa
super keng bravo❤❤
@bajamemucollari5493
Rikthim legjendash😍👌.Missing Dr.Flori
@as-qg4qx
@as-qg4qx 5 anni fa
Super keng 👏👏👏👏
@ervinh997
@ervinh997 5 anni fa
Jeni nana hallall
@getaeta2165
@getaeta2165 5 anni fa
Jeni magjik shkelqeni vazhdoni se na kenaqni Flori nuk mungon eshte me ju
@rezartamusaraj7432
Shum kenge e bukur
@megi8815
@megi8815 5 anni fa
jeni te papar cuna ❤❤👌👌
@xhuljeta9518
@xhuljeta9518 5 anni fa
Megii megi 👏👏👏👏wsf
@Marinaddee
@Marinaddee 2 anni fa
Greetings from Belgium 🇧🇪❤️
@evareni3187
@evareni3187 5 anni fa
per nje momente mendova se do degjoja pjesen e Dr . florit....shume e bukur kenga ....bravo cuna ....
@user-vb6yl4kc2k
Super prz jeni 11 🎉🎉❤❤❤🎉🎉❤
@ireeiri2198
@ireeiri2198 5 anni fa
Super keng,bravi ragazzi 💪
@wollywolly651
@wollywolly651 5 anni fa
Gtazie Irena 🤗🤗 sei molto dolce!
@Renisballa942
@Renisballa942 18 giorni fa
Super kanga 🥰
@andis6561
@andis6561 5 anni fa
Asnjeher sgabojn ne zgjedhjet e tyre☝️👏
@anilabrazhda8718
Bravo cuna keshtu vazhdoni suksese per kengen
@ervinxhelo8060
@ervinxhelo8060 16 giorni fa
Me e bukura ne bote! Bravo!❤😊
@fobjolagerdani7446
E bukur kenga gjithashtu dhe komeshia❣❣💙💜
@alketaflataraku682
θίκ
@alketaflataraku682
μήώννθξμφφ5φνζ' 👄💝💖😎ήβ
@QerimHoxha
@QerimHoxha 19 giorni fa
😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️🎂🎂
@fobjolagerdani7446
@fobjolagerdani7446 19 giorni fa
@@QerimHoxha 😘😘
@anaalushani2343
Bravoooo!!😊😊😉😉😍😍🤓
@devishani38
@devishani38 5 anni fa
Uroj që të vazhdoni me muzikën si në kohët e vjetra, e të përziheni me llumin e estradës por, të vazhdoni vet me forcat tuaja. Suksese!
@nitiniti4973
Jjh
@nitiniti4973
Kjju
@lauretabeqiri202
BRAVO 👏👏👏
@emaballhysa5232
BRAVO👏👏❤💓💓👑
@marselagremi1710
Si gjithmon t papar 👏👏👏👏❤❤
@blertanasufi589
WSD si gjithmon origjinal bravoo👍👍jeni fantastik👌👌👌👌
@arifskepi2960
@arifskepi2960 5 anni fa
Eshte vrt nje kenge super dhe pse legjenda mungon 💕💓
@user-kn1oz4kq7d
Super❤❤❤❤❤
@kledionmaskaj1142
Jeni te medhenj sempre kenget tuaja Jane legjend fantasike 👍👏👏🍸🎧
@elsamarka4258
@elsamarka4258 15 giorni fa
I ❤ musiken Komshie
@deni8879
@deni8879 5 anni fa
Po ju jeni 1-sha 💪💪
@nitanela1026
@nitanela1026 5 anni fa
Super kenge❤🖤
@armandoshuli5040
super kenge ... hiti verës ❤️
@dragankostic9765
Gjithmone perla kane nxjerre ne treg keta cuna te mrekullueshem sa keq qe mungon Dr.Flori ai ishte qershia mbi torte e ketij grupi por gjithsesi respekte per cunat per kete kenge kaq te papare 👍🏻.
@besartaprengzaj5403
Me kishte mare malli per te degjuar dicka te re ,dashuri per ju ❤️
@wollywolly651
@wollywolly651 5 anni fa
Besarta daahuri edhe per ty 😍❤️
@kingphenom952
@kingphenom952 5 anni fa
West side Family gjithmon the best mungon vetem i madhi d.flori ❤😎
@olimbiaklea4770
shume bukur gjithnje me kan pelqyer keta kengetare kuptohen fjalet te kenges se na vdiqen te tjeret fusin dhe anglisht
@benardarapi7766
e vertet dhe shum e bukur cute
@esmeralda8640
@esmeralda8640 5 anni fa
Shume kenge e bkr , si çdo kenge e ketij grupi te mrekullueshem ! Çuna jeni me te miret ❤❤❤ !!!
@gezimcikalleshi1488
what a tune love it
@sabrinafort834
@sabrinafort834 2 anni fa
Dan si sts u
@irenahoxha5844
@irenahoxha5844 5 anni fa
the best❤❤❤
@edaeda5653
@edaeda5653 5 anni fa
Me pake fjale te mbrekullushemmmmmmm 😘👏👏👏😍😍😍Super kenge 👏👏👏👏👏👏
@xhuljeta9518
@xhuljeta9518 5 anni fa
Ebta Torre cfa bukur moj goc se uterbun çunat smun të dalësh çfar fati kam qe kam komshije 👏👏👏👏 bravo cuna 🎹🎧🎤🎶🎵🎼📣📣like per komshit
@edaeda5653
@edaeda5653 5 anni fa
Xhuljeta xhuli Hahaha o zemer kam fatin me te math mos jetoj me komshi shqiptar 😜😜 aty smbahen fare jan cik te poshterr 😂😂💋💋
@shkodraniinter2990
Hello from Detroit..nice song 👌👌
@brianasheri647
@brianasheri647 5 anni fa
nuk lodhesh duke i bo replay kenges ❤️❤️
@glorialamce7304
Juuu lumte jeni njesha
@yllimjekra1872
@yllimjekra1872 5 anni fa
E Bukur ë😜😜
@denisd7658
@denisd7658 5 anni fa
Yllll fare çuna 😁😁😁😃 Super si gjithmone dhe sa me shume kenge te reja 😉😉😉
@hannahluciano502
Shume kange e bukure bravo ❤
@sihanagashi2703
Si gjithmone te mrekullueshme💖💙💙❤
@margheritakalliri4326
Nje kenge me tekst te papar .me nje Muzik super e goditur ju lumte sukse .cfare fati kam qe te kam koishie ........👏👏👏👏👏
@neadaseferi9832
Bravo west side family
@3star924
@3star924 5 anni fa
*Ju lumte o yje... Pa ju estrada shqiptare esht bosh... ⭐⭐⭐⭐⭐*
@meibimiliori7996
Wauuuuuuuuuuuuuuu sa keng e bukur ,mka pelqyer shum muzika edhe cunat super jan ,kenga qe me ben te kercej lirshem,te heq cdo lloj trishtimi te zbukuron diten,,,,,bravooooo
@krisikrisi5208
@krisikrisi5208 5 anni fa
Si gjithmon na habisni me kenget qe beni... Jenni te papare 😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘
@inter612
@inter612 5 anni fa
Ura bunecit fiksimi im.bravooo
@sl6714
@sl6714 5 anni fa
fantastikeee,super muzike por dhe teksti interesante .....
@nikovjeshta4117
Bravo 😍😍😍❤💓💕💖 Po sepse ajo vajza eshte dashuruar me ty
@andis6561
@andis6561 5 anni fa
West side is big family 👏💥🔙🔙
@edjunior4999
@edjunior4999 5 anni fa
Kenga me e bukur e kesaj vere!
@fier1995
@fier1995 5 anni fa
super muzik si gjithmon jeni te papar
@elviraskitchen
@elviraskitchen 3 anni fa
Hahah sa kenge e bukur , west side family legjend jane . Shum e bukur muzika e fjalet 🥰☺️
@mariomara1931
@mariomara1931 3 anni fa
Bythqrioooooooooo
@fabjokose2284
@fabjokose2284 5 anni fa
Si gjithmon super .Bravo Çuna jeni gupi me i mir. Ja vlen te degjohen kenget e keti grupi .Dhe me e rendesishmja i gjit teksti kuptohet. Rrespekte Çuna
@alidaallamani2430
Shume bukur por une mezi po prisja qe nga momenti ne moment te degjoja zerin e dr florit ❤
@donianzhapaj6121
Bravoo👏👏👏👏
@zaliecela322
@zaliecela322 5 anni fa
Super Kenga 😍😍😍😍
@fatbardhahani9891
Bravo si gjithmon nk zhgenjeni me kenget. Kjo po qe esht nje hit shum i bukur vere 👏👏
@entonimiska8999
2019 kush e degjon ende ? Mungon gjigandi...Tu prehte shpirti ne paqe DR Flori 😞❤️
@ronaldocopani5436
Po e vertete
@mimozahoxha8425
27.06.2020 akm e degjoj 😍😍😍
@entonimiska8999
Gjithashtu e degjova sot ne mengjes. 😄 Si ta nisesh diten perfekt ne menyre qe te te eci mbare. ✌️✌️✌️
@vetemshqipgaming6590
Kjo keng ishte shum e bukur suksese Landi dhe Miri ♥️
@krisladervishaj407
Bravo !👏👏👏👏
@exposal5462
@exposal5462 5 anni fa
Nailed it
@kleonakurti9363
Muzik.me.civilian
@benardarapi7766
+Kleona Kurti 😍💿🎥🎧🎵🎶🎼🎤
@belahuna5647
I paharruar i pa zevendesueshem slind me doktor flori po dhe grupi i tij mire bravo sjellin kenge te bukra
@entel218
@entel218 5 anni fa
Shume kenge e bukur.Ritem,melodi dhe fjale me kuptim dhe video e realizuar thjeshte dhe me origjinalitet.
@nertilaoyllsabukurkendon5241
Bravo cuna😊😊😊😊❤❤❤❤❤
@alesiacela966
@alesiacela966 5 anni fa
Kenge supeeeer😍😍😍😍😍😘😘😘
@klauklaudja4137
Super klip super kenge 💜
@artaspahiu7974
@artaspahiu7974 5 anni fa
Yll kjo keng e meriton komshia...
@gambino-667-6
@gambino-667-6 5 anni fa
Super...Prap pa Dr.Florin esht gjithmon e veshtir 😇👑
@elielamarku2144
super kenge jeni yjeee suksese 😘⭐️😃😍😍
@wollywolly651
@wollywolly651 5 anni fa
edhe ti je nje yll! 🤷🏻‍♂️✌️🤗
@ff_liridon_pro2979
Bravo grupi doktor florit
@santilianadedej
Suksese cuna🤩 super kengë💯
@user-ve2ez8wx4u
Kush e ngjon n2024
@glenial8688
@glenial8688 5 anni fa
Ishalla nuk eshte e fundit sepse jeni te papam ne stilin qe kendoni west side family mos vdekshit kurr 🤙🤘✌️✌️
@silvanaalla6147
Super kenge . Bravo . 👌👌🖒🖒👏👏
@evakristjaneva2870
Super keng 👍👍😍😍 ju lumt WSF💜💜
@kozetatoto5444
@kozetatoto5444 2 anni fa
Landi Hysi këndon shume bukur.😘
Il prossimo
Klajdi Haruni -  Mamica
3:13
visualizzazioni 51K
Ramiro il pesce birichino
01:01
visualizzazioni 56K
#theshow
00:42
visualizzazioni 354K
WEST SIDE FAMILY -  HOU CIKE
4:04
visualizzazioni 8M
WEST SIDE FAMILY -  UNE DUA A A
3:39
visualizzazioni 1,9M
COSA PREFERISCI?!?🤔💫👀
0:28
visualizzazioni 463K
Ma pooo #shorts
0:19
visualizzazioni 195K