Buio

Xing me Ermalin 116 - Rita dhe Roza Lati

Ermal Mamaqi
Iscriviti
visualizzazioni 246 515
91% 1 540 150

Subscribe këtu: goo.gl/ut7r4X
Instagram : instagram.com/ermalmamaqiofficial/
Ermal Mamaqi Channel
Email : info@xing.al
WEB : www.xing.al
Ermal Mamaqi Social
facebook.com/Ermal.Mamaqi.Official
instagram.com/ermalmamaqiofficial/
itvid.net/u-ErmalMamaqiOfficial
soundcloud.com/ermal-mamaqi

Umorismo

Pubblicato il

 

14 apr 2019

ermal mamaqixing me ermalinxing ermal mamaqiermal mamaqi xingermal mamaqi claydeeermal mamaqi kengermal mamaqi 6 dite pa ermalinermal mamaqi zone e lireermal mamaqi senoritaermal mam

Condividi:

Condividi:

Scaricare:

Caricamento in corso.....

Aggiungi a:

La mia playlist
Guarda più tardi
Commenti 125
VIP STAR
VIP STAR 29 giorni fa
SUBSCRIBE
Aida Guxholli
Aida Guxholli 2 mesi fa
Nene e mrekullueshme😍ndersa Roza e papershkrueshme😘jeni dy dashuriiiii🌹
Erind Sykja
Erind Sykja 2 mesi fa
Tri nitro toluene eshte TNT-ja, po gjithesesi..
L Sali
L Sali 2 mesi fa
Shume po folka kjo rita emision pldh
andryisa anisa
andryisa anisa 2 mesi fa
😍😘🤩
lusinda likaj
lusinda likaj 2 mesi fa
Hahaha te medhaja te dyja. . .
Margarita Maga
Margarita Maga 2 mesi fa
Mjaft paragjykuat.. se te rrisesh nje femije vetem Eshte sakrific.. dhe si femer e vetme ne Shqiperi. Mundohuni te kuptoni jo te paragjykoni.
FOR LIFE
FOR LIFE 2 mesi fa
PO' ME PELQEN TIPI QE KAN.
FOR LIFE
FOR LIFE 2 mesi fa
PO' CI KA KETO THONJ PER IBRET. NJE GRUA NE MOSHE TE MADHE. SI KA LEZET FARE. STONON SHUM ME VESHJET.
Lori Cardi
Lori Cardi 2 mesi fa
Te ftuar sh interesant
Albanian forever
Si nene Rita te jap nje bravo por ne shqiptaret sjemi mesuar me I dhane kaq liri vajzave ne prgjtsi. Si artste je treguar mendje hapur por me kufi. Gjithsesi te komplimentoj per jeten qe ke kaluar duke u i bere nene e baba per Rozen. Bravooo
Tony Tony
Tony Tony 2 mesi fa
Tamon kurv plak kjo haha sa kar ke thy ti mi mami aq te mira qofshin, ene goca marshalla s te kalon gjo.
Irma Gjeka
Irma Gjeka 2 mesi fa
Te lumt goja rita je e madhe
Diara araid
Diara araid 2 mesi fa
Sa tvecanta jan tdyja tsinqerta po tbukura po e femra tforta po e pooooo 💋💋
namesurname86
namesurname86 2 mesi fa
Simbolet e baxhellerise
Amir Gashi
Amir Gashi 2 mesi fa
o Zot o Zot 56:01 Minuta vetem muhabet Kurvash nuk degjova as i gje te hajrit dhe ky emision te shikohet me familje esht tmerr i vertet 😡😒
Marda En
Marda En 2 mesi fa
@Amir Gashi ma ha mutin
Amir Gashi
Amir Gashi 2 mesi fa
Marda En ate pidh qe e ke shko bane paqaver sikur e paske bo dej tash Prostitut e karit rrupie e dreqit rrugajk hesapi qe per 1 Malboro ta bajn pidhin paqaver 🤣🤣🤣
Marda En
Marda En 2 mesi fa
Sikur po ta marrim pidhin e motres tende qe je kaq i nxehur
Marda En
Marda En 2 mesi fa
Je komplet plehre qe jeton kot ne kete bote
Amir Gashi
Amir Gashi 2 mesi fa
Marda En hec mej Rruspiee sikur kto kurvat jee edhe tii per qato te djegii se Kurvallaku ju ka kap met madhe e keni met rrugav shko qiju naj kun sot mes e le met ik nata rrupie e dreqit 👍🏻😉
Sara Kara
Sara Kara 2 mesi fa
😂😂😂😂😂😂
Shyhrete Racaj
Shyhrete Racaj 2 mesi fa
Wowww👑👑👑
Jona Shehu
Jona Shehu 2 mesi fa
‘Atë stresin bobo janë nga veriu ‘ ?!!!!! 🤦🏻‍♀️ Të ketë një nivel kaq të ulët një artist është e pabesueshme !
Arthur Bregu
Arthur Bregu 2 mesi fa
Kjo roza shume qofte. Shume salcice. Shume fileto. Shume byftek. Shume kek. Djaloshare prej qofteje. Filetoje. Byfteku. Keku. Dhe zerin qe ka ky, si nje djaloshare, Djaloshare bythqire. Keta me floke kur shkojne nga mosha 40 50 vjec, nuk kane me zerin prej nje djaloshari ose djaloshareje, po prej burrit, burrneshes, krijuesit. Ze prej kekut. Ze bythqireje. Bythqireja. Bythqiraja. Jeni shume te mire. Shtyjme kohen duke ju pare. Shlodhemi duke ju pare. Kameramanat te rrine me afer.
Lushe Fistaj
Lushe Fistaj 2 mesi fa
Shum te mira te dyja jeni perfete
L. Kastrati
L. Kastrati 2 mesi fa
„Kolubi kudrave“ - ja ku qenka...
Qendtesa Gashi
Qendtesa Gashi 2 mesi fa
E adhuroj rita latin pik
Ivy Vulaj
Ivy Vulaj 2 mesi fa
Une nuk kuptoj pse nuk i angazhojne kto uje te humorit si Rita Lati .Edhe mama e mrekudhushme
Iva Cakani
Iva Cakani 2 mesi fa
Shume bukur te dyja. ❤️ ❤️ Tamam europjane jo mrapa bote si shumica atje.
Rexhepi Dardan
Rexhepi Dardan 2 mesi fa
Bash dyat LAVIRE
Elona Vasha
Elona Vasha 2 mesi fa
Rita je nje ⭐️☀️ na kenaqe
New York NY
New York NY 2 mesi fa
What the f...k po çeshtr ajo veshje e asaj kengetares turp turp so ugly !
Albanian forever
Ske faj te ka lene moda e amerikes mbrapa. Shko fli se je per pune neser. TE shan bosi. Go kiss his ass. Lmao
Saimir Gjoni
Saimir Gjoni 2 mesi fa
Rita si Rit eshte grua e zonja me vjen mire per te qe ka ecur dhe i qendron afer vajzes se saj si dhe ka dhene shume kontribut ne kinemate tona si artiste edhe shume mire e tha po te kesh para lek dmth dhjete Roza I rrit suksese jete te gjate e te lumtur
1CssTeam
1CssTeam 2 mesi fa
si ka mundsi kaq komente pozitive per kto makurvnonaseebija, apo operacioni fshesa ermal tqimamin
tony aiii
tony aiii 2 mesi fa
Te gjith nenat tona e kan pas pak qef karin!! po ama keto te dyja kan kaluar cdo kufi. shemtira, kurva, morracake etj!
tony aiii
tony aiii Mese fa
Ivy Vulaj pse e jotja e ka qef pidhin. rrot kari cun. ike se po te qi ropt ty dhe ketyre kurvave
Ivy Vulaj
Ivy Vulaj 2 mesi fa
Fol per nanen tane ,qe ma mire mos te past
Fesalinho I
Fesalinho I 2 mesi fa
Ky mund te jete gjithcka por jo nje raport i mirfillt ne mes nenes dhe vajzes. Une so isha turperu per keshtu goce ose mama.
Bonheur Fleur
Bonheur Fleur 2 mesi fa
😂👏💐
ana anna
ana anna 2 mesi fa
jeni shum te mira ❤❤❤
B-Mix Channel
B-Mix Channel 2 mesi fa
shum te tharta te dyjat
AMF Gang
AMF Gang 2 mesi fa
dy artiste te mdhaja qofshi te lumtura gjithmon
Mirlind Lindi
Mirlind Lindi 2 mesi fa
Rac orospejash te2 ja...
the frolicone
the frolicone 2 mesi fa
Mire qe jeni kaq mendje hapura por mendoni pak se kete emision e shohin edhe femijet, shume shembuj te keqinj jepni 😑
Nevila L
Nevila L 2 mesi fa
@Autumn Rain Shume e drejte. Akoma nuk kuptohet qe jo gjithcka qe jepet ne tv eshte per te gjitha moshat. Aq me teper qe ky emision jepet ne nje kohe te tille qe supozohet se femijet jane ne gjume...
Autumn Rain
Autumn Rain 2 mesi fa
the frolicone shembuj per femijet mund te jene prinderit apo familjaret e tyre dhe jo figurat publike ndaj femijet kane emisione per moshen e tyre dhe jo cdo emision. Pastaj pse duhet te “mendohen” kta se jane mendje hapura dmth duhet te mbyllin ‘mendjet’ thjesht per dynjane eee
Aulona au
Aulona au 2 mesi fa
👎🏻
Angela Bianca
Angela Bianca 2 mesi fa
Roza if you see this"ku e ke marr kte kostumin" 😍😍
Agnesa Balliu
Agnesa Balliu 2 mesi fa
Tek bsb tiranee me duket
julinda helmi
julinda helmi 2 mesi fa
E dua shume Rita Latin , eshte si shpirt edhe Rosa eshte cool.💋💋💋
Mikaela Kola
Mikaela Kola 2 mesi fa
Nëne e Bije Dy mrekulli. Zoti ju bekoft te dyjave.
serxho.kashoti sergio
Yjeee 🔥🔥
Egzon Veliu
Egzon Veliu 2 mesi fa
Shum funny hahah
Savage Beast
Savage Beast 2 mesi fa
Khuu pom shkoika nerva rita shum
Xhesi Xhan
Xhesi Xhan 2 mesi fa
jeni ma te mirat
Gjergj Kastrioti
Rita Po pse si the ati labit e ha motra per tya?
convicted thug
convicted thug 2 mesi fa
Ja qite krejt palamet oj rita hahahahahaha d madhe je shum e drejt trujt zoti amin ty edhe famikjen tane kta si komentojn keq familjen jav qifsha sosht kete me rrit nje vajze pa burre
Edlira Lleshi
Edlira Lleshi 2 mesi fa
Jemi te super te dyja
Gentjana Ndreca
Gentjana Ndreca 2 mesi fa
Brravo Rita ❤️
Kliti Boston
Kliti Boston 2 mesi fa
Dy kurvat
Ina Kastrati
Ina Kastrati 2 mesi fa
U kenaca tu qesh 😂😂😂😃😃😃😃😂😂😍
Marigona Qollaku
zemer zemer 😘😘😘😘
unik klasik
unik klasik 2 mesi fa
Kishe po thot rita ora tybe mshtine me hi pldh ktu
Anton Sokoli
Anton Sokoli 2 mesi fa
A ka leke,se edhe porno filma bejne mami dhe goca
Renxho Auto Renxho Auto
o ermal me ne fund e ftove rozen
Florid Sinani
Florid Sinani 2 mesi fa
Nenë e bijë kurvaa kjo nana e saj ven me ba nana qysh ika hijee e bonn kurvv qikenn mjaa qii i madh e i vogel familjenn kjoo nanë rrespii gjynahh qysh ika fal zoti thmiii dyjatt kurva n ven mi dhonn shkoll me msuu per mir qiken e msonn qyshh mi ndrruu fraieratt si ka hije një nëne shqiptaree mbi te gjithh kurvaa te dyjatt
Ylber Tusha
Ylber Tusha Mese fa
Bravo te qofte per komentin.Te kishte qen e mire kjo Rita e kishte mbajt burri i vet
Anjeza Tana
Anjeza Tana 2 mesi fa
Icik te tepruara te dyja .... Rita sa do ta trajtosh si shoqe gocen prap disa gjera nuk duhet te ngatatrohen
Albana Cani
Albana Cani 2 mesi fa
Rita Lati heroinee ❤❤❤⭐⭐⭐
Gjezahir Muja
Gjezahir Muja 2 mesi fa
Jeni shume te mira te dyja
mondi fecka
mondi fecka 2 mesi fa
Rasti tipik kur edhe mami edhe goca jane kurva. Cfare ordineresh femra.
favVideos ALB
favVideos ALB 2 mesi fa
Emesioni ;xingmeErmalin . Tben shum me qesh😜
ILirida Hoxha
ILirida Hoxha 2 mesi fa
😂😂😂
Ami jon
Ami jon 2 mesi fa
Sa mardhanje e bukur nanë dhe bijë ... jetoni për qefin tuaj taman europiane.
olaa Xh.
olaa Xh. 2 mesi fa
Po
Ada Ada
Ada Ada 2 mesi fa
jo po ta dini si jemi ne vlonjatet
Denisa Kapaj
Denisa Kapaj 2 mesi fa
Shum bukur emisioni me Riten e Rozen
aurora 31
aurora 31 2 mesi fa
Thirre Butrintinnnnnnnn 🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Stella Stellou
Stella Stellou 2 mesi fa
Je e madhe o Rita legjenda dhe mbi te gjitha nje nene e shkelqyer ju uroj shendet si ty dhe vajzes tende 💖
yuli gagarin
yuli gagarin 2 mesi fa
Jam shume xheloze per Rozen qe ka nje mami kaq cool e funny!
Valbon Elezi
Valbon Elezi 2 mesi fa
ja hupen mendjen ermalit....i harroj pijet hahaha shum llafazove te dyja!!!
Iam Greta
Iam Greta 2 mesi fa
kush shan e ka nga zilia kto jan adhurim mendje e hapur❤👐🙏
Deliver Gamer
Deliver Gamer 2 mesi fa
Iam Greta cfr zilie me i pasur kto shikk jan shum fallso dhe pordha madhe
Butrint Imeri
Butrint Imeri 2 mesi fa
Ermal kur do e thirresh Butrintin ???
star star
star star 2 mesi fa
😍😍😍😍😍😍😍
ilir petro
ilir petro 2 mesi fa
Mbush emisionet me baxhella
lule lulee
lule lulee 2 mesi fa
Hahahahhah
Elona Elona
Elona Elona 2 mesi fa
Super Rita Roza
Anila Lamaj
Anila Lamaj Mese fa
❤❤
Mirela Mirela
Mirela Mirela 2 mesi fa
Rita Lati 🌟 Dashuriiiii jeeee ❤️❤️
Jamune Vet
Jamune Vet 2 mesi fa
Sa bajate, gjithmone muhabete idiote pa pike permbajtje bejne keto te dyja.
Armandskurani Skurani
Jeni si pika uji 👏👏👏👏☀️💖💍💎👄
djali Ezmer
djali Ezmer 2 mesi fa
O. Zot sa skandaloze na bon me vijell keto
Melisa Ameti
Melisa Ameti 2 mesi fa
Ermal a mund ta pysish Riten sa vjet i ka
its me every day!
Sidomos Roza
Denisa Kapaj
Denisa Kapaj 2 mesi fa
😍😍😍😍
MBmk lovefamily
MBmk lovefamily 2 mesi fa
😂😂😂😂. jeni te Adhurueshme, te dyja, me behet qefi qe ne Shqiperi Ka dhe femra qe jetojne per veten e tyre dhe jo per opinion, bravo
Dona K.
Dona K. 2 mesi fa
hahahaha Rita je e madhe 😂🤩🥰
Vjola Qyra
Vjola Qyra 2 mesi fa
Jeni adhurimmmm .... Nje mami e till do jem edhe un 😍😍😍
Νορι Κριπα
@Sunshine girl 😘🤗 po dhe un me ty jam
djali Ezmer
djali Ezmer 2 mesi fa
Mir hika se me u mor me. Rita Latin eshte humbje kohe..
Vjola Qyra
Vjola Qyra 2 mesi fa
@djali Ezmer nuk je i detyruar zotri
djali Ezmer
djali Ezmer 2 mesi fa
Kam drejt ta kritikoj pasi paguaj taksa per kete tv.. Edhe dua te trasmettono posivitit
Vjola Qyra
Vjola Qyra 2 mesi fa
@djali Ezmer kush deshi te mirte mesazh e mori i dashur ... nuk e kuptoj .te gjith juve qe nuk ju pelqen perse e shikoni ... prsh un dicka qe nuk e pelqej e aq m pak kur e urrej nuk e shoh aspak e as nuk kerkoj t ngjoj dicka per te ... kur juve nuk ju pelqen esht e thjesht fare mos e shikoni thjesht ndrroni kanal ... se rita ka fol shum mir per pjesen e nenes ... ngjoje ne fund mesazhin qe ka dhen rita i dashur.
Flora flora Flora
Si loçka te dyat 💋💋 na kenaqet
Prinss Timmyy
Prinss Timmyy 2 mesi fa
AMA kishe kosovar mA shum sa raciste 🤤
Denisa Kapaj
Denisa Kapaj 2 mesi fa
E ke kuptuar gabim se kishte per racizem
Juela Jui
Juela Jui 2 mesi fa
E paske kap muhabetin me sa duket 🙄
Creative destruction Pro player mobile
Like kush e don shum: ermal mamaqin.😘😘
Kuriozitete & Fakte
Përshëndetje gjithëve, unë jam një ITvidr i ri i cili ka shumë nevojë për ndihmën tuaj. Unë deri më tani kam postuar disa video, por shkaku që nuk kam shumë ndjekës Nuk kam vullnet të postoj më video të tjera... Gjë që nuk ju kushton aspak juve... e gjitha që duhet të bëni është të KLIKONI SUBSCRIBE dhe të shtypni 🔔 që të merni njoftimin kur unë postoj një video. Për ju nuk është asgjë por për mua vlen Shumë... faleminderit gjithëve itvid.net/show-UCDtujWC5tkNNbqi6rUV8GWA
Erione kote fare Sulejmani
Me të mirat
Nesi Gaming
Nesi Gaming 2 mesi fa
Kuriozitete & Fakte ok
Kuriozitete & Fakte
@Nesi Gaming ta bona vllaqko bone edhe ti
Nesi Gaming
Nesi Gaming 2 mesi fa
Kuriozitete & Fakte sub per sub nese don
Prossimi video
Xing me Ermalin 116 - Skerdi Faria
35:47
Marina Vjollca Vs nëna Dashuri
13:30
visualizzazioni 205 000
Xing me Ermalin 102 - Edi Rama
1:50:07
visualizzazioni 355 000
Big Jay Oakerson - Let Us Be Men Again
6:55
Franco Escamilla.- monólogo Japón
23:14
visualizzazioni 7 095 519
Father Of The Year (2019)
1:4:36
visualizzazioni 398 844
Sarah Huckabee Sanders Is DONE
10:09
visualizzazioni 345 933
Know Your Bro with the Jonas Brothers
6:03
visualizzazioni 3 536 659